vicious-word

...

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Those Night

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Urmatorul
AutorMesaj
Adeon

Data de înscriere : 01/01/2011

MesajSubiect: Re: Those Night   Dum Ian 30, 2011 1:10 am

Auzindu-i refuzul, imi duc mana inclestata la nivelul abdomenului. Eram sigur ca prostia asta iar avea sa se deschida!M-am ridicat de jos, cautandu-mi ca disperatul somniferele in buzunarul blugilor. Erau intr-o cutiuta asa ca nu aveau cum sa se ude. Iau cate somnifere imi venise in mana, in jurul de 6 7, asezandu-ma pe pat, constientizand ca gresisem insa corpul nelasandu-ma sa ma injosesc. Imi inchid ochii, simtindu-mi temperatura corpului ridicata, punandu-mi-se deseori noduri in gat. O stare profunda de somnolenta ma cuprinse, lucru ce era o adevarata minune pentru mine. Ma ridic cu greu de pe pat, cautand un pix si o foaie, gasind intr-un final un carnetul si-un creion sub pat.Nu vroiam sa stiu de cat si de ce e acolo, lucru neinteresant. Am rupt una dintre file, scriindu-i tipului ca-mi pare rau,lasand-o pe noptiera si intinzandu-ma din nou in pat.Il pierdusem de vreo doua ori si riscam sa mai creasca numarul.Oare destinul nu ne vroia impreuna?Trag puternic aer in piept, inchizandu-mi ochii si tragandu-mi cearsaful pe intreg corp, neinteresandu-ma daca aveam sa-l manjesc sau nu de sange
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Dum Ian 30, 2011 12:46 pm

Auzind linistea ce se instalase,inghit in sec avand un presentiment nu prea bun in legatura cu asta.Chiar daca imi era teama,trebuia sa vad ce face pustiul cu orice pret.Deschid usa de la baie,bagandu-mi capul in camera,vazandu-l intins pe pat.Ies in liniste din baie,observand o foiae pe noptiera.Curios,ma apropii de ea,marind ochii,imediat inima oprindu-mi-se,simtind cum ma lua un rau inexplicabil.Imi indrept privirea spre el,speriat,napustindu-ma asupra lui
-Adeon?Adeon!Adeon trezeste-te!
Tip eu la el incepand sa-l zgudui de parca ar fi venit cutrmurul din '77,fara sa ma opresc macar o secunda,astfel imi impiedicam gandurile nefaste sa se instaleze in mintea mea
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Dum Ian 30, 2011 1:15 pm

In momentul in care sa adorm, simt o greutate ce-mi apasa abdomenul.
-Inceteaza, vreau sa dorm..
Mormai miscandu-mi corpul cu dorinta de a-l da jos, greutatea sa fiind mult peste puterea mea. Inghit sec, intredeschizandu-mi ochii, inchizandu-i la loc. Mi-era mult prea somn ca sa mai dau sens realitatii. Imi duc mana la gura, cascand. Temperatura corpului imi era peste medie, lucru ce se impotrivea frigului.Ii prind mainile brunetului, lasandu-i-le pe langa corp, sarutand-i-le apoi lasandu-mi capul pe perna. Doream sa dorm si nimic mai mult.Se pare ca somniferele isi faceau efectul, fiind un adevarat miracol in privinta mea. Imi simteam spatele amortit, pozitia fiind multprea incomoda. Tipul statea deasupra mea, lucru ce-mi apasa abdomenul, facandu-ma sa strang din dinti
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Dum Ian 30, 2011 1:23 pm

AM marit din ochi cand am vazut ca mi-a raspuns,rasufland usurat.Las doua lacrimi sa-mi curga pe obraji cand imi saruta mainile,privindu-l atent
-Imi pare rau...
Mormai eu,lasandu-mi privirea in jos.Ma dau in cele din urma de pe el,stand pe amrginea patului,cu capul intre maini.Cum de am avuns in halul asta?Niciodata nu am putut suporta bautura si acum eram sigur ca nu mai aveam sa ma ating de ea mult timp dupa ce am vazut ce-a putut face din cel pe care-l iubeam.Oftez adanc,incercand sa ma calmez.Imi fusese atat de teama ca iar a facut o prostie incat,abia acum puteam sa-mi simt inima batand din nou.Si eu exagerasem mult prea mult insa...cum sa nu fac asta cand m-am simtit ca o prostituata aruncata la gunoi dupa ce clientul si-a satisfacut placerile?
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Dum Ian 30, 2011 1:37 pm

Simtind ca se dase jos de pe mine, ma ridic de-a dreptul ametit in sezut, fiindu-mi al naibii de somn. Auzindu-i replica, imi inclin capul intr-o parte, privindu-l printre gene:
-Eu ar trebui sa spun asta.
Spun cu mici ezitari, fiindu-mi mult prea somn pentru a rezista treaz mult timp. Imi duc iar mana la gura cascand, oboseala afectandu-mi chiar si ultima celula din corp. Pastilele le luasem in cantitate mult prea mare pentru a nu-si face efectul, fiind imun la doua trei.Imi trec limba peste buze, intinzandu-mi mainile amortite, simtindu-le acum mult prea grele pentru a putea sa le controlez:
-Andy, imi pare rau pentru iesirea de mai devreme.
Spun, privind intr-o parte, capul plesnindu-mi creand o durere demna de luat in considerare
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Dum Ian 30, 2011 1:48 pm

-Nu mai conteaza.E...in regula acum...Odihneste-te,ai nevoie
Spun ridicandu-ma de pe pat.Ma apropii de el,intinzandu-l pe suprafata moale,acoperindu-l cu cearsaful.Il sarut pe frunte,lasandu-l sa doarma.Zelot trebuia sa apara din minut in minut si aveam de gand sa port o dicutie tareeee lunga cu el.Nu numai el stia sa tina predici si morale,si eu eram bun in asta iar el merita chiar si o bataie zdravana ca l-a lasat pe pusti sa se apuce de tot felul de lucruri tampite cum ar fi alcoolul.Hai,de tigari mai ziceam ca si eu fumez...sau fumam,insa alcoolul e prea de tot.Apropo de pariu...observasem sange pe cearsaf,lucru ce insemna ca rana lui se deschisese,asta insemnand ca...am castigat pariul?
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Dum Ian 30, 2011 10:21 pm

Imi inchid ochii,lasandu-mi corpul dictat dupa miscarile mainilor brunetului, avand incredere in el. Imi duc o palma la abdomen, deranjandu-ma faptul ca mi s-a deschis rana si odata cu aceasta si ruinarea planului de a-l duce pe tip la Robert:
-Andy, promite-mi ca vom merge la Robb.
Spun cu mici ezitari si deseori cu pauze, avand nevoie de guri de aer. Nu rezistam mult timp, efectul pastilelor facandu-si de cap. Ma simteam vinovat pentru simplul fapt ca mi se deschise rana din cauza unei cazaturi stupide. Mai bine nu puneam mana pe whisy! La naiba cu bautura asta, cu toate ca mergea cand erai incoltit.
-T-te rog.
Zic, lasandu-mi corpul lipit in totalitate de suprafata moale a patului, avand de gand sa ma culc doar cand va accepta.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 31, 2011 12:13 am

Imi indrept privirea spre el cand vorbeste,zambind slab.Aveam incotro?Nu prea cred
-Iti promit.Acum culca-te
Spun parasind camera cand aud ca cineva a batut la usa.Am deschis usa,iesind,inchizand-o in urma mea
Z:Daomne Andy,ce naiba ai patit?
-Zelot,trebuie sa vorbim neaaparat!Ce naiba ai facut in tot timpul cat ai fost impreuna cu Adeon?Ai vazut macar in ce hal poate pustiul ala sa bea?
Si incep sa-i povestesc tot ce s-a intamplat,tinandu-i o morala perfecta
Z:Andy,crede-ma,asa e de cand il stiu.Nu am avut ce-i face
-Serios?Nu ma innebuni!Ei bine,lasa ca stiu eu cum sa -l dezvat de toate insa acum...Zelot,ma simt confuz...
Z:Haide,gata.Vrei sa raman cu tine?
Am dat afirmativ din cap,deschizand usa,lasandu-l pe el sa intre primul
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 31, 2011 11:05 am

Auzindu-i raspunsul pozitiv, rasuflu usurat inchizandu-mi ochii si asezandu-ma intr-o pozitie oarecum comoda. Inca ma deranja operatia, lucru ce nu permitea confortul total. Mi-era somn si putea simti asta, corpul fiind mult prea vulnerabil.Aceeasi pata neagra se asternuse peste intreaga mea lume, facandu-ma sa stau incremenit si nimic mai mult. Imi odihneam ochii, nu dormeam. Niciodata nu apcam sa dorm ca lumea, fiind terifiat de secventele trecutului.Puteam auzi vag cativa pasi, ce am decis sa nu ii iau in considerare. Cine stie cand mai apucam astfel de momente placute oarecum pentru mine?Corpul imi era relaxat, nemaisimtind acea durere insuportabila. De fapt.. nici numai stiam ce sa cred. Dormeam sau era doar iluzia mintii?
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 31, 2011 12:58 pm

M-am apropiat de pervaz,aprinzandu-mi imediat o tigare.Pierdusem deja pariul,aveam sa-mi fac operatia aia nenorocita,asa ca de ce sa ma mai abtin de la a fuma?Zelot se apropie de mine,privindu-ma atent
Z:Despre ce pariu era vorba?
-Ca eu ma voi lasa de fumat iar el nu va mai face nimic ce i-ar putea deschide rana.Prima data am castigat,tontul a facut ceva de si-a deschis operatia insa m-a facut sa-i promit ca ma voi opera
Z:La spate?
-Da...nici nu sti cat mi-e frica de asta.AM trecut deja printr-o operatie ce aproape m-a lasat invalid si sa mai trec inca o data...mi-e greu si teama
Z:Te inteleg insa poate e mai bine asa.Sti cate ai tras cu durerea de spate.Abia daca mai puteai merge in unele zile.Cine stie,poate te vei vindeca asa
-Nu prea stiu ce sa zic Zelot.Daca atatia doctori nu m-au putut ajuta atunci,cum va reusi unul?
Z:Adeon stie mai bine,ai incredere in el
-As vrea insa...nu stiu daca mai pot.Doar de-ai fi vazut cum s-a comportat cu mine.Aproape ca m-a violat iar cand nu am vrut s-o fac m-a aruncat ca o carpa pe jos
Z:Sti ca nu a fost el ci bautura din capul lui
-Stiu insa e numai vina mea.Daca l-as fi lasat sa faca ce vroia nu ar mai fi ajuns in halulu asta
Z:Uite cum sta treaba Andy,Adeon e o fire greu de inteles si mereu traiesti cate o aventura langa el.Tine mult la tine,stiu asta,il cunosc foarte bine si uneori mai exagereaza si el.Lasa-l sa se trezeasca si veti clarifica totul
-Da,ai dreptate...
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 31, 2011 2:10 pm

Pata neagra se intensifica, fiind mai presus de orice. Ochii-mi erau odihniti, fiecare celula din corp impotrivindu-se trezirii. Dupa cum aveam obiceiul nu dormeam mult, nici nu stiu cum de ajunsesem la minutele acestea de liniste. Totul era mult prea bine, desprinzanzandu-ma treptat de realitate. Imi duc un genunchi la piept, fiind o pozitie mai comoda, cu toate ca reuseam sa simt acea durere vaga de la nivelul abdomenului. Pansamentul era mult prea dur pentru a nu-si face simtita prezenta. Clipele intunecate imi alina orice gand, lasandu-ma doar cu simple idei, inofensive. Respiratia era regulata, fiind de-a dreptul bucuros ca ma oprisem la timp, insa dezamagit ca-i dasem inca o impresie proasta tipului despre mine. Nu eram obisnuit sa ma comport cu cineva la acre intr-adevar tineam, incercand cu toti sa ii inlatur.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 31, 2011 2:19 pm

Mi-am continuat tigarea in liniste,in timp ce ascultam ce tot spunea acolo Zelot,fiind oarecum o predica.Imi indrept privirea spre pusti,analizandu-l atent,lasandu-mi un zambet slab sa-mi apara pe buze.
Z:As mai vrea sa stau Andy,insa,cum m-ai chemat atat de brusc,mi-am lasat o treaba neterminata,asa ca trebuie sa ma intorc
-Si ce anume nu ai terminat?
Z:Nu am terminat de dat explicatii de ce Black Angel a renuntat la curse
-Ah...ummm..merci,am sa-ti raman dator
Z:Stai calm.AI grija de Adeon
-Sigur
Spun coborand de pe pervaz,conducandu-l pe Zelot pana la usa,inchizand-o apoi in urma lui.Oftez adanc,trecandu-mi o mana prin par,simtind acum doua dureri:Cea de la spate si cea de la umar,de cand m-am lovit
-Grozav...
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 31, 2011 3:31 pm

Constientizam de fiecare data ca dupa ce beau devin o persoana salbatica,lipsita de ratiune si in care nu te poti increde. Cand eram beat intreceam limitele normalului, razbunandu-ma pentru propriul trecut, cu toate ca persoanele din jur n-aveau nicio vina. Odata reluandu-si locul durerea, imi deschid lent ochii, ducandu-mi mana la cap, simtindu-l greu si nestiind ce facusem mai exact.
-Neata pitic!
Spun lasand entuziasmul deoparte. Ma durea mult prea tare capul pentru a intra intr-o noua conversatie, cu toate ca as fi fost pregatit cu brunetul. Nici nu stiam cum reactionasem,constientizand ca nu frumos din moment ce vedeam sange
-Am facut ceva?
Intreb incercand sa-mi amintesc pentru a nu avea mustrari de constiinta, nereusind mare lucru
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 31, 2011 3:35 pm

Auzindu-i vocea,imi indrept privirea trista spre el,simtind cum durerea de la umar crestea din ce in ce mai mult,din brat curgandu-mi firicele de sange.Imi duc mana peste operatie,indepartandu-mi privirea de la el
-Nu,nimic...
Spun indepartandu-ma de usa,intrand in baie.Trebuia sa-mi curat operatia si sa-i fac ceva ca sa nu ma mai doara.M-am apropiat de chiuveta,marind ochii cand imi indrept privirea spre bratul ranit.Zona era vanata si sangera,iar operatia se despicase.De ce naiba se intamplase asta dintr-o odata?!Am strans din dinti,luand o carpa,udand-o cu apa rece,trecand-o peste rana,lasand usoare gemete de durere sa-mi paraseasca gura.La naiba,durea ca draqu!Insa de ce se intampalse asta?Pentru ca m-am fortat tot timpul dupa ce am fost operat sau...se intampla din cauza injectiei?Incepusem sa traiesc intr-o poveste de adormit copii,realitatea fiind departe de mine
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 31, 2011 3:45 pm

Auzindu-l rasuflu usurat,crezandu-l pe moment. In clipa in care isi duse mana la operatia, am inghitit sec, realizand ca nu putea sa se raneasca din senin. Clar facusem ceva si de data asta! Am coborat din pat, apropiindu-ma de usa de la baie batand usor in ea:
-Andy..?
Intreb, intrand ramanand de-a dreptul socat de ceea ce vedeam. Nu puteam... eu ii facusem asta?N-aveam cum,nu?Usor alarmat, imi musc buza inferioara, pasind spre el cu mici ezitari. Fie ca vroia fie ca nu , n-aveam de gand sa il mai las asa. Aveam sa vorbeasc chiar azi cu Robert!
-Lasa-ma pe mine.
Spun, luand un prosop udandu-l si dandu-i mana deoparte. Ii presez usor prosopul, fiindu-mi teama sa nu-l ranesc
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 31, 2011 3:49 pm

Imi indrept imediat privirea spre usa,vazand ca intrase inauntru.Maresc usor ochii,ascunzanu-mi mana ins ain zadar,deja vazuse.Nu vroiam sa se simta vinovat,nu era vina lui ci numai a mea.Am vrut sa-i spun ca nu era nevoie sa faca asta,ca ma descurcam si singur insa din nou a fost prea tarziu.Am strans din ochi cand a inceput sa aibe grija de rana caci orice atingere ma seca pe suflet
-Serios,nu-i nevoie...ma descurc si singur
Spun indreptandu-mi privirea spre mana.Daomne,arata pur si simplu groaznic de-mi venea rau.Oricum,nu eram singurul ranit aici,si el avea operatia deschisa si totusi...ii pasa mai mult de mine
-Trebuie sa ai grija de operatia ta,nu de a mea Adeon
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 31, 2011 3:57 pm

Vazand ca da inapoi , dau negativ din cap,dorind sa il asigur ca il voi ajuta ca rana sa indiferent de orice. Auzind ca imi aduse aminte de operatia mea,zambesc slab, realizand ce sincronizari : amandoi raniti, amandoi cu operatiile deschise:
-Nu! A mea e bine. Ma simt in forma spre deosebire de tine.
Spun,stramband din buze, lasand imediat dupa acelasi zambet afisat mai mereu in ultimul timp. El ma facuse sa zambesc si nu aveam de gand sa il las acum pentru nimic in lume.La urma urmei, operatia mea era bine...oarecum, nu?
-Voi vorbi chiar astazi cu Robb! Te va face bine.
Spun, dand pozitiv din cap pentru a-l asigura acest lucru. Imi inchid ochii, continuand sa trec prosopul peste rana sa. Cand am crezut ca am terminat, am fugit in camera, sprijinindu-i mana de chiveta pentru a ramane dreapta. Am luat cutitul meu, neavand timp sa caut foarfecele.M-am intors in baie, lasand prosopul aruncat pe marginea cazii incercand sa il pansez cat mai strans pentru a nu pierde sange.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 31, 2011 4:03 pm

-Nu serios,sunt bine.Nu trebuie sa-ti faci atatea griji pentru o rana minora
Spun oftand adanc.Ma simteam din nou nasol ca altcineva sa aibe grija de mine,eu nefiind in stare de nimic.Il las totusi sa isi faca treaba caci stiam ca era incapatanat si nu ar fi incetat pana cand nu ar fi temrinat.Il urmaresc cu privirea pana cand se intoarce inapoi,inghitind in sec cand vad cutitul.AM dat negativ din cap stiind ca nu voi pati nimic,ci din contra totul avea sa fie bine
-Sti...in legatura cu doctorul ala...mi-e teama sa ma operez din nou la spate.Am riscat odata sa raman invalid iar gandul ca voi risca inca o data nu-mi place deloc.
Marturisesc caci nu aveam de ce sa ascund.Chiar imi era teama plus ca era vorba de cineva pe care nu-l cunosteam si habar n-aveam de ce era in stare
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 31, 2011 5:09 pm

Odata pansat, inghit sec stramband din nas.Era binisor pentru un incepator.Oftez, ascultandu-l cu atentie punand accent pe fiecare cuvant. Deciii... de asta se temea? Zambesc slab, ducandu-mi o mana pe obrazul sau, mangaindu-i-l usor:
-Scumpule,ai incredere in mine.
Spun, cu toate ca nu ii demonstrasem niciodata ca poate avea incredere in mine. Mai ales cele intamplate in ultimul timp cred ca ii dovedeau faptul ca nu poate:
-Nu te-as da pe maini gresite. Ti-am spus. Robb m-a scos din moarte cerebrala. Eram conectat la aparate .
Zic cu incredere, dand pozitiv din cap, asigurandu-l ca spun adevarul. Obrazul sau cald imi dadea o senzatie unica, fiind de-a dreptul fericit ca il puteam simti,ca il puteam mangaia.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 31, 2011 8:30 pm

AM zambit usurat cand aud ceea ce spusese,incepand sa-mi recapat increderea.Poate ca totusi aveam sa scap si cu bine din asta caci durerea de spate ma termina la culme si aveam nevoie sa fiu in forma pentru urmatorul turneu
-AM incredere in tine insa daca mai vreodata in viata ta jur ca te parasesc!
Ii spun serios,zambentul disparandu-mi de pe chip.Il priveam atent,usor nervos pe el caci,acum era treaz si era bine,insa nu fusese asa si-acum cateva ore.Nu mai aveam chef sa-l vad in halul ala,sa-l vad ca incearca sa ma violeze,asa ca mai bine s-ar fi abtinut daca chiar tinea cat de putin la mine.Geez,si acum mai duhnea a alcool insa era normal avand in vedere cat bause si mai si dormise pe deasupra
-Si fa o baie,ai mare nevoie de una
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 31, 2011 8:43 pm

Auzindu-l stramb din buze, privind asta ca o adevarata amenintare, demna de luata in considerare.P-pai?! In loc sa-mi fie recunoscator sare pe mine, la figurat vorbind... Oftez, dand negativ din cap,semn ca nu am samai beau..atat de mult. Aducand in discutie baia,privesc usor stanjenit podeaua,ducandu-mi o mana la nivelul gatului:
-Da. Voi face!
Spun, fiind obisnuit ca baia dupa ce beam. Dupa cumii lasasem impresia tipului tindeam mereu spre perfectiune, incercand sa o castig fizic, dar nu si prin comportament, detestand lumea din jur folosindu-ma de corp pentru a ma razbuna.
- Dar mai intai vorbesc cu Robb pentru a nu avea cand sa dai inapoi! Nu-ti las oportunitatea!
Mormai hotarat, dand pozitiv din cap
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 31, 2011 8:48 pm

-Cu siguranta nu voi da inapoi daca primul lucru pe care-l faci acum e sa faci o baie!Incep sa nu mai suport mirosul de alcool ce iese din tine asa ca sa nu mai aud alte comentarii.Direct in cada cu tine!
Spun apropiindu-ma de cada,dand drumul la apa care era in ea,lasand sa curga apoi apa fierbinte,ca sa scoata tot mirosul de alcool din el.Gasind un ser parfumat in dreptul cazii,il apuc punand o cantitate considerabila in apa,mirosind a trandafiri.Asa era mult mai bine.
-Haide,ce tot astepti?Dezbraca-te
Spun privindu-l cu coada ochiului,indreptandu-mi apoi privirea spre cada.Nu vroiam sa fiu neatent si sa las apa sa treaca de nivelul normal ca apoi tot eu sa curat pe-aici
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 31, 2011 8:56 pm

Vazand ca imi pregatise baia, oftez dand jos tot ce aveam pe mine, luandu-mi un prosop pentru a-l avea aproape de mine. Aveam frica de apa fierbinte, nesuportand-o in ochi parca arzandu-ma.Imi musc buza inferioara, pasind lent spre cada.
-Uhm. Stii?Cu cateva cuburi de gheata mai mergea.
Mormai, trecandu-mi cateva degete in apa, bagandu-le imediat in gura. Asta va fi o problema! Cum naiba sa ma dezobisnuiesc? Inghit sec inchizandu-mi ochii si intrand in cada, tinandu-mi mainile in dreptul privirii pentru a nu vedea mare lucru. Odataintrat, am tresarit usor, punandu-ma in aceeasi pozitie confortabila, acum stand ca pe ace. Nu vroiam sa ii dau impresia ca ma tem de acest lucru, vrand sa pa indestructibil dupa cum se spunea.Dau rapid cu apa peste intreg corp,fiind hotarat sa ies:
-Gata! Sunt gata.
Spun, ducandu-mi mainile pe marginea cazii, dorind sa ies mai mult decat orice
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 31, 2011 9:01 pm

Il urmaream atent cu privirea,stiind ca pana la urma avea sa faca ceva si sa iasa din cada.Odata intrat in ea,nu plec nici de-al naibii din loc,observand ca vroia sa se ridice.Imi pun mainile pe umerii lui,impingandu-l din nou in apa
-AM spus sa stai acolo!Doar nu crezi ca va iesi atat de repede tot mirosul ala din tine,nu?
Ridic o spranceana,mai punand ceva ser in apa,doar ca pielea lui sa miroasa cat mai bine.Noroc ca nu facea bule astfel as fi umplut toata baia cu asa ceva
-Vrei sa intru si eu cu tine sa-ti fie mai usor?
Intreb caci poate asa l-as fi convin sa faca o baie ca lumea si sa isi revina cu totul
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 31, 2011 9:05 pm

Vazand ca ma impinse la loc, imi duc mainile la piept incrucisate, inghitind sec. Era de-a dreptul enervat, fiind vizibil lucrul asta. Mi-era frica de apa calda si el ma lasa sa mor, sa ma topesc aici in ea! Oftez, auzindu-i in scurt timp intrebarea, lucru ce din pacate trebuia sa refuz:
-Nu!Abia ti-am schimbat pansamentul, vrei din nou?! Si te avertizez, data viitoare iti pun si tie sare peste!
Spun, amintindu-mi de faza de mai devreme, incepand sa rad slab. Prost mai puteam fi uneori! Cum frate sa scap sarea peste operatie?! Sunt intreg la minte?Dau negativ din cap,simtind cum temperatura corpului meu crestea considerabil, stiind ca nu voi rezista mult timp.
-1,2,3,4,5,6,7 secunde! Mai stau pana la si 27 si am iesit! 8,9..
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Those Night   

Sus In jos

Those Night
Sus 
Pagina 25 din 26Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
vicious-word :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: