vicious-word

...

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Still the same

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32  Urmatorul
AutorMesaj
Dylan

Data de înscriere : 01/01/2011

MesajSubiect: Re: Still the same   Sam Ian 29, 2011 11:05 pm

Nu se putea, stia ca nu-mi place sa faca asta. Era placut ce-i drept, dar tot preferam mandria lui si nu degetul. El chiar avea un fetish in legatura cu asta, dar nu aveam de gand sa comentez, caci devenea din ce in ce mai placut, simtind ca in curand imi voi da drumul, stiind ca e cam devreme, dar era prea placut.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Sam Ian 29, 2011 11:09 pm

In ciuda faptului ca avea sa-mi reproseze ceva dupa partida,tot nu vroiam sa renunt la chestia asta cu degetele.Asa,reuseam sa-l fac sa nu mai fie atat de stramt ca sa-l pot penetra mai tot timpul brusc,fiindca oricum uitam foarte des.AM marit din nou ritmul,scotandu-mi degetul din el
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Sam Ian 29, 2011 11:11 pm

M-am simtit intr-un fel eliberat cand si-a scot degetul din mine, caci nu ma mai cicalea. A marit ritmul, pentru ultima data, caci in scurt timp am lasat un geamat puternic la iveala, eliberandu-ma in gura baiatului, sperand ca nu avea sa-l deranjeze. Mai avusesi o relatie, in care pe tip il deranja daca-mi dadeam drumul in gura sa.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Sam Ian 29, 2011 11:14 pm

AM strans din ochi in momentul in care se eliberase in gura mea,inghitind toata aceea substanta.Imi indrept spatele,privindu-l atent,lingandu-mi degetele murdare de samanta lui
-Destul de rapid
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Sam Ian 29, 2011 11:15 pm

Stramb din gura cand il aud, scotand rautacios limba la el. Ma bosumflu, privind in alta parte.
-Vrei sa nu ma mai cicalesti? Stii ca nu-mi place! Strig la el, rosind usor, caci simteam cum ma priveste intens.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Sam Ian 29, 2011 11:16 pm

AM ranjit larg,intinzandu-ma spre el.Ii dau un sarut scurt pe buze,trecandu-mi limba peste ele
-Ti-a mai spus cineva ca esti de-a dreptul adorabil asa?
Intreb chicotind usor,privindu-l patrunzator
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Sam Ian 29, 2011 11:18 pm

Oare puteam sa-l cicalesc in functie de raspuns?
-Toti cu care m-am culcat. Spun scotand limba la el, ducandu-mi mainile dupa gatul sau.
Ii cuprind talia cu picioarele, privindu-l zambitor in ochi, acea nuanta rozalie ducandu-se.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Sam Ian 29, 2011 11:20 pm

-Hmmm...ca sa vezi.Atunci sigur au avut un ochi bun
Spun ranjind larg caci deja ii stiam jocurile.In momentul in care imi cuprinse talia cu picioarele mi-am amintti ca eram in mijlocul unei partide ce trebuia dusa pana la final.Il pozitionez pentru a-l penetra,sarutandu-i buzele,intrand in el de data asta cu grija
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Sam Ian 29, 2011 11:22 pm

Stramb din gura cand vad ca nu-l afecta cu nimic. Pacat, dar acum eram intr-o partida, deci nu trebuia sa-mi stea mintea la asta. Imi arcuiesc spatele cand ma penetreaza, bucuros ca nu a fost brusc din nou, caci inca mai eram stramb, cel putin pentru mandria lui. Ii raspund pasional la sarut, acaparandu-i iarasi limba.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Sam Ian 29, 2011 11:27 pm

Pustiul invata repede si asta era bine pentru mine.Pentru ca l-am penetrat usor,am putut incepe imediat sa fac acele msicari de dute-vino,adanci si placute.M-am sprijinit in maini ca sa nu-mi las toata greutatea pe el si sa-l sufoc
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Sam Ian 29, 2011 11:29 pm

Imi iau mainile din jurul gatului sau, ducandu-le deasupra capului meu. Scoteam nenumarate gemete de placere, strangand din ochi la fiecare penetrare. Simteam ca se uita din cand in cand la mine, dar nu ma deranja, ba chiar imi placea. Ma simteam bine cand el se uita la mine, caci vroiam sa aibe ochi doar pentru mine, pentru nimeni altcineva.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Sam Ian 29, 2011 11:31 pm

Mi-am lasat sarutule mai injos,incepand a-i face cerculete perfecte de saliva pe gat,sugandu-i din cand in cand pielea,nu prea rau ca sa nu-i ramana semn.AM marit ritmul fiind cazul sa o fac,simtindu-ma grozav chair daca era a doua partida,intr-un interval atat de scurt
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Sam Ian 29, 2011 11:34 pm

Il imbratisez iarasi, lasandu-mi capul in partile opuse de unde ma saruta el. Eram asa fericit ca Andy era in stare sa o facem de mai multe ori. Cand mareste ritmul incep sa gem mai puternic, ducandu-mi o mana in parul sau. Il strangeam, ceva mai tare, dar doar din cauza placere. Daca nu-l trageam de par, sigur il raneam in alt fel, fiind in stare sa-l zgarii si nu vroiam sa-i fac asta corpului sau.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Sam Ian 29, 2011 11:35 pm

AM strans din ochi cand incepsue sa-mi traga de par,privindu-l apoi oarecum confuz.Asta ii crea cumva palcere caci mie nu.AM lasat asta deoparte,vazandu-mi de treaba mea iar el de-a lui.Mia bine sa ma traga de par decat sa-mi lase urme de unghii
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Sam Ian 29, 2011 11:38 pm

I-am privit cateva clipe expresia fetei, dandu-mi seama ca nu-i placea sa-l trag de par. Imi cobor mainile pe pieptul sau, incepand sa ma joc cu sfarcurile lui. Cu o mana ii ridic capul de la gatul meu, sarutandu-l pe buze, dorind sa-i simt iarasi gustul, de care devenisesi dependent.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Dum Ian 30, 2011 12:47 pm

Ii raspund la sarut de-a dreptul pasional,de parca ar depinde viata mea de asta.Nu ma opresc din acele miscari,ci le fac cat mai adanci si perfecte,intr-un ritm rapid,astfel placerea intensificandu-se.I-am cuprins mandria cu o mana,incepand sa ma joc cu ea
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Dum Ian 30, 2011 8:16 pm

Pana acum avusem multe saruturi pasionale, dar acesta era diferit, era cu mult mai placut si mai dulce. Puteam simti cat de mult ma iubeste Andy, doar din felul in care imi acapara limba. Strang usor din ochi, scapand un geamat, pe langa sarut cand incepe sa se joace cu mandria mea. Imi ridic mana dreapta la obrazul sau, mangaindu-l tandru.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Dum Ian 30, 2011 8:18 pm

Atingerile lui imi faceau corpul sa se incalzeasca din ce in ce mai mult.Nu mai vazusem pana acum sa mi se intample asa ceva doar cand cineva ma atingea isna,stiam ca el era foarte diferit fata de restul cu care am fost.Maresc din nou ritmul cand aud acel geamat,simtind ca o luam razna
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Dum Ian 30, 2011 8:20 pm

Am fost nevoit sa rup sarutul cand a marit ritmul, caci nu m-am mai putut abtine din a geme. Mi-am dus mainile in jurul gatului sau, lipindu-l de mine. Ii soptesc un "te iubesc" dulce si plin de iubire, printre gemete.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Dum Ian 30, 2011 8:24 pm

Ranjesc larg cand aud acele doua cuvinte rostite de el,simtind cum crestea inima in mine,plus ca acele gemete contribuiau si ele la nebunia pe care incepeam sa o simt.Corpul imi era cuprins de acea placere divina,cerand din ce in ce mai multa
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Dum Ian 30, 2011 8:29 pm

Ma mira faptul ca-l iubeam asa de mult, intr-un timp atat de scurt. Acum, el era totul pentru mine si nu aveam sa renunt la asta curand. Dar cum de reusise sa-mi acapareze toata inima asa de repede?
Imi mut mainile pe pieptul sau, intorcandu-l pe spate, pentru a fi eu deasupra. El sigur obosise deja, plus ca vroiam sa contribui si eu la placerea asta suprema. Imi indrept spatele si incep miscari repezi si adanci de sus-jos.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Dum Ian 30, 2011 8:34 pm

Vazand ca iar ma intinse pe spate,stand el deasupra,stiam ce avea sa urmeze:o placere de nedescris,el fiind maestrul in miscarile de deasupra.Imi pun mainile pe mijlocul lui,strangand din ochi cand simt in ce hal putea sa se miste,lasand gemete de placere sa se auda prin toata camera
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Dum Ian 30, 2011 8:37 pm

Adoram cand il auzeam gemand, fiind complimentul suprem pentru mine, pe langa faptul ca se excita repede. Observasesi ca el gemea numai cand eram eu deasupra, deci se simtea mai bine in pozitia asta, deci cu siguranta aveam sa o fac mult mai des. Ma aplec peste baiat, incepand sa-l sarut pe gat.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Dum Ian 30, 2011 8:41 pm

Imi musc buza inferioara de placere,strangandu-l usor de carnea de pe mijlocul acestuia,incepand sa gem si mai tare cand imi acaparase gatul.Chestia asta ma facea sa fiu si mai excitat decat eram in momentul de fata,marindu-mi si mai mult mandria in el
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Dum Ian 30, 2011 8:44 pm

Maresc usor ochii cand simt ca i se mareste mandria, nu ma asteptam sa poata fi si mai mare, dar se parea ca totul e posibil la el. Ii fac o dunga de saliva pe jumatate de gat, indreptandu-mi apoi spatele. Imi duc mainile pe abdomenul sau, oprind miscarile de sus-jos, pentru a incepe o serie de opturi perfecte. Stiam ca ma pricep la asta, mult mai bine ca majoritatea fetelor.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Still the same   

Sus In jos

Still the same
Sus 
Pagina 29 din 32Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
vicious-word :: city :: Benzinarie-
Mergi direct la: