vicious-word

...

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Those Night

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26
AutorMesaj
Andy Sixx

Data de înscriere : 01/01/2011

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 31, 2011 9:08 pm

Mormai un aha,fiind mai bine pentru mine sa nu intru.Avea dreptate,nu vroiam sa imi ud pansamentul insa,mai incolo,aveam sa fac si eu o baie.Poate ca de data asta o baie cum trebuia fara sa mai fiu intrerupt!Oftez adanc,ridicand o spranceana cand pomenise de sare.Sa inteleg ca el o patise?Nici nu m-ar mira chestia asta la cat de prostanac era.Ma aseza pe marginea cazii,auzindu-i numaratoarea.Chiar atat de rau sa fie pentru el?Dau negativ din cap,intinzandu-mi mana spre robinet,dand drumul la apa rece
-Inca nu am de gand sa te las sa iesi din cada asa ca sa-mi spui cand sa opresc apa rece.Sa nu crezi tu ca scapi atat de usor.Pana ce nu vei mirosi ca un trandafir nu vei iesi de-aici.Si crede,sunt cat se poate de serios acum
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 31, 2011 10:41 pm

Vazand ca dase drumul la apa rece, ranjesc larg, abia acum relaxandu-ma.Imi las corpul sa stea intreg sub apa, aceasta ajungand pana la nivelul barbiei. Ce bine era!Nu trecuse mult timp, tusind iar. Imi trec mana peste frunte, fire de par cazandu-mi acum pe obraji. Acesta era drept, lung, bretonul acoperindu-mi ambii ochi. Da nici ca aveam de gand sa ma tund!
-Sa stii ca sunt disponibil sa stau in cada mult timp!
Spun cu un ranjet larg, dand pozitiv din cap. Cu toate ca nu-mi placea aroma de trandafir aceasta oferea raceala necesara ce-mi facea corpul sa vibreze.
-Scuza-ma pentru tot pitic!
Spun, ducandu-mi o mana pe obrazul sau, sarutandu-l scurt pe buze.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 31, 2011 10:44 pm

AM oprit intr-un final apa rece caci nu vroiam sa faca o baie in gheata,apa fiind perfecta asa,desii eu as fi preferat-o ca la inceput.Nu suportam deloc apa rece sau tot ce era rece.Imi indrept privirea spre el,zambind larg cand aud ca acum era dispus sa-si continue cum trebuia baia,raspunzandu-i scurt la sarut.Mi-am pus mana peste a sa,privindu-l calduros
-Nu-i nimic.Fiecare facem greseli,de-asta suntem si oameni.Insa sper doar sa nu se mai repete.Iti sta foarte rau cand esti beat,stiai?
Intreb stramband din nas,dand afirmativ din cap caci asa era.Era groaznic,si urat,si nici mcar nu putea vorbii lucid si era tot tacamul ca sa nu o mai lungesc!
-Acum,dupa ce vei termina cu baia,care nu va fi acum,am sa am grija de operatia ta
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Mar Feb 01, 2011 10:31 am

Auzindu-l dau pozitiv din cap, realizand acest lucru si singur. Din pacate, cand mi se punea ceva in cap nu renuntam pana aveam, de asta am fost dus si la clinica de dezintoxicare.Oftez indelung, incordandu-mi orice muschi cand aud de operatie:
-Iar?!
Intreb, marind ochii involuntar si ridicandu-ma in sezut, pierindu-mi cheful de baie:
-Dar ma simt perfect cu acesta
Spun dand pozitiv din cap, trecandu-mi limba peste buze. Numai la asta imi statea mie gandul acum: la operatie. Cand uitamde ea trebuia ca brunetul sa-mi aduca aminte si sa ma simt inferior.
-Ah! Da! Sa-l sunam pe Robb! N-ai voie sa dai inapoi
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Those Night   

Sus In jos

Those Night
Sus 
Pagina 26 din 26Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
vicious-word :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: