vicious-word

...

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Still the same

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32
AutorMesaj
Andy Sixx

Data de înscriere : 01/01/2011

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 31, 2011 9:03 pm

Mandria mea era deja foarte intarita,asteptand sa fie pusa si ea in joc.Asemenea mie era si pustiul,lucru ce ma bucura.Momentan trebuia sa-l tin bine caci aveam sa o facem din pozitia asta,o pozitie pe care eu,personal,o foloseam adesea insa prima data cu el,stiind ca era cea mai tare pozitie,dandu-ti o placere ciudata insa placuta.Accentuez sarutul,pregatindu-mi mandria pentru a-l penetra
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 31, 2011 9:06 pm

Facusesi destule pozitii in viata mea sexuala, pana si capra si saizezi si noua, dar niciodata nu o facusesi din picioare si eram foarte curios de cum avea sa fie. Auzisesi ca cica era super, dar nu puteam intelege de ce. Nu era tot o pozitie normala? Ce era special la ea? Dar aveam sa aflu imediat, caci simteam ca Andy se pregateste, speram sa nu uite sa nu intre brusc in mine.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 31, 2011 9:10 pm

Din fericire,mi-am amintit si de data asta sa nu-l penetrez brusc,facand-o din nou,ca data trecuta,tandru si cu grija,strangand usor din ochi caci se simtea din prima placerea aia ingrozitor de mare.Stiam ca pozitia asta e cea mai tare pentru ca nu stateam intinsi,asa mandria mea putand sa intre pana la capat,iar palcerea iti invada intregul corp
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 31, 2011 9:15 pm

Imi arcuiesc spatele cand il simt, lasand un geamat puternic la iveala. Acum am inteles tot, era altfel, Andy se ducea mult mai adanc ca deobicei si era cu mult mai bine, intrand dintr-un unghi diferit. Il sarut pasional pe buze.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 31, 2011 9:17 pm

AM inghitit in sec,incepand sa fa cimediat miscari adanci si profunde in el,de data asta ceva mai salbatic.Ii raspund la sarut,tinandu-l bine lipit de mine,astfel neavand cum sa-l scap.Placerea imi invada deja corpul in cantitati mari,facandu-ma sa o iau razna
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 31, 2011 9:20 pm

Imi strang puternic picioarele in jurul taliei sale, pentru a fi sigur nu voi cadea, ar fi stricat tot o cazatura. Speram sa-l tina destul si de data asta pe Andy, chiar daca era a treia partida pe ziua de azi si la interval scurt fata de a doua, caci nu vroiam sa se termine prea curand aceasta placere.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 31, 2011 9:28 pm

Sincer sa fiu nu stiam cat de mult voi putea duce partida asta,insa ma simtema plin de viata si in forta,deci,poate ca aveam sa o tin chair mai mult decat ultima.Speram ca pustiul sa nu-mi reproseze nimic dupa partida,mai ales de faptul ca-l supuneam unui sex salbatic,insa eram prea excitat ca sa o iau mai usor
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 31, 2011 9:32 pm

Se parea ca dupa doua partide de sex mai lent nu s-a mai putut abtine si a trecut la cel salbatic. Eram adeptul celui pasional, dar daca lui ii facea mai multa placere acesta nu aveam sa comentez. Atata timp cat el se simtea bine eu eram fericit, plus ca nu era naspa, chiar daca durea putin.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 31, 2011 9:38 pm

AM rupt sarutul caci lipsa aerului devenea o problema,lasand-o putin mai incet cand incepusem si eu sa simt o urma de durere,stiind ca si el simtea la fel.Am combinat stilul pasional cu cel salbatic,stiind ca asa avea sa-i placa mult mai mult,si mie la fel
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 31, 2011 9:45 pm

Ma bucurat faptul ca a lasat-o mai moale. Am tras adanc aer in piept, dar l-am dat pe tot afara, sub forma de gemete, caci acum era mult mai bine. Atata timp cat era si putin din stilul pasional, placerea crestea pentru mine.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 31, 2011 10:21 pm

Imi las privirea asupra pustiului,observand cat de diferite ne erau preferintele pentru sex.Neavand incotro,vrand ca el sa se simta grozav,renunt la partida salbatica si o iau din nou pe pasional,fiind si asta palcut
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 31, 2011 10:25 pm

Noi doi cica eram suflete pereche, dar la sex eram diferiti, iar acest lucru nu era niciodata bine intr-o relatie. Caci daca nu ne intelegeam in pat, atunci se strica totul. Sexul nu era totul intr-o relatie, dar era important si din cauza lui se iscau multe certuri. Ultima partida de sex pasional avea sa fie asta, dupa aveam sa accept salbatic. Adica ma obisnuiam cu el nu? Si atata timp cat era Andy sigur avea sa fie placut. Imi cobor mainile pe pieptul sau, incepand sa-l mangai tandru.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Still the same   

Sus In jos

Still the same
Sus 
Pagina 32 din 32Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
vicious-word :: city :: Benzinarie-
Mergi direct la: