vicious-word

...

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

The Life...

In jos 
AutorMesaj
Tomomi

Data de înscriere : 02/01/2011

MesajSubiect: The Life...   Dum Ian 02, 2011 6:29 pm

M-am indreptat spre cimitir cu un buchet mic de flori in mana si lacrimi in ochi. Cautam cu privirea apoi peste putin timp dau de mormantul cuiva drag.Ma asez in genunchi punand florile si plangand.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Ayako

MesajSubiect: Re: The Life...   Dum Ian 02, 2011 11:57 pm

Nici nu stiu cum s-a intamplat de pasii m-au purtat spre cimitir , nu aveam pe cine vizita , cu exceptia acelei persoane...dar stabilisem acum un an ca nu voi mai calca pe acolo , si acum ma intreb de ce?De ce ma intorceam?Ce ma determina sa o fac? M-am oprit brusc , rezemandu-mi spatele de un copac , nu mai voiam sa inaintez , desi corpul imi reactiona singur , i-am impus rational sa stationeze. Nu aveam ce cauta acolo , ba chiar imi era si putin teama. Mi-am lasat un zambet slab sa mi se imprime pe chip , nu imi placea deloc frustrarea ce o simteam , poate doar incercam sa o ascund?Cine stie?...mi-a spus eu in timp ce mi-am lasat trupul sa alunece pana ce a atins pamantul.
Sus In jos
Tomomi

MesajSubiect: Re: The Life...   Lun Ian 03, 2011 9:44 am

Ma uitam in gol la acel mormant si cu mana atingeam petalele trandafirului.Mi-am lasat privirea in jos curgand lacrimi pe obraz si fara sa zic nimic.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: The Life...   

Sus In jos

The Life...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
vicious-word :: Out of city :: Cimitir-
Mergi direct la: