vicious-word

...

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Relaxare in stilul meu...

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Vlad

Data de înscriere : 01/01/2011

MesajSubiect: Relaxare in stilul meu...   Sam Ian 01, 2011 9:23 pm

Stateam in camera mea in timp ce muzica bubuia in boxele de discoteca ce le aveam intr-un colt si altul al peretelui cu geam. Imi placea cum vibra sticla pe ritmul basilor, imi dadea o stare de delir total.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Kai

MesajSubiect: Re: Relaxare in stilul meu...   Sam Ian 01, 2011 9:40 pm

O zi frumoasă și e doar a mea . Nu manager sau designer în jurul meu . Nu tu alți actori sau milioane de fete care să mă enerveze . Am oftat și mi-am prins părul într-o coadă la spate și am ieșit din cameră cu gândul de a cunoaște pe cineva . Am mers vreo zece cinșpe metri și m-am oprit la o ușă mare din lemn după care se auzea muzica , destul de tare . Cum nu m-ar fi auzit dacă aș fi bătut am văzut că era un buton lângă . Evrica , soneria ! Am apăsat butonul sperând că mă vă auzi .
Sus In jos
Vlad

MesajSubiect: Re: Relaxare in stilul meu...   Sam Ian 01, 2011 9:43 pm

Aud cum cineva suna la usa si dau muzica mai incet, apoi ma indrept lenes spre usa, in timp ce imi aranjam parul, care era tot ciufulit. Stiam eu ca nu va trece mult, pana cand va venit la usa, sa imi ceara socoteala, pentru muzica. Deschid usa si il privesc pe tanarul din fata mea.
- Buna, spun eu, zambind vinovat pentru muzica tare.
Sus In jos
Kai

MesajSubiect: Re: Relaxare in stilul meu...   Sam Ian 01, 2011 9:48 pm

Am început să dau ușor din picior . Volumul muzicii scăzu și un băiat îmi deschide ușa . Am zâmbit și l-am privit . Aaa... , am început să mă bâlbâi ca de obicei , Bună . Nu știu , chiar dacă sunt actor și mă duc la tot felul de prezentări , încă mă mai bâlbâi când întâlnesc persoane noi .
Sus In jos
Vlad

MesajSubiect: Re: Relaxare in stilul meu...   Sam Ian 01, 2011 9:54 pm

- Daca te-a deranjat muzica, imi cer scuze, spun eu si zambindu-i cu toata fata ,fiindca stiam cum e sa fi deranjat.
Sus In jos
Kai

MesajSubiect: Re: Relaxare in stilul meu...   Sam Ian 01, 2011 9:58 pm

OC: Ce înălțime are personajul tău ?

IC :
L-am privit zâmbindu-i . Nu mă deranjase muzica , doar doream să cunosc pe cineva . Huh ? Nu , nici gând . Sunt doar în vizită , dacă nu deranjez cumva . Spun relaxat , revenindu-mi .
Sus In jos
Vlad

MesajSubiect: Re: Relaxare in stilul meu...   Sam Ian 01, 2011 10:01 pm

OC: 1,75m

IC:
- Nu, si asa stateam si nu faceam nimic. Intra te rog, spun, dandu-ma din usa, facandu-i loc sa intre in dezordonata mea camera.
Sus In jos
Kai

MesajSubiect: Re: Relaxare in stilul meu...   Sam Ian 01, 2011 10:07 pm

Imi aplec puțin capul , eu având un metru opt zeci și cinci . Am intrat și am privit în jur . Frumos . Îmi place! am exclamat când i-am văzut camera .
Sus In jos
Vlad

MesajSubiect: Re: Relaxare in stilul meu...   Sam Ian 01, 2011 10:09 pm

- Eu sunt Vladimir, dar poti sa imi spui Vlad si vrei ceva de baut de mancat? Il intreb, incercand sa fiu o gazda buna. Ia un loc te rog, il invit sa se aseze undeva.
Sus In jos
Kai

MesajSubiect: Re: Relaxare in stilul meu...   Dum Ian 02, 2011 12:15 am

Bună Vlad , eu sunt Kai . Am spus și m-am întors cu fața la el , am făcut o plecăciune , așa cum se cuvenea în țara mea și i-am zâmbit . Uh ... ok. Am spus când mi-a zis să mă așez . M-am uitat în jur și m-am așezat pe un fotoliu . Păi , un pahar cu suc , dacă nu te superi .
Sus In jos
Vlad

MesajSubiect: Re: Relaxare in stilul meu...   Dum Ian 02, 2011 9:28 am

- Oki, stai sa vad ce mai am prin frigider, spun si deschid frigiderul, incepand sa caut pe acolo ca un disperat, fiindca stiam ca mai aveam doua doze de Cola. Poftim, spun si ii intind un pahar si doza de Cola.
Sus In jos
Kai

MesajSubiect: Re: Relaxare in stilul meu...   Dum Ian 02, 2011 7:27 pm

Iau doza de suc și o deschid , iau puțin din ea și mă uit la Vlad . Câți ani ai ? l-am întrebat jucându-mă cu doza de suc .

Ultima editare efectuata de catre Kai in Dum Ian 02, 2011 7:52 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Vlad

MesajSubiect: Re: Relaxare in stilul meu...   Dum Ian 02, 2011 7:48 pm

- Am optsprezece ani impliniti de curand, dar tu cati ani ai? Il intreb curios, asezandu-ma pe jos in fata lui si desfac doza de suc.

Off: Nu ai un rand intreg.
Sus In jos
Kai

MesajSubiect: Re: Relaxare in stilul meu...   Dum Ian 02, 2011 7:55 pm

Am zâmbit când am auzit că e de acelașii vârstă cu mine , hmm , dar eu voi face nouăsprezece peste trei luni și jumătate . Ca tine . am spus copilăros . Dal , eu mai am puțin si fac noușpe . m-am prostit puțin și am mai luat puțin din suc .
Sus In jos
Vlad

MesajSubiect: Re: Relaxare in stilul meu...   Dum Ian 02, 2011 8:21 pm

- La muti ani si de unde esti? Il intreb, ridicand putin doxa de cola, in sanatatea lui, asa cum se obisnuia sa se faca in tara mea.
Sus In jos
Kai

MesajSubiect: Re: Relaxare in stilul meu...   Dum Ian 02, 2011 8:57 pm

Păi , spun și las doza de suc pe o măsuță de lângă mine , Coreea De Sud , dar tu ? L-am întrebat privindu-l insistent . De obicei făceam orice să aflu ceea ce doream.
Sus In jos
Vlad

MesajSubiect: Re: Relaxare in stilul meu...   Dum Ian 02, 2011 9:02 pm

- Din friguroasa si indepartata Rusie, spun eu si incep sa privesc pixa de suc, in timp ce imi aminteam de familia pierduta.
Sus In jos
Kai

MesajSubiect: Re: Relaxare in stilul meu...   Dum Ian 02, 2011 9:08 pm

L-am privit făcând ochii mari . Rusia ? am întrebat mirat . Și cu e acolo ? Pe lângă faptul că ninge mult și e frig . am întrebat și , apropiindu-mă de el . Haaaai , te rog , îi zici unui copil micuț ,nu ? Am întrebat zâmbind ca un copil .
Sus In jos
Vlad

MesajSubiect: Re: Relaxare in stilul meu...   Dum Ian 02, 2011 9:10 pm

- Suferinta, hotie, comunism, spun pe un ton trist. Bine ca am plecat de acolo, spun si imi ridic privirea spre tavanul camerei mele.
Sus In jos
Kai

MesajSubiect: Re: Relaxare in stilul meu...   Dum Ian 02, 2011 9:14 pm

Nasol . am spus oftând . Mai iau puțin din suc , privindu-l . Și cu familia ta ce s-a întâmplat ? l-am întrebat sperând că-mi va răspunde , dar nu părea genul care să vorbească despre asta , sau așa mi se părea mie .
Sus In jos
Vlad

MesajSubiect: Re: Relaxare in stilul meu...   Dum Ian 02, 2011 9:17 pm

- Ceva rau li s-a intamplat, spun eu privind doza de suc. Cum e in Coreea de Sud? Il intreb, schimband rapid subiectul.
Sus In jos
Kai

MesajSubiect: Re: Relaxare in stilul meu...   Dum Ian 02, 2011 9:20 pm

Am oftat . Cred că am avut dreptate . Ha ? Aa , nu mai știu , am plecat de acolo când eram micuț . Mă mai întorceam așa pe la filmări , dar nu-mi aduc aminte mare lucru . am spus gândindu-mă la ziua în care părinții mei s-au întâlnit cu acel agent care căuta talente .
Sus In jos
Vlad

MesajSubiect: Re: Relaxare in stilul meu...   Dum Ian 02, 2011 9:24 pm

- Tu esti actor? Il intreb curios, privindu-l atent in ochii aceia de felina, cu care puteam pune pariu pe salariul meu de la club, ca le dadea gata pe fete.
Sus In jos
Kai

MesajSubiect: Re: Relaxare in stilul meu...   Dum Ian 02, 2011 9:27 pm

L-am privit i-am răspuns cu o privire seducătoare . Da, dar dacă vrei , poți să zici că sunt trei în unu . spun chicotind . Dar tu cu ce te ocupi , Vlad ? l-am întrebat privindu-l zâmbind .
Sus In jos
Vlad

MesajSubiect: Re: Relaxare in stilul meu...   Dum Ian 02, 2011 9:30 pm

- Barman la un club de fite. Stiu ca deobicei rusi sunt patinatori sau inotatori excelenti, dar daca ma pui pe patine, ma culegi in urmatoarea secunda de pe jos, spun zambindi inocent.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Relaxare in stilul meu...   

Sus In jos

Relaxare in stilul meu...
Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
vicious-word :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: