vicious-word

...

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Still the same

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 32  Urmatorul
AutorMesaj
Dylan

Data de înscriere : 01/01/2011

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 03, 2011 10:33 pm

Hmm... nu parea o idee rea. Dau aprobator din cap, vesel.
-Ce ai de mancare? Intreb curios, privindu-l.
Arunc si o privire prin jur, vazand bucataria, asa ca ma duc inauntru, asezandu-ma pe un scaun. Nu obisnuiam sa-mi iau singur de mancare, asa ca asteptam sa-mi puna el, caci acasa mereu imi aduceau servitoarele mancarea.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Lun Ian 03, 2011 10:35 pm

Am zambit larg cand a acceptat,urmandu-l in bucatarie.Ma apropii de frigider,privind inauntru
-Am sushi,am paste italienesti,am pizza,mancare chinezeasca si cam atat.Ce doresti?
Nu prea eram genul care sa cumpere multa mancare caci altfel s-ar fi stricat.Imi indrept privirea spre el,asteptandu-i raspunsul,eu stiind ca voi manca sushi
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 12:55 am

Am ascultat atent lista de mancaruri, gandindu-ma ce sa aleg. Sushi si mancarea chinezeasca nu prea imi sunau bine, pastele nu imi placea, asa ca pizza era cea mai buna alegere.
-Pizza! Spun vesel, privindu-l zambitor.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 1:04 pm

-Imediat!
SPun scotand faruria de pizza din frigider punand-o apoi in microunde.Nu de alta insa pizza groaznic de rece nu suna deloc bine.Dupa ce s-a incalzit,i-am pus-o pustiului in fata,intrebandu-l ce vrea sa bea,in timp ce mi-am scos sushi-ul din frigider
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 4:49 pm

L-am privit cum mi-a incalzit pizza, apoi a pus-o in fata. Vad ca nu avea maioneza pe ea, nu puteam manca pizza fara maioneza. Pentru mine nu exista pizza fara maioneza.
-Maioneza ai? Il intreb curios, gandindu-ma apoi la ce sa beau.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 5:17 pm

Dau afirmativ din cpa dupa ce ii aud intrebarea,apropiindu-ma de dulap.Il deschid scotand de-acolo borcanul cu maioneza,punandu-i-l in fata
-Deci,ce vrei sa bei?
Intreb in timp ce eu am scos niste sake caci mergea perfect cu sushi,plus ca aveam chef sa beau ceva tare.De imbatat slabe sanse aveam,duceam foarte mult asa ca nu-mi faceam probleme
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 5:23 pm

Zambesc larg cand vad ca are maioneza. Incep sa-mi pun pe pizza.
-Tequila sau bere. Ii spun fiind atent la pizza mea.
Imi trec limba peste buze, caci arata foarte bine si mi se facea din ce in ce mai foame, doar din cauza ca o priveam.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 5:27 pm

Bere nu aveam caic nu o suportam.Cad pe ganduri amintindu-mi ca tineam tequila in casa,mai exact in barul din sufragerie.Parasesc bucataria pentru scurt timp,luand din bar sticla cu tequila si un pahar.M-am intors,punandu-i baiatului in pahar,apoi ma asez si eu la masa.Imi torn sake in paharul special pentru asta,incepand sa mananc
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 5:28 pm

L-am privit cu coada ochiului cand a plecat, vazand ca s-a intors cu o sticla de tequila si pahar. Nu prea aveam nevoie de pahar, dar il las sa-mi toarne. Iau o felie de pizza, gustand din aceasta, zambind dulce, satisfacut, caci chiar era buna.
-Stai singur? Il intreb curios, continuand apoi sa mananc.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 5:30 pm

-Da,nu am cu cine sa stau
Ii raspund jucandu-ma scurt cu betigasele,pur si simplu adorand sa mananc cu ele.Iau o bucata de sushi,o bag in gura incepand sa mananc.Era chair bun.Se vedea ca un bucatar tinea mult la mine dupa ce i-am cantat la ziua fetei lui
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 5:33 pm

-Si nu te plictisesti singur? Eu n-as suporta sa stau intr-o casa mare, singur. De ce nu stai cu cei din trupa?
Il intreb curios, luand o gura, mare, din bautura, defapt am dat tot paharul pe gat, pana la urma, caci era buna. Revin la pizza, mancand, cu privirea pe Andy.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 5:43 pm

-Nu pot sta cu ei,fiecare cu familiile lor,nu?Ceilalti au iubite sau au parintii in orasul asta deci nu ar avea nici un rost sa stam impreuna.In plus nu petrec in casa decat cateva zile,nu stau atat de mult incat sa ma plictisesc singur
Ii raspund indreptandu-mi privirea spre el
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 5:46 pm

L-am ascultat atent, mormaind apoi un "aha", dupa care am tacut, continuand sa mananc. Deja trecusesi la a doua felie. Avea logica ce spunea el, dar daca nu se plictisea atunci era bine.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 5:50 pm

Am ramas tacut vazandu-mi de mancarea si bautura mea.AM privit o clipa pe geam,observand ca afara era groaznic de inserat,momentul meu preferat al unei zi.Nu suportam soarele,ma dureau ochii ingrozitor si nici sa ma bronzez nu vroiam insa noaptea,era perfecta.Atat de linistita si relaxanta
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 5:53 pm

Am terminat si cea de-a doua felie, apoi am impins putin farfuria, semn ca am terminat de mancat. Iau sticla de tequila, ducand-o la buze, luand cateva guri mari din aceasta. Il privesc apoi pe Andy, fara sa zic nimic.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 5:55 pm

Am marit ochii cand am vazut cum putea sa bea baiatul.Las un chicot sa se auda,pustiul asta fiind mai as ca mine in baut.Termin si eu de mancat,ridicandu-ma de la masa.AM strans totul,punandu-le la locul lor caci uram din suflet dezordinea.Acum un dus sa mai fac si totul era perfect.Ma intind,auzindu-mi oasele trosnind.Mmmm,era chiar bine
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 5:57 pm

L-am urmarit cu privirea. Ce bine ca a luat si farfuria mea, caci eu nu as fi facut asta, nici daca mi-ar fi cerut asa ceva. Ma ridic de pe scaun, intinzandu-ma si eu. Aud ce fel trosnesc oasele sale.
-Wow. Ce fel fac oasele tale. Spun mirat si oarecum ingrijorat.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 5:59 pm

Incep sa rad cand il aud,intorcandu-ma cu fata la el.Adevarul era ca oasele mele se auzeau ca unui mosneag de 90 de ani insa cum sa nu se auda cand astazi era prima seara in care aveam parte de o pauza?
-Ei bine,cand nu ai cine sa-ti faca un masaj cum ai vrea sa se auda?
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 6:04 pm

-Atunci iti fac masaj. Nu-mi place deloc ce fel se aude. Spun dand negativ din cap. Hai repede sa-ti faci un dus, apoi iti fac masaj! Spun ducandu-ma in spatele sau.
Imi pun mainile pe spatele sau, impingandu-l afara din bucatarie. Il imping pana la scari, realizand ca nu stiu unde e baia, asa ca ma opresc.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 6:07 pm

AM inceput sa rad din nou cand incepuse sa ma impinga,fiind chair bine.Un efort in minus pentru mine
-Bine,bine,pot merge si singur
Spun observand ca s-a oprit.Ii fac semn sa vina dupa mine,indreptandu-ne mai intai spre camera mea.Deschid usa,aprinzand lumina slaba,intrand inauntru.Speram sa ii placa o camera gothica si sa nu fiu nevoit sa-l culc in alta
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 6:10 pm

Il urmez pe scari, apoi la camera lui, din cate se parea. Maresc ochii cand vad ce fel era aranjata, era total diferita de restul casei, parca intrasesi in alta casa. Totusi era aranjata misto, avand un stil unic, as putea spune. Ma duc si sar in pat, intinzandu-ma pe burta.
-Sper ca faci repede dus, ca de nu adorm aici.
Patul sau era moale si imi inducea o stare de somn.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 6:12 pm

-Nu e nimic.Poti sa dormi daca iti este somn
Spun in timp ce am cautat un prosop.Gasindu-l,parasesc camera,lasandu-l pe pusti singur.Ma apropii de baie,intrand inauntru insa fara sa inchid usa in urma mea.Imi dau jos toate hainele,dandu-le la spalat.Pun prosopul pe suport,intrand apoi sub dus,dand drumul la apa fierbinte
-Mmm...ce de bine e...
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 6:17 pm

Aud ca pleaca din camera si ma intorc pe spate, privind tavanul. Se auzea apa de la dus si ma uit la usa baii, vazand ca nu a inchis-o. Era destul de cald in casa lui, asa ca m-am ridicat in fund si mi-am dat tricoul jos, apoi m-am eliberat si de acele lanturi, stand doar in acei pantaloni scurti. Ma ridic din pat, simtindu-ma mai bine acum, fara lanturi. Ma duc la baie, sprijinindu-ma de tocul usii.
-Ai muzica relaxanta si uleiuri pentru masaj? Il intreb curios, privindu-l fara pic de jena.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 6:20 pm

Auzindu-i vocea,imi intorc privirea spre el,cu singura fiind un personaj din filmele de groaza cu tot machiajul intins pe fata de la apa.Il ascult cu atentie,punandu-mi apoi sampon in cap caci la cat fixativ aveam trebuia neaaparat spalat bine
-Uleiurile sunt pe suportul de langa chiuveta iar muzica,am cd-uri in living.Le gasesti langa plasma
Spun continuandu-mi apoi dusul
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Still the same   Mar Ian 04, 2011 6:23 pm

Ma duc la suportaul de langa chiuveta, uitandu-ma la uleiuri.
-Ar trebui sa te demachiezi inainte de dus. Ii spun calm.
Stiam de la Natallie ca cel mai bine era sa te demachiezi cu demachiant, nu cu apa simpla.
-Piersici sau trandafiri? Intreb curios, caci numai acestea imi placeau mie
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Still the same   

Sus In jos

Still the same
Sus 
Pagina 5 din 32Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 32  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
vicious-word :: city :: Benzinarie-
Mergi direct la: