vicious-word

...

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

The point of no return

In jos 
AutorMesaj
Arielle

Data de înscriere : 01/01/2011

MesajSubiect: The point of no return    Dum Ian 02, 2011 12:43 am

Stateam in stil turcesc in mijlocul patului cu ochii atintiti la televizor,da vesnicele filme de groaza de care nu ma puteam satura niciodata.Aveam pe mine doar o pereche de boxeri negrii cu cranii rosii,si o camasa albastra in patratele,putin mai lunga.In camera era bezna totala,era si normal trecuse de 20,in plus nu imi placea sa ma uit la filme de groaza pe lumina,se pierdea tot misterul filmului.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Kai

MesajSubiect: Re: The point of no return    Dum Ian 02, 2011 2:06 am

Ziua asta fusese cea mai rea dintre toate , dar încă nu se terminase . Nu fusese destul că am căzut de sute de ori , mai trebuia să înceapă și ploaia . Am oftat și mi-am continuat drumul prin ploaie până când am ajuns în fața căminului . Mi-am trecut mâna printre șuvițele udate de ploaie și m-am îndreptat spre camera mea . Alt ghinion , cum eram ud fleașcă și o luasem pe lângă perete am alunecat și am căzut ... din nou și m-am lovit cu capul de o ușă . Am mormăit câteva înjurături și am încercat să mă ridic , dar capul meu era mai greu decât de obicei și în câteva secunde am pierdut orice legătură cu realitatea .
Sus In jos
Arielle

MesajSubiect: Re: The point of no return    Dum Ian 02, 2011 2:17 am

La televizor o fata incepu sa tipe,normal,ceva obisnuit in filmele de groaza,insa am simtit cum inima imi bate mai tare cand am auzit sunetul provocate in usa.M`am ridicat incet din pat si am aprins lumina,am strans intre pumni putin din materialul din care era facuta camasa,apoi am pus mana pe clanta,am apasat incet,parca eram in filmele de groaza,ei bine macar asa credeam eu in acel moment.Am deschis usa si am simtit cum ceva imi alunecase pe picioare,m`am lasat incet in jos si `lam privit pe baiat stramband din gura intr`un mod copilaresc.
Hey,trezirea,inca nu au venit zombii sa iti manance creierul,momentan,adica vor veni ei peste cateva luni,dar nua cum am spus dandui cu palmele peste fata pentru a se trezi.
Sus In jos
Kai

MesajSubiect: Re: The point of no return    Dum Ian 02, 2011 2:25 am

Am clipit repede din ochi și m-am trezit . M-am ridicat și m-am strâmbat puțin din cauza durerii provocate de căzătură . Mi-am dus mâna la cam , încă fiind in genunchi . Îhhh ... scuze . spun zâmbind forțat . Am văzut cum era îmbrăcată și am roșit , dar nu foarte mult . Ă..ă..ăă ..Cred că am deranjat ..Ziceai ceva de zombi ?
Sus In jos
Arielle

MesajSubiect: Re: The point of no return    Dum Ian 02, 2011 11:21 am

Am lasat capul intr`o parte si am zambit copilaresc,apoi l`am luat in brate.
Te`ai trezit! am tipat eu pe un ton de copilaresc,apoi i`am dat drumul.
Zombii,tocmai vizionam un film,stiai ca mananca creierul omului?De ce creierul,de ce nu un ochi?Ochiul ce are,nu e bun pane,sau cum? intreb pe acelasi ton parca revoltata
Sus In jos
Kai

MesajSubiect: Re: The point of no return    Dum Ian 02, 2011 7:28 pm

M-am speriat puțin și am privit-o . Ce avea ? Nu mai conta. Am dat din umeri . Nu știu , probabil vor ei să despice craniul omului . E mai interesant , eu știu ? am chicotit când i-am observat atitudinea . Era așa copilăroasă .
Sus In jos
Arielle

MesajSubiect: Re: The point of no return    Dum Ian 02, 2011 7:52 pm

M`am ridicat de jos si am intins mana pentru al ajuta si pe el.
Arielle,incantata,hai,nu intri?O sa iti fac un ceai,te usuci si nu o sa racesti am spus zambind la fel de copilaros ca inainte.
Sus In jos
Kai

MesajSubiect: Re: The point of no return    Dum Ian 02, 2011 7:58 pm

Am prins-o de mână și m-am ridicat și eu . Ai ai .. Am spus și am dus mâna la cap . Încă mai durea . Am dat din umeri . Dacă nu deranjez . am spus încă ținându-mă de locul lovit .
Sus In jos
Arielle

MesajSubiect: Re: The point of no return    Dum Ian 02, 2011 8:05 pm

Oricum ma plictiseam,in plus nu te pot lasa in halul asta,mai faci 3 pasi,si iar cazi am zambit trantind usa de perete pentru al lasa pe el primul sa intre.
Um...cred ca e randul tau sa te prezinti,adica doar asa macar sa stiu cum te cheama am dat din umeri.
Sus In jos
Kai

MesajSubiect: Re: The point of no return    Dum Ian 02, 2011 8:08 pm

Ah , cred că sunt amnezic . spun chicotind . Adică , fata îmi spusese cum o cheamă . Păi , eu sunt Kai și sunt încântat . am spus în cele din urmă și am pășit în camera fetei .
Sus In jos
Arielle

MesajSubiect: Re: The point of no return    Dum Ian 02, 2011 8:16 pm

Am intrat in camera si am inchis usa in urma baiatului.Am deschis usa dulapului si am luat un prosop apoi i l`am aruncat.
Poftim,sa nu racesti,fa`te comod si...te servesc cu ceva anume?Sau vrei sa iti fac un ceai? am intrebat si am luat telecomanda stingand televizorul.
Sus In jos
Kai

MesajSubiect: Re: The point of no return    Dum Ian 02, 2011 8:59 pm

O urmăresc cu privirea și prind prosopul când mi-m aruncă . Mi-l pun pe cam și mă șterg cu mișcări rapide . Nu , mulțumesc oricum . am zâmbit . Câți ani ai ?
Sus In jos
Arielle

MesajSubiect: Re: The point of no return    Dum Ian 02, 2011 9:16 pm

Okay,cum vrei am dat simplu din umeri si m`am asezat in pat in stil turcesc.
Pai...vre`o 15,ceva de genu am chicotit privind`ul.
Glumeam,tu cam cat mi`ai da? am zambit larg.
Sus In jos
Kai

MesajSubiect: Re: The point of no return    Dum Ian 02, 2011 9:21 pm

Am râs când am auzit-o . Poate chiar avea cincisprezece, căci așa se purta . Păi eu zic că sunt de acord cu tine , te porți ca de cinșpe , dar ti-aș da 17-18 .
Sus In jos
Arielle

MesajSubiect: Re: The point of no return    Dum Ian 02, 2011 9:50 pm

Hey laule,eu nu ma polt ca la cinspe ani! am spus ca un copil mic si m`am bosumflat aruncand cu perna in el.
Am 19... am spus pe un ton mandru.
Stai naibi jos ca parca imi stai mie in cap,anyway tu cati ani ai? l`am intrebat destul de curioasa.
Sus In jos
Kai

MesajSubiect: Re: The point of no return    Dum Ian 02, 2011 9:53 pm

Am prins perna și am râs apoi m-am așezat pe un scaun . Optsprezece . am zis scurt privind-o . Hmm .. chial clezi că nu te polti ca la cinspe ? am intrebat pe un ton ce copilaș .
Sus In jos
Arielle

MesajSubiect: Re: The point of no return    Dum Ian 02, 2011 9:59 pm

Esti mai mic ca mine! m`am urcat in picioare in pat si am inceput sa sar.
Dap piticanie,chiar cred am scos copilaresc limba la baiat.
Sunt mai mare ca tine,sunt mai mare ca tine,da,da,da,da,sunt mai mare,si tu esti mai miiiicam inceput eu sa cant in timp ce saream.
Sus In jos
Kai

MesajSubiect: Re: The point of no return    Joi Ian 06, 2011 10:23 pm

Am început să râd de comportamentul copilăresc al fetei . Chiar dacă era mai mare nu o părea . Gata , gata am înțeles . am spus printre lacrimile provpocate de râs . Ce ești tu, fată sau bebe ?
Sus In jos
Arielle

MesajSubiect: Re: The point of no return    Vin Ian 07, 2011 12:30 am

Hey nu spune cuvantul acela pe care il urasc,urasc bebelusii,sunt urati,se smiorcaie si fac pe ei am strambat copilaresc din nas,apoi am luat o perna si am aruncat`o in baiat.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: The point of no return    

Sus In jos

The point of no return
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» 31.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum