vicious-word

...

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Still the same

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32  Urmatorul
AutorMesaj
Dylan

Data de înscriere : 01/01/2011

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 31, 2011 3:41 pm

Zambesc larg, cand vad ca nu s-a suparat. Imi convenea ca puteam face orice boacana si el nu se supara pe mine.
-Hai inauntru. Spun vesel, intand in jacuzzi.
Incep sa-mi misc mainile prin jur, jucandu-ma cu acele bule, zambind larg, ca un copilas mic care primise o jucarie noua, pe care o dorea de mult.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 31, 2011 3:46 pm

M-am apropiat de jacuzzi,intrand pe urma in el,fiind atacat de bulele acelea.Da stiam ca pusese,nu gluma.Ma aseza mai confortabil,dand la o parte bulele ca sa pot vedea si eu ceva
-Apropo,am gasit numele la pastile.Am sa le caut mai incolo
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 31, 2011 3:50 pm

Dupa ce se aseaza si el incetez sa ma joc. Il las sa se aseze confortabil. Ma aplec putin si-i desfac picioarele, asezandu-ma cu fundul intre ele si spatele lipit de abdomenul sau, capul stand pe pieptul sau. Imi las capul pe spate cand vorbeste, privindu-l.
-Sper ca n-au gust naspa. Chicotesc.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 31, 2011 3:52 pm

L-am lasat sa se aseze asa cum dorea,desfacandu-mi picioarele.Geez,ma simteam intr-un fel la ginecolog insa era amuzant.Imi duc mainile in jurul corpului lui,privindu-l in ochi
-Nu,nu au.Sunt niste pastile pe care le ei cu apa,atata tot
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 31, 2011 3:57 pm

Rasuflu usurat auzind ca n-au gust naspa. Imi duc mainile peste ale sale, indreptandu-mi capul. Ma las cu toata greutatea spre el, stiind ca oricum nu era prea greu. Inchid ochii, sperand ca nu voi adormi, desi aveam toate sansele
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 31, 2011 3:59 pm

Continui sa-l privesc,zambind cald cand isi puse mainile peste ale mele.Incep sa fredonez o melodie de-a mea,The Morticians Daughter,fiind printre preferatele mele.Plus ca se potrivea cu starea noastra de acum si nu trebuia sa tip
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 31, 2011 4:02 pm

Adoram melodia asta, de multe ori adormeam pe aceasta, deoarece era lenta. Cand a ajuns pe la jumatatea ei deja eram in lumea viselor. Capul imi alunecase usor intr-o parte, dar tot stateam bine, caci tot lipit de corpul lui Andy era, iar el era mai bun ca orice pat sau perna.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 31, 2011 4:04 pm

Observand ca a adormit,ma opresc din cantat chicotind usor amuzat.Chiar atat de bun eram incat l-am facut sa adoarma?Oricum,nu conta.Era asemenea unui inger acum si nu vroiam sa-l trezesc inca.Noroc ca apa era calda si se pastra mult timp asa,altfel am fi racit amandoi
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 31, 2011 4:08 pm

M-am intors pe o parte, ducandu-mi mainile sub cap, dupa ce mi-am frecat cateva clipe nasul de pieptul sau, caci ma manca. Din cauza acelui parfum de trandafiri care imi intra in nari visam numai flori, iar lucrul asta ma enerva, caci nu-mi placeau deloc florile. Nu le gaseam rostu. Nu le puteai oferi la cineva, caci imediat se ofileau, iar daca vroiai sa le cresti trebuia sa ai grija sa aibe mereu soare si sa le si uzi o gramada. Prea mult de munca cu ele dupa mine.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 31, 2011 4:10 pm

Il privesc atent cand se intorcea,abtinandu-ma sa nu rad caci ma gadila cand isi freca nasul de pieptul meu.Zambesc larg,sarutandu-l scurt pe frunte,trecandu-mi degetele prin parul lui,tandru si protectiv,continuand sa fredonez aceea melodie pe care o adoram atat de mult
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 31, 2011 4:15 pm

Ii auzeam vocea prin vis, ceea ce ma facea sa zambesc, caci ii adoream vocea atat de dulce si tandra. Nu am putut sa dorm prea mult, caci apa incepea sa se raceasca usor, ceea ce m-a facut sa deschid ochii, realizand ca adormisesi. Imi ridic capul, privindu-l pe Andy.
-Scuze ca am adormit. Spun zambind, dandu-i un sarut scurt pe buze.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 31, 2011 4:17 pm

Ma oprisem deja din cantat cand melodia lua sfarsit,observand ca apa se racise.AM vrut sa-l trezesc pe pusti,insa n-a fost nevoie caci s-a trezit si singur.Zambesc larg,acceptandu-i sarutul
-Nu-i nimic.Ai fost ca un inger si mi-a palcut sa te privesc
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 31, 2011 4:24 pm

Zambesc larg cand il aud, sarutandu-l pe frunte.
-S-a racit apa, hai afara ca nu vreau sa racesti. Spun vesel, iesind din jacuzzi.
Ii intind mana, pentru a-l ajuta si pe el sa iasa, in timp ce ma uitam prin jur, dupa prosoape
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 31, 2011 8:31 pm

Am dat afirmativ din cap,fiind de-acord cu ce spusese.Il cuprind de mana,parasind intr-un final apa rece,atat de neplacuta acum
-Sunt acolo
Ii spun aratand spre prosoape cand am vazut ca,probabil,dupa asta se uita
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 31, 2011 8:33 pm

Ma uit unde imi arata el, vazand prosoapele. Ii dau drumul la mana si ma duc la ele, luand numai unul. Ma intorc la Andy si incep sa-l sterg pe abdomen si piept, fiind atent la corpul sau.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 31, 2011 8:34 pm

Maresc usor ochii cand vad ca incepuse sa ma stearga,oprindu-l imediat
-Nu e nevoie sa faci asta pustiule,ma descurc si singur
Spun caci nu-mi placea sa-l vad in ipostaza asta,simtindu-ma oarecum incomod
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 31, 2011 8:35 pm

-Da imi place sa am grija de tine. Spun zambind larg, dar ma opresc.
Daca nu-i placea, nu aveam de gand sa-l sterg. Ii dau un sarut scurt pe buze, apoi ii las prosopul in mana, ducandu-ma sa-mi iau eu altul, pentru a ma sterge.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 31, 2011 8:37 pm

Poate ca ii palcea sa aibe grija de mine insa nu vroiam sa se injoseasca intr-atat.Ii raspund la sarut,luand prosopul,incepand sa ma sterg.Dupa ce temrin,il leg in jurul taliei,apropiindu-ma de pusti.Il imbratisez pe la spate,sarutandu-l tandru pe gat
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 31, 2011 8:42 pm

Iau prosopul si incep sa ma sterg, cu un zambet trist pe buze. Nu credeam ca-l va deranja acel gest, mie mi se parea un gest dragut. Tresar cand ii simt mainile in jurul meu si apoi sarutul, intorcandu-mi capul spre el. Ii dau un sarut pe obraz, infasurandu-mi prosopul in jurul taliei. Ma intorc cu fata la el, ducandu-mi mainile in jurul gatului sau.
-Te iubesc. Spun dulce, sarutandu-l apoi pe buze
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 31, 2011 8:45 pm

Nu vroiam sa-l fac sa se simta rau,vroiam ca el sa fie tot timpul fericit langa mine,indiferent ce ar trebui sa fac.Ii dau drumul cand simt ca se misca,privindu-l atent.SImtindu-i mainile dupa gatul meu,ranjesc larg,cuprinzandu-l de talie,lipindu-l de mine
-Si eu te iubesc
Ii raspund acceptandu-i apoi sarutul,transformandu-l intr-un pasional si plin de iubire
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 31, 2011 8:49 pm

Imi duc mana dreapta pe obrazul sau, mangaindu-l tandru, in timp ce continuam jocul pasional dintre limbile noastre. Andy parca devenea din ce in ce mai dulce cu fiecare sarut de care aveam parte, iar acest lucru ma facea sa vreau sa-l sarut cat mai desc, curios de cat de dulce putea sa devina.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 31, 2011 8:51 pm

Doamne,nici bine nu terminasem partida ca deja simteam nevoia uneia noi,chiar aici.Insa stiam ca pustiul nu ar fi de acord,fiind obosit dupa o asemenea tura pe care am avut-o.Ma rezum la acel sarut,facandu-l cat de pasional puteam,tinandu-l pe pusti lipit complet de mine,vrand sa-l simt cat mai aproape posibil,tot timpul
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 31, 2011 8:55 pm

De ce ma aprindeam tot de la un singur sarut? Il vroiam iarasi. Poate din cauza ca eram intr-un loc nou si aveam posibilitate de pozitie noua? Stiam ca il tine inca o tura, desi poate nu la fel de mult, dar si cinci minute tot era bine. Perete nu era departe de spatele meu, asa ca am facut pasi in spate, profitand de faptul ca Andy ma tinea lipit de el, asa ca s-a deplasat si el o data cu mine. Mi-am lipit spatele de perete, coborandu-mi mainile pe pieptul sau, pentru a-i da de stire ca mai vroiam o partida.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 31, 2011 8:58 pm

AM ranjit larg in sinea mea cand acesta m-a tras dupa el,punandu-si mainile pe pieptul meu.Deci,nu numai eu vroiam inca o partida?Grozav!Acum nu mai trebuia sa ma stapanesc,putand sa-mi dau frau liber la dorinta.Il ridic astfel incat sa-mi cuprinda mijlocul cu picioarele,lasandu-ne din nou complet goi,insa fara rup sarutul nici macar o clipa
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 31, 2011 9:00 pm

Imi duc iarasi mainile in jurul gatului sau, fericit ca a primit mesajul meu. Ii cuprind talia cu picioarele, avand grija ca sarutul sa nu fie rupt, cand el ne-a dezbracat pe amandoi. Deja ma excitasesi si se parea ca si el. Era ciudat, cum de ne excitasem amandoi asa repede, doar de la un sarut?
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Still the same   

Sus In jos

Still the same
Sus 
Pagina 31 din 32Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
vicious-word :: city :: Benzinarie-
Mergi direct la: