vicious-word

...

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

fick off <-

In jos 
AutorMesaj
Dot

Data de înscriere : 01/01/2011

MesajSubiect: fick off <-   Sam Ian 01, 2011 10:46 pm

Cel mai interesant lucru in toaata povestea asat e ca nimeni nu vrea sa ma omoare.Pot ramane pe aici un timp deci motocicleta intr-un garaj armele bine ascunse ,tricoul pe jos patul desfacut , un munte de doze de bere , o muzica asurzitoare , jocuri video,planuri secrete si foarta multa marijuana.Cam asa arata pentru mine relaxarea sau mai bine zis pauza.o convorbire de 7 ore la telefon cu Diz 9prietenul meu din Australia).Cel mai bun prieten al meu mai bine zis cel mai bun prieten al meu.Ii simteam lipsa .Nimeni nu ma scotea in afara de el din casa. Si in plus era nebun prea nebum pentru mine. Invitatile in oras erau la 3 dimineata sau la 4 depinde cat de multa cafea a baut in ziua aia si bineinteles ca eu dormeam tun. Pierdut in lumea viselor mirosul de fem de tigara ilegala ma ajuta sa visez aventurile mele cu diferite fete mai mult sau mai putin placute.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Izabella
Admin

Data de înscriere : 29/12/2010

MesajSubiect: Re: fick off <-   Sam Ian 01, 2011 10:53 pm

Tocmai ce iesim din dus plictisita avand doar un prosop pe mine.Am intrat plictisita in camera dandu-mi jos prorospul si luandu-mi lenjeria neagra pe corp.Am oftat incet scotand din dulap vescina fusta de blugi si tricou pe corp,mi-am oprit ipodul si laptopul ce mergeau de zor,apoi am iesit din camera mea inchizand usa dupa mine.Ma plimbam aiurea pe hol privind usile.Am urcat incet scraile la urmatorul etaj ganidndu-ma pe la cine sa merg in momentul de fata.Mergeam incet,foarte incet ceea ce nu era destul de normal pentru mine.Telefonul imi suna de zor in buzunarul de la fusta is lam luat intr-un final cititnd rapid mesajul.L-am pus din nou in buzunar orpindu-ma in fata unei usi privind-o atenta si plictisita.Am batut de cateva ori asteptand apoi sa mi se deschida si intre timp mam rezemat de perete privind tavanul.Numaram secundele in gand.Am oftat incet ganditoare.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://vicious-word.forumz.ro
Dot

MesajSubiect: Re: fick off <-   Sam Ian 01, 2011 11:15 pm

Fiecare secunda de somn ma ajutat sa retraisc fiecare monent petrecut in trecut. Iubeam amintirile ,le adoram dar uneori imi parea rau de foecare minut care a trecut dupa asta. Un sunet mia inundat pe loc urechile facandu-ma sa imi revin din filmul animtirilor. Injurand si dand de toti sfinti arunc o perina in usa si urlu un intra foarte somnoros. O uram oarecum pe cel/cea care indreznea sa imi deranjeze somnul. Ma intorc pe burta si imi pun perina peste cap urland silentios.
Sus In jos
Izabella
Admin

MesajSubiect: Re: fick off <-   Sam Ian 01, 2011 11:32 pm

Am chicotit incet auzind vocea cunoscuta.Am pasit in camera inchizand usa dupa mine si trantindu-ma in pat langa baiat.I-am luat perna de pe cap zambindu-i calma.
-Iar dormi?sau iar te-ai drogat?intreb oftand incet.
M-am intins mai bine pe spate privind tavanul asteptand sa inceapa sa ma injure cum facea deobicei ca nu il lasam sa doarma.
Sus In jos
Dot

MesajSubiect: Re: fick off <-   Sam Ian 01, 2011 11:42 pm

-Da pula mea .Nu nu mam drogat si de aia sunt asa.si care-i priblema ca dorm hai si dormi cu mine. ii spun fetei tragandu-i perina inapoi pe cap si punandu-mi mana dreapta peste abdomenul ei. Parfumul ei ma inebunea intodauna. Nu-mi placea ca nu o puteam avea langa mine tot timpul si nu suportam ca am promis ca nu o so ating niciodata. Se pare ca trebuie sa ma multumesc atingando subtil. Trebe sa recunosc o doream ,in minea mea poate chiar o iubeam dar nu puteam sa disting asta de atractia ca nu o pot avea si asta ma omora.
Sus In jos
Izabella
Admin

MesajSubiect: Re: fick off <-   Sam Ian 01, 2011 11:48 pm

-De ce nu.spun puanndu-mi mana peste a lui si luandu-i perna inapoi.Asa iti saluti tu amica de mult pierduta?intreb scotand limba la el.Esti rau stii?intreb zambindu-i si ridicandu-ma in cot stand aproape deasupra lui si privindu-l.Mi-am trecut incet mana peste obrazul sau zambindu-i calma.
Il iubeam de ceva vreme dar nu puteam sa ii spun asta.Stiam ca nu se va atinge de mine daca nu vreau,dar el vrea doar aventuri si asta ma enerva la culme.
Sus In jos
Dot

MesajSubiect: Re: fick off <-   Dum Ian 02, 2011 12:00 am

-Da-mi perina inapoi! urlu ca disperatu.Si de ce sunt asa de rau.Asa sunt tot timpul.Daca imi spui asta nu ma ajuti cu nimic.Si nu , nu asa te salut am altceva in minte doar ca.... o pauza mare se lasa asupra mea si linistea dureroasa. Imi pun capul ma umarul ei strangando in brate . Nu aveam voie nici atat dar ce nu stie nu-mi poate face rau .
Sus In jos
Izabella
Admin

MesajSubiect: Re: fick off <-   Dum Ian 02, 2011 12:04 am

-Ce ai tu in minte Dot?intreb curioasa zambind calma.Mi-am pus mainile pe dupa gatul sau.De ce ai disparut asa atunci?intreb cu o ezitare in voce.
Vream sa stiu de ce ma parasise asa atunci.Stia doar ca tin la el dar nu stia mai multe.
-Mi-a fost dor de tine.soptesc intorcandu-ma fiind deasupra lui.Mi-am pus capul pe pieptul sau inchiazandu-mi ochii.
Sus In jos
Dot

MesajSubiect: Re: fick off <-   Dum Ian 02, 2011 12:15 am

-Nu-mi fa asta te rogatat am reusit sa spun .Am dato la o parte si am plecat in bucatarie. Praful alb lasat cu grija intr-un sertar ma astepta nerabdator sa intre in organosmul meu. Adoram substanta asta .Ma afcea sa uit de sentimente,ratiune tot ce era uman. Ma asez pe podeaua din bucatarie privind intens tavanu.Introduc in corp substanta alba savurand fiecare picatura. Las punga sa se imprastie pe podea si intru in starea mea de libertate bolnava .
Sus In jos
Izabella
Admin

MesajSubiect: Re: fick off <-   Dum Ian 02, 2011 12:25 am

M-am ridicat mergand dupa el privindu-l.AM oftat incet strngandu-i tot praful de pe jos privindu-l apoi usor trista.
-Vreau sa stiu Dot ce s-a intamplat?De ce ai plecat?intreb.
M-am asezat pe masa privindu-l.Asteptam sa aflu mai multe de la el.Nu stiam ce se intampla cu el in ultimul timp.Mi-am luat privirea de la el privind pe geam ganditoare.
Sus In jos
Dot

MesajSubiect: Re: fick off <-   Dum Ian 02, 2011 4:57 pm

-Nu conteaza pitico. Ce a fost a fost ,acum e prezentul mai dur complicat si ciudat ca nici o data . A spus cuvintele astea cu atata raceala incat si mie mi sa facut frig.Zambetul meu perves mia reiesit pe buze iar ma simteam mai fericit ca nici o data. Fiecare sentiment de regret a disparut ,s-a evaporat. Iubesc cand acest praf "magic" imi readuce buna dispozitie si ma scuteste de atatea ori de discutii siropoase si sentimentale inutile care imi aduc moartea.
Sus In jos
Izabella
Admin

MesajSubiect: Re: fick off <-   Dum Ian 02, 2011 5:19 pm

-Spune-mi te rog,de ce ai plecat.spun scurt privindu-l.Am ramas usor uimita auzindu-i glasul atat de rece.Nu puteam sa il privesc in ochi,asa ca mi-am intors privirea spre geam incercand sa imi ascund uimirea de pe chip.Ceva se intamplase si nu vrea sa imi spuna si il bateam la cap pana ce aflam.Si nu sunt pitica.spun scotand limba la el chicotind incet apoi.
Sus In jos
Dot

MesajSubiect: Re: fick off <-   Dum Ian 02, 2011 5:29 pm

Ma ridic brusc si o privesc doritor.Oricat de drogat as fi fost nu imi incalc promisiunile.Am si eu onoarea mea totusi. Dar asta nu inseamna ca nu pot sa ma bucur putin de papusa mea de mult pierduta. Ma apropi de ea sarutando pe gat mangaindui spatele incet . - am voie ? nu ca ar si conta daca ma lasa sau nu dar vroiam sa ma asigur .
Sus In jos
Izabella
Admin

MesajSubiect: Re: fick off <-   Dum Ian 02, 2011 5:42 pm

Mi-am lasat capul pe spate zambind incet.Mainile mele se odihneau pe dupa gatul sau in timp ce ii simteam buzele pe gatul meu.
-Da,ai voie.spun incet inchizandu-mi ochii.
Desi era printre primele dati cand ma saruta pe gat,totusi imi placea.Simteam fiori placuti in tot corpul la atingerile lui.Am inceput sa imi musc incet buzele tragandu-l mai aproape.
Sus In jos
Dot

MesajSubiect: Re: fick off <-   Dum Ian 02, 2011 5:49 pm

Zambeam pervers cand o vedeam cum se excita si regretam putin ca nu puteam sa ii ofer mai mult. Nu ,nu pot...stiu ca ce nu stie nu-mi poate face rau dar....poate poate...si...macar stiu ca e in viata si o pot atinge . O las pe spate pe masa urcandu-ma peste ea. Eram fericit totusi. Mana mea umbla necontrulata pe corpul ei si buzele mele ii inspectau gatul.
Sus In jos
Izabella
Admin

MesajSubiect: Re: fick off <-   Dum Ian 02, 2011 6:07 pm

Am zambit simtind suprafata tare a mesei.Nu vream s ail opresc si imi placeau atingerile lui dar tot ma enerva ca nu imi zicea de ce se poarta asa.Mi-am lasat mana incet pe spatele sau zambind.Oftez incet inchizandu-mi incet ochii bucurandu-ma de atingerile lui.
Sus In jos
Dot

MesajSubiect: Re: fick off <-   Dum Ian 02, 2011 6:12 pm

Ma sprijin in genunchi si imi arunc tricoul pe dulap. Il scot si pe al ei aruncandu-l pe frigider. Am inceput sa o sarut pe abdomen jucandu-ma cu o mana in jurul curelei ei. Stiam ca o enerva la culme asta dar riscul meseriei. - nu ti-e rece? reusesc sa scot printre saruturi.
Sus In jos
Izabella
Admin

MesajSubiect: Re: fick off <-   Dum Ian 02, 2011 6:33 pm

-Nu..spun incet,plibandu-mi mana pe abdomenul sau zambind calma.Ma enerva cand avea treaba cu cureaua mea dar nu aveam de gand s ail opresc in momentul asta.Continuam sa imi plimb degetele pe abdomenul sau,desi eram rece dar nu zicea nimic.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: fick off <-   

Sus In jos

fick off <-
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
vicious-word :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: