vicious-word

...

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Cause i am toucholic ...

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Dylan

Data de înscriere : 01/01/2011

MesajSubiect: Re: Cause i am toucholic ...   Mar Ian 04, 2011 6:03 pm

-Sanatos. Spun chicotind, cand baiatul stranuta.
Doresc sa-l intreb de ce nu ma crede, in legatura cu varsta mea, dar ma trage imediat spre camera lui. Deschide usa si maresc ochii, cand simt ce cald era la el. Putea sa-mi spuna ca e asa cald, ca asa nu-mi mai luam tricoul pe mine. Ma intinde pe spate, in pat, dar nu comenteaz nimic, caci era confotabil.
-Nu. Spun zambind si-mi dau jos tricoul, ridicandu-ma in fund.
-De ce nu crezi ca am saisprezece ani? Intreb curios, adoptand o pozitie turceasca.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Kai

MesajSubiect: Re: Cause i am toucholic ...   Mar Ian 04, 2011 6:10 pm

Am zâmbit , am luat telecomanda și m-am așezat lângă pat , pe scaunul de la birou . Am dat drumul televizorului pe MTV și l-am privit Uhm , bine . s-a ridicat și eu am schimbat canalul . Păi , nu arăți de șaișpe . i-am răspuns întrebării atingându-l cu degetul arătător pe abdomen . Pun pariu că ai mers mai mult la sală decât mine .. sau prietenii mei . Spun și îmi retrag mâna .
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Cause i am toucholic ...   Mar Ian 04, 2011 6:14 pm

Ii privesc degetul, chicotind cand ma atinge.
-Asa-i, am facut cativa ani de sala, dar m-am lasat de o luna sau doua, ca m-am plictisit. Spun zambind larg, ridicand din umeri.
Daca aveam bani, trebuia sa-i cheltui cumva, iar sala mereu era scumpa.
-Lasa ca nici tu nu arati naspa. Zic mentinandu-mi zambetul pe buze.
Sus In jos
Kai

MesajSubiect: Re: Cause i am toucholic ...   Mar Ian 04, 2011 6:19 pm

Am zâmbit când l-am auzit , dar nu prea mă mândream cu corpul meu . Ce-i adevărat , făcusem un an la sală , dar pe la șaisprezece ani , când eram ca el . Mulțam . am spus privindu-l în ochi . Îmi place părul tău . am zis dintr-o dată , după o liniște de câteva secunde . Am zâmbit și am lăsat telecomanda pe pat , pe margine , aproape să cadă . Nici măcar nu eram atent . Ce crezi despre ... hm .. fete ? l-am întrebat ducându-mi mâinile pe genunchi .
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Cause i am toucholic ...   Mar Ian 04, 2011 6:21 pm

Surad cand aud ca-i place parul meu, nu primeam des asemenea compliment. Ii multumesc pentru ce a zis, apoi vad ca telecomanda aproape cadea. Ma intind repede spre ea, luand-o in mana. O asez langa perna, privindu-l apoi pe baiat.
-Is galagioase, asta-i clar, dar sunt si amuzante. Ridic din umeri. Cea mai buna prietena a mea e fata si ma inteleg super cu ea. Zambesc larg. Dar tu? Ce parere ai? Il intreb curios.
Sus In jos
Kai

MesajSubiect: Re: Cause i am toucholic ...   Mar Ian 04, 2011 6:25 pm

Dau din umeri .Chiar , ce părere aveam eu despre fete .. ? Întrebasem mulți oameni despre asta , dar nimeni nu mă întrebase pe mine . Păăăi... duc un deget pe buza inferioară , pretențioase , vor și luna de pe cer , cum ai zis tu , gălăgioase .. hmmm ... Nu mai știu . spun și mă uit puțin pe fereastră. Cred că băieții sunt ... mult mai civilizați , ca să zic așa . spun și-mi duc repede mâna la gură ., Iar spusesem ceva nepotrivit . Mi-am dat o palmă peste frunte și m-am uitat la el .
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Cause i am toucholic ...   Mar Ian 04, 2011 6:27 pm

L-am ascultat atent, asa-i erau pretentioase, dar nu toate, dar galgioase erau toate, fara nicio exceptie. Chicotesc cand aud ce spune despre baieti.
-Depinde, nu toate fetele sunt pretentioase, unele sunt chiar dulci si nu toti baietii sunt civilizati. Spun zambind larg. Sunt exceptii in fiecare tabara. Ridic din umeri.
Sus In jos
Kai

MesajSubiect: Re: Cause i am toucholic ...   Mier Ian 05, 2011 8:47 am

Am zâmbit jenat . Tocmai spusesem ceva care pe mine mă deranja , eh , dar măcar era bisexual și nu conta . Chicotesc . Că bine zici . Dar tu nu faci parte din grupa excepțiilor , nu ? întreb făcând o față de cățeluș . Strâng pumnii și-i îmi sprijin bărbia . Ești băiat .. bun ? întreb privindu-l zâmbind .
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Cause i am toucholic ...   Joi Ian 06, 2011 9:22 am

Chicotesc cand ii aud intrebarile, abtinandu-ma sa nu incep sa rad. Ridic din umeri.
- Deobicei sunt baiat bun, asa cum zici tu, dar am momente in care sunt exceptie. Spun zambind larg.
- Dar tu? Din cate vad, cred ca esti baiat bun.
Sus In jos
Kai

MesajSubiect: Re: Cause i am toucholic ...   Joi Ian 06, 2011 9:54 am

Îl privesc . Ce vrea să spună ? Că face excepție ? Ei , până acum a fost băiețel foarte drăgut , deci nu cred că o să se întâmple ceva . Clipesc des când îi adu întrebarea . Ba , bineînțeles . Ce ? Am eu față de dur ? l-am întrebat cu un glas inocent și apoi mi-am reluat poziția normală . Și toți băieții buni sunt ...... mă opresc și încep să fluier . Era să zic o prostie mai mare decât Texasul . Ăăăăă.. a mine ?îh ,îh, îh .. eh , măcar am ocolit ceea ce vroiam să zic .
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Cause i am toucholic ...   Joi Ian 06, 2011 8:59 pm

Incep sa rad cand ma intreaba daca are fata de dur. Nu avea, dar cei mai rai erau cei inocenti, asa ca nu puteam spune sigur. Ridic o spranceana, uram cand cineva nu-si termina propozitiile, chiar daca, uneori, mai faceam si eu asta.
-Zi ce vroiai sa spui de baietii buni! Ii spun serios, privindu-l suspicios.
Sus In jos
Kai

MesajSubiect: Re: Cause i am toucholic ...   Joi Ian 06, 2011 10:06 pm

Nu, nu nu asta vroiam să zic , nimic altceva ! spun gesticulând . He he he .. spun jenat și mă ridic de pe scaun . Îl privesc puțin apoi îi zâmbesc . Nu vroiam să-i zic ce-mi trecuse prin cam atunci când începusem propoziția și nu am să-i spun .
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Cause i am toucholic ...   Joi Ian 06, 2011 10:13 pm

Ma bosumflu cand aud ca nu vrea sa-mi spune. Ok, daca vroia sa joace dur, atunci asa sa fie, pana la urma tot aflam eu ce vroia sa zica, caci muream de curiozitate si asta nu era bine. Imi incrucisez mainile la piept, ramanand bosumflat.
-Daca nu spui ma supal pe tine. Zic pe un ton copilaresc.
Sus In jos
Kai

MesajSubiect: Re: Cause i am toucholic ...   Joi Ian 06, 2011 10:20 pm

Îl privesc și mă așez lângă el . Îl mângâi ușor pe cap zâmbind . Lasă lasă . De ce nu faci tu pe detectivul și afli ? spun chicotind încă cu mâna în părul său moale . Continui să îl ciufulesc zâmbind . Moaaaaaaaale ! spun și mă pun cu genunchii în pat . Mă ridic puțin cu gândul să-mi așez fața pe părul său dar mi-am dat seama , prea târziu că-s greu și am căzut peste el . Ai , scuuuze ! Vroiam să .. părul moale . spun nemișcat .
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Cause i am toucholic ...   Joi Ian 06, 2011 10:24 pm

Stramb din gura cand vad ca nu vrea deloc sa-mi spuna. Ce era cu omul asta? Cum putea sa nu cedeze la expresia mea bosumflata? Toti cedau la ea! Numai el nu, deci aveam de muncit cu el pentru a-mi spune. Maresc ochii cand simt ce face cu parul meu, incepand sa rad cand spune ca e moale. Cica eu era ala mic, dar el sigur avea mai putin de paisprezece ani, dar era amuzant ce-i drept. Vad cu coada ochiului ca se aseaza in genunchi, asa ca ma intorc cu fata la el, dorind sa incerc sa aflu ce trebuia sa spuna atunci. Nu apuc sa scot niciun cuvant, caci el cade peste mine, intinzandu-ma pe spate in pat. Ranjesc intr-un colt al gurii, cuprinzandu-i talia cu picioarele. Imi duc mainile in jurul gatului sau, privindu-l in ochi.
-Nu-ti dau drumul pana nu termini propozitia! Spun hotarat.
Nu eram prea puternic, dar cand ma agatam de ceva, nu puteai sa ma mai dai jos.
Sus In jos
Kai

MesajSubiect: Re: Cause i am toucholic ...   Joi Ian 06, 2011 10:30 pm

Mă ia prin surprindere atunci când mă prinde de gât .Simt cum obrajii îmi iau foc și nu știam de ce . Am vrut să zic ceva , dar când am deschis gura nu a ieșit nici un cuvințel . Vroiam să mă gândesc . Nu ! am spus în sfârșit hotărât . E secretul meu și nu ți-l zic ! adaug hotărât , cu o voce de copil . Încerc pă-l depărtez dar nu merge . Parcă era lipit .
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Cause i am toucholic ...   Vin Ian 07, 2011 11:51 am

Stramb iarasi din gura. Ce ma enerva! De ce nu vroia sa-mi zica? Il lipesc si mai mult de mine, coborandu-mi mainile pe mijlocul sau.
-Daca nu-mi zici atunci te gadil. Ii spun serios, privindu-l.
Trebuia sa se gadile, orice om se gadila.
Sus In jos
Kai

MesajSubiect: Re: Cause i am toucholic ...   Vin Ian 07, 2011 3:24 pm

Am dat din umeri privindu-l . Nu mă deranja dar când îl aud că mă gâdilă fac o față de cățeluș , de parcăm îl rugam să nu . Mă gâdil repede și ușor . Nu ai face asta nu ? spun privindu-l cu ochișorii mei triști fără să încerc să scap .
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Cause i am toucholic ...   Vin Ian 07, 2011 8:49 pm

Intrebarea s-a ma face sa ranjesc malefic intr-un colt al gurii. Sa inteleg ca se gadila repede nu? Ghinionul sau, caci atunci cand imi puneam ceva in minte, greu imi scoteai aceea idee, iar el nu avea nicio sansa. Incep sa-l gadil, dar doar pentru cateva secunde, caci ma opresc.
-Spune sau te gadil si mai tare. Spun zambind inocent.
Sus In jos
Kai

MesajSubiect: Re: Cause i am toucholic ...   Vin Ian 07, 2011 10:03 pm

L-am privit , până când se pare că nu a renunțat la idee și a început să mâ gâdile . Am început să râd . S-a oprit puțin , și am luat o gură de aer . L-am privit bosumflat . NU ! am spus ho târât . Aveam de gând să suport tortura . N-ai decât . Nu-ți zic ! mă încăpățânez ca un copil privindu-l. Să știi că doi pot juca jocul ăsta !
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Cause i am toucholic ...   Vin Ian 07, 2011 10:11 pm

Il privesc in ochi, chiar era incapatanat tipu, dar si eu eram la fel.
-Incearca, ma gadil intr-un singur loc si nu-l vei gasi. Spun ridicand din umeri, incepand sa-l gadil.
Chiar ma gadilam doar intr-un loc si nu orice il gasea din prima, iar pana il gasea se plictisea de cautat
Sus In jos
Kai

MesajSubiect: Re: Cause i am toucholic ...   Vin Ian 07, 2011 10:17 pm

Pun boticul de băiețel supărat când îl aud . Dar nu îm ... nu apuc să termin propoziția că începe „războiul” . Am început să râd cu lacrimi . De ce era așa ? De ce vroia să să afle ? G-g--ga-ta..o-oo..preștete ! reușesc să spun printre hohotele de râs . Trebuia să gândesc un plan , și la cum mă gâdila el , nu puteam să gândesc .
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Cause i am toucholic ...   Vin Ian 07, 2011 10:19 pm

-Numai daca termini propozitia! Ii spun continuand sa-mi trec degetele peste corpul sau, astfel incat sa-l gadil.
Adoram sa gadil oamenii, caci faceau niste expresii mult prea amuzante atunci cand radeau, iar cand se chinuiau sa mai si vorbeasca, era si mai amuzant, mult prea amuzant pentru a ma putea opri.
Sus In jos
Kai

MesajSubiect: Re: Cause i am toucholic ...   Vin Ian 07, 2011 10:26 pm

NU! spun încăpăținat . Mă întrebam cât are de gând să o țină așa . Va trebui să se plictisească până la urmă . L-am prins de o mână , reușind să i-o opresc . De ce ? spun ținându-i mâna cum ambele mele mâini . Ce , oamenii nu pot avea secrete ? Și să fie așa , aiuriți ca mine și să le spună tuturor .. dar doar așa , pe juma ? spun și-i scap mâna .
Sus In jos
Dylan

MesajSubiect: Re: Cause i am toucholic ...   Vin Ian 07, 2011 10:29 pm

Ma mirat faptul ca a reusit sa-mi prinda mana, facandu-ma sa ma opresc. Il ascult atent, simtind ca mi-a dat drumul la mana, dar nu am inceput imediat sa-l gadil.
-Pentru ca vroiai sa spui ceva de baieti buni, iar eu am zis ca sunt baiat bun, deci, indirect, era despre mine. Spun zambind. Iar tot ce tine de mine ma intereseaza. Ii spun facandu-i cu ochiul.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Cause i am toucholic ...   

Sus In jos

Cause i am toucholic ...
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
vicious-word :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: