vicious-word

...

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Still the same

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 19 ... 32  Urmatorul
AutorMesaj
Andy Sixx

Data de înscriere : 01/01/2011

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 8:25 pm

-Nu suport demachiantul,imi irita ochii si ii face rosii
Spun masandu-mi scalpul cu sampon,spalandu-mi cat mai bine parul tixti de fixativ.Odata cu el,imi spal si chipul indepartand acel machiaj,fiind acum perfect alb
-Trandafir suna bine
Ii spun in timp ce-mi limpezeam parul
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 8:29 pm

-Da stii ca nu-ti face bine daca iei machiajul asa nu? Il intreb luand sticluta cu ulei de trandafir.
Ma uit apoi la baiat, acum arata mai bine, fara dungile alea negre ce i se prelinse pe obraji mai devreme.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 8:31 pm

-Stiu,stiu,insa nu am ce face
Spun oprind apa.Eram gata acum si ma simteam cu totul fresh.Ies din dus,apucand prosopul,incepand sa-mi sterg parul cu o singura mana,in timp ce pe corpul meu se prelingeau firicele de apa.Imi indrept privirea spre baiat,zambindu-i cald
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 8:32 pm

-Ar trebui sa cauti demachiant care sa te ajute. Spun ganditor. Stii, Natallie are unul pentru ten sensibil. Il vrei? Il intreb, realizand cat de ciudat putea sa sune.
Adica eu stiam cosmeticile fetei, iar pe langa asta, i le ofeream baiatului. Normal ca le stiam, ca pe mine ma tragea prin magazine ca sa si le cumpere.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 8:36 pm

Ridic o spranceana cand aud ceea ce spunea,abtinandu-ma s anu rad.Pustiul asta era mai ceva ca o fata.Cunostea machiajurile perfect.Insa nu suna deloc rau propunerea lui
-Sigur,de ce nu.Daca e bun am sa-l folosesc mereu
Spun infasurandu-mi prosopul in jurul taliei,parul meu uscandu-se repede.Ma apropii de pusti,apucandu-i barbia intre degetul mare si cel aratator,sarutandu-l apasat pe buze,trecandu-mi limba peste ele dupa ce sarutul se termina
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 8:39 pm

Zambesc inocent cand ii observ expresia, referitor la spusele mele. Il privesc in ochi cand se aproprie de mine, apoi imi inchid ochii, raspunzandu-i la sarut. Zambesc dulce cand sarutul se termina, oferindu-i inca unul scurt.
-Hai sa-ti fac masaj, ca o sa-ti termini oasele intr-o zi! Spun serios, apucandu-l de mana.
Il trag afara din baie, facandu-i semn sa se aseze in pat. Las uleiul pe o masuta, ducandu-ma la cd-uri, pentru a cauta ceva muzica relaxanta.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 8:43 pm

Ma bucuram ca imi raspunse la sarut si ca nu ma respinse.Nici nu stiu cum as fi reactionat daca m-ar fi respins.Il ascult atent,ducandu-mi o mana la ceafa
-Bine ca macar cuiva ii pasa de oasele mele
Spun lasandu-ma tras de el pana in camera.Ma intind cu fata-n jos,exact cum a vrut el,insa asta numai dupa ce mi-am dat jos prosopul si mi-am luat pantalonii negrii,sport,largi cu care dormeam
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 8:48 pm

Nu stiam ce melodie era pe Cd, dar scria relaxant, deci trebuia sa fie buna. Pun Cd-ul sa cante, apoi ma uit la baiat, vazand ca s-a asezat in pat. Iau uleiul in mana si ma asez pe fundul sau, punandu-i apoi ulei pe spate, dar nu prea mult. Imi asez mainile pe spatele sau, incepand sa le misc usor, pe toata suprafata.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 8:51 pm

Imi tineam barbia peste mainile incrucisate,stand intins si relaxat pe pat.Tresar usor cand uleiul rece ia contact cu pielea mea calda insa revin la starea mea initiala imediat.Cand incepu sa-si miste mainile pe spatele meu,am simtit mii de fiori in tot corpul
-Mmmm...ce bine eee!!!
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 8:53 pm

Surad cand il aud, fericit ca se simtea bine.
-Cand ai nevoie de masaj ma cauti. Spun chicotind usor.
Acum ma bucuram ca cheltuisesi niste bani pe cursuri de masaj, chiar daca pe vremea aia nu credeam ca-mi va folosi vreodata, caci nu erau multe persoane care se bucurau de asa ceva. Numai trei, tata, Natallie si acum Andy.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 8:58 pm

-Ffffiiii sigur ca am sa te caut
Ins anu numai pentru asta l-as fi cautat.Daca relatia noastra avea sa mearga bine,sa ajungem adevarati iubiti cu sentimente inregula,atunci sigur l-as fi cautat foarte des.Insa,pana atunci mai era asa ca,momentan,ma bucuram de un masaj divin din partea unui pusti cu maini de aur.care plus mai era si dragut foc
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 9:00 pm

Speram sa ma caute, chiar si numai pentru masaj, nu m-ar fi deranjat, atata timp cat ajungeam sa-l vad din ce in ce mai des. Sunt atent si la muzica, dandu-mi seama ca nu era perfecta numai pentru masaj, ci si pentru o partida. Scutur din cap, pentru a-mi scoate ideile astea din cap.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 9:05 pm

Imi tineam ochii inchisi,profitand de fiecare moment.Era pur si simplu perfect,satele meu nu s-a mai simtit atat de bine de ani de zile.Ins amai stiam inc aun loc in care imi placea sa mi se faca masaj:abdomenul.M aintorc cu fata-n sus,tinandu-l pe pusti pe mandria mea,lasandu-l sa-mi faca masaj pe abdomen.Imi duc mainile dupa ceafa,privindu-l ranjitor
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 9:09 pm

Vad ca vrea sa se intoarcaa, asa ca-mi ridic putin fundul, pentru a-l lasa sa se intoarca. Ma asez la loc, stand exact pe barbatia lui, pe care o puteam simti, chiar daca nu era trezita la viata, tot mare parea. Ii pun ulei si pe abdomen, mai putin ca pe spate, incepand apoi sa-i ofer masaj, fiind atent la corpul sau.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 9:14 pm

Torceam asemenea unei pisici caci era groaznic de bine.Pur si simplu nu ma mai saturam de asta.Chiar si mandria mea se simtea bine,ridicandu-se incetul cu incetul fara ca eu sa sesizez.Mi-am inchis ochii,savurand acest masaj caci cine stie cand as mai fi avut parte de inca unul
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 9:18 pm

Continui sa-i fac masaj, cand simt ca ceva se ridica la viata. Maresc ochii, ridicandu-mi putin sezutul, uitandu-ma la mandria lui.
-Stiu ca-s sexy in pantalonii astia si fara tricou, dar nu ma asteptam la asta. Spun amuzat, chicotind usor
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 9:20 pm

Imi deschid ochii cand il aud,ducandu-mi privirea spre mandria mea.Incep sa rad fiind luat prin surprindere.Nici eu nu ma asteptasem sa se trezeasca atat de repede la viata
-N-ai ce-i face,saraca se simte si ea bine
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 9:22 pm

Chicotesc , privindu-i mandria.
-Le lasa singura? Intreb curios.
Daca zicea nu, atunci aveam sa fac ceva in legatura cu ea, pentru a o face sa se simta si mai bine.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 9:26 pm

-Din pacate nu.Uneori ma chinui multe ore cu ea
Spun oftand adanc.Fazele ca asta erau penale.Nu ca mi-ar fi rusine,din contra,ma mandream cu scula mea,plus ca eram dintre putinii ce o aveau chiar mare
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 9:28 pm

Ridic din umeri.
-Atunci cred ca trebuie sa fac ceva. Spun zambind larg.
Ma aplec peste baiat, incepand sa-l sarut pe gat. Nu il sarut mult in locul asta, caci incep sa cobor din ce in ce mai jos, intre timp descheindu-l la pantaloni.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 9:30 pm

Ridic o spranceana cand il aud,privindu-l intrebator.Oare la ce se referea?insa intrebarea asta nu a durat mult caci am aflat foarte repede raspunsul.Gem scurt cand ma saruta pe gat,zona aia fiind de groaza pentru mine,privindu-l usor uimit
-Dylan,esti sigur ca vrei sa faci asta?
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 9:31 pm

Il privesc in ochi.
-Nu te pot lasa asa, plus ca nu ma deranjeaza. Spun ridicand din umeri. Daca nu vrei sa-ti fac, spune. Ii zic privindu-l, cu mainile pe pantalonii sai, pentru a-i da jos.
Nu se putea sa refuze un oral, niciun om normal la minte nu ar fi refuzat asa ceva
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 9:35 pm

AM dat negativ din cap,ridicandu-ma in sezut.Imi duc mainile pe chipul lui,privindu-l dragastos in ochi in timp ce-i zmabeam tandru si cald
-Nu vreau sa faci din obligatie.Pentru mine nu esti o asemenea persoana.Vreau ca relatia asta sa ajunga la un nivel in care sa ne dorim cu adevarat sa facem asta,nu numai de dragul de-a ne simti bine
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 9:39 pm

Ma mirat faptul ca el chiar a refuzat. M-am ridicat in fund, o data cu el, privindu-l in ochi. Zambesc dulce, tandru cand aud ce spune, imbratisandu-l strans. El chiar nu era asa cum ziceau zvonurile.
-Si atunci ce faci? Il intreb sarutandu-l pe obraz, privindu-l apoi in ochi
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 9:42 pm

Il imbratisez si eu strans,chicotind cand ma saruta.Imi trec degetele prin parul lui fin,privind inainte
-Lasa,nu ma deranjeaza.O sa revina ea la loc intr-un final
Spun fara sa-mi fac griji de schestia asta
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Still the same   

Sus In jos

Still the same
Sus 
Pagina 6 din 32Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 19 ... 32  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
vicious-word :: city :: Benzinarie-