vicious-word

...

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Shining Sun.

In jos 
AutorMesaj
愛 Rina

Data de înscriere : 01/01/2011

MesajSubiect: Shining Sun.   Sam Ian 01, 2011 9:58 pm

"Sapte... Sapte... Sapte..." isi spuse in gand, privind fiecare numar de pe fiecare usa. Era un hol destul de mare, iar aceasta cara o valiza si un rucsac in spate, oprindu-se intr-un sfarsit in fata unei usi. "Asta trebuie sa fie.." isi spuse din nou in gand, deschizand usa camerei. Intra, lasandu-si bagajele in mijlocul incaperii, privind in jur.
- Destul de spatioasa ... spuse fata, zambind larg.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Kai

MesajSubiect: Re: Shining Sun.   Dum Ian 02, 2011 2:09 am

Am scos capul pe ușă . Auzisem că am o nouă vecină și eram nerăbdător să o cunosc . Am zâmbind când am văzut-o și am ieșit din cameră , îndreptându-mă spre ea . Am ajuns în spatele ei . Dacă nu închizi ușa , vin hoții . spun eu observând că fata lăsase ușa deschisă larg .
Sus In jos
愛 Rina

MesajSubiect: Re: Shining Sun.   Dum Ian 02, 2011 12:54 pm

Tresar usor, intorcandu-ma. Il privesc pe tanar ducandu-mi mana pe frunte.
- Si sper ca nu ai sa ma furi, nu? spuse aproape soptind. Isi muta bagajele din mijlocul camerei punandu-le pe pat. Uhm.. ia loc! spuse pe un ton vesel, privindu-l senina.
Sus In jos
Kai

MesajSubiect: Re: Shining Sun.   Dum Ian 02, 2011 7:29 pm

Am dat din umeri și am chicotit . Par eu un hoț sau vreun violator ? am întrebat-o zâmbindu-i .
Sus In jos
愛 Rina

MesajSubiect: Re: Shining Sun.   Dum Ian 02, 2011 8:02 pm

- Mm.. poate! Nu stiu, tu sa-mi spui~ spuse aproape soptind, chicotind usor. Inchise usa mai apoi, indreptandu-si privirea catre acesta. Te servesc cu ceva? schitand un zambet finut.
Sus In jos
Kai

MesajSubiect: Re: Shining Sun.   Dum Ian 02, 2011 8:10 pm

Am privit-o . Eu zic că-s prea micuț să fac lucruri de-astea spun copilăros , cu un zâmbet de ștrengar pe buze . Chiar așa gândesc . Sunt prea mic . Am chicotit . Nu merci oricum .
Sus In jos
愛 Rina

MesajSubiect: Re: Shining Sun.   Dum Ian 02, 2011 8:18 pm

- Mm.. ok! il privi senina, zambind finut. Isi despacheta bagajele, asezand toate lucrurile pe pat. Zi-mi ceva despre tine.. orice! spuse pe un ton vesel intorcandu-si privirea catre baiat.
Sus In jos
Kai

MesajSubiect: Re: Shining Sun.   Dum Ian 02, 2011 9:01 pm

Oftez prelung uitându-mă la ea . Păi , zi de zi trebuie să merg ori la filmări , ori la o ședință foto sau la radio . M-am săturat de viața asta încărcată . De la șase ani numai asta fac. am spus privind-o . Dar , am și viața mea .. îmi place să patinez , să mă joc și să mă deghizez .
Sus In jos
愛 Rina

MesajSubiect: Re: Shining Sun.   Dum Ian 02, 2011 9:55 pm

- Oh, sa inteleg ca esti o vedeta! tresari ea, privindu-l. Uhm... si eu imi doresc sa ajung pe scena~ spuse ea, asezandu-se turceste pe podea. Insa nu ca fotomodel si star de cinema.. adauga imediat chicotind, strambandu-si nasul. Ci ca tobosar intr-o trupa de rock! spuse visatoare, inchizandu-si ochii.
Sus In jos
Kai

MesajSubiect: Re: Shining Sun.   Dum Ian 02, 2011 9:59 pm

Am privit-o și am zâmbit când a spus că vrea să ajungă pe scenă . Asta se poate rezolva . Trebuie doar să ai talent . am spus așezându-mă în fala ei , la fel .
Sus In jos
愛 Rina

MesajSubiect: Re: Shining Sun.   Lun Ian 03, 2011 10:42 am

- Mda! spuse ea, bosumflandu-se. Isi aranja in scurt timp toata hainele punandu-le in dulap. Privi in jur, ridicand slab din umeri. Ai vrea sa mergem la o plimbare? intreba acesta, privindu-l atenta.
Sus In jos
Kai

MesajSubiect: Re: Shining Sun.   Lun Ian 03, 2011 6:14 pm

Nu sună rău . am răspuns căscând . Nu mai ieșisem de mult , daci ar fi un prilej de bucurie . Bine , dar unde mergem ? Prin împrejurimi e bine?
Sus In jos
愛 Rina

MesajSubiect: Re: Shining Sun.   Lun Ian 03, 2011 9:34 pm

- Da, sigur! spuse pe un ton vesel cautandu-si cheile. Le gasi intr-un final, privindu-l senina pe tanar. Dupa tine! chicoti, asteptand ca acesta sa iasa din incapere pentru a inchide usa.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Shining Sun.   

Sus In jos

Shining Sun.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
vicious-word :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: