vicious-word

...

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Those Night

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Urmatorul
AutorMesaj
Andy Sixx

Data de înscriere : 01/01/2011

MesajSubiect: Re: Those Night   Vin Ian 28, 2011 11:12 pm

Stiam ca facusem ceea ce trebuie chiar daca asta il suparase.Imi inchid scurt ochii,pe chipul meu instalandu-se o tristete subita.Nu spun nimic ci ma ridic din pat,apropiindu-ma de dulapiorul pe care-l indicase.Iua de-acolo pachetul de tigari,punandu-i-l pe pat,langa el.Ma apropii de fereastra,asezandu-ma pe pervarz,in aceeasi pozitie in care am stat si la spital,cand am fost otravit si am lesinat,insa de data asta nu mai avea sa se intample asa ceva.Mi-am indreptat privirea spre geam,admirand frumusetea peisajului,mai ales ca era noapte.Avea sa-i treaca pustiului intr-un final si avea sa-mi multumeasca mai incolo.Sex am fi putut face oricand insa nu cred ca i-ar fi convenit ca dupa o jumatate de ora de placere sa se suie o zi intreaga pe pereti de durere,ajungand si anemic caci i-ar fi sangerat prea mult operatia.Stiam ce faceam,chair daca el nu realiza asta,asa ca incercam sa nu pun la suflet prea mult si sa ma gandesc la altceva
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Vin Ian 28, 2011 11:18 pm

Imi scot capul de sub perna, intinzandu-ma dupa pachetul de tigari, pe fata revenind acelasi ranjet larg si copilaresc:
-Ye, ye yei!
Spun,scotandu-mi din pachet o tigara cu buzele si bricheta. Scot o alta tigara, dorind sa ma uit la ea, avand prostul obicei de a cumpara cu droguri,nedandu-mi seama ce cumpar, doar rostind lucruri indescifrabile. Dau pozitiv din cap cand vad ca era ce vroia, ridicandu-ma de pe pat intre timp aprinzandu-mi tagara. Constientizam ca facuse alegere potrivita mie si nu dupa bunul plac. Trag puternic aer in piept, apropiindu-ma de el si intorcandu-l spre mine sarutandu-l, lasand fumul sa ii inunde lui gura. Nu stiu daca ii placea dar mie-mi convenea ideea.Imediat ce-mi parasise fumul mie plamanii si il "transferasem" lui, zambesc slab, sarutandu-l fugitiv pe buze:
-Ultimul fum! Acum eu sunt cel ce ma gandesc la sanatatea ta . Facem un pact: nu ma "fortez" cum spui , iar tu numai fumezi!Bine?
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Vin Ian 28, 2011 11:24 pm

Imi inchid scurt ochii caci incepusera sa ma doara.Din ce cauza,nu stiam,insa era posibil sa fie din cauza ca nu aveam obiceiul sa clipesc atat de des cat o faceau oamenii normali.Desii il auzeam pe pusti nu mi-am indreptat privirea spre el,preferand sa-l las sa se calmeze.Totusi,am fost complet luat prin surprindere cand m-a intors atat de brusc spre el,sarutandu-ma apasat pe buze,lucru ce m-a facut sa maresc involuntar ochii,mai ales cand simt fumul bagat cu forta in gura mea.Incep sa tusesc dupa ce termina,fiind de-a dreptul nasol ca cineva sa-ti respire fum in gura.Imi indrept privirea spre el,nevenindu-mi sa cred ceea ce spunea.Eu...la tigari...renunt...ce?!Cred ca o luase de-a dreptul razna!Insa...daca eu as fi renuntat la fumat el ar fi stat cuminte si astfel s-ar fi vindecat
-Fie cum vrei tu.Insa daca tu vei pierde acest pact atunci nu am sa ma mai culc cu tine o luna intreaga!
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Vin Ian 28, 2011 11:30 pm

Auzindu-i prima replica, rnjesc larg, revenindu-mi acea expresie moracanoasa cand ii aud conditia. Aveam mici ezitari, dorind sa-mi iau cuvantul inapoi. Din pacate,odata intrat in joc, n-aveam cum sa ies, asta fiindu-mi comportamentul:
-Bine! Dar daca tu il pierzi, mergem la Robb si iti faci operatia pe langa asta, fata tigari, bine?
Intreb, fiind sigur ca va accepta.El si-a impus conditia, acum era momentul meu de glorie. Pasesc spre pat, hotarat sa il fac sa piarda . Trag puternic aer in piept, trecandu-mi limba peste buze, apropiindu-ma imediat de el. Imi continui tigara linistit, sufland fumul pe langa el:
-Sigur nu vrei?
Intreb ironic, ranjind larg si intinzandu-i pachetul.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Vin Ian 28, 2011 11:35 pm

La naiba!Conditiile lui erau mult mai greu de respectat decat ale mele.SI in plus mai si trisa,profitand de situatie ca eu sa ajung sa-mi fac operatia.Insa nu va fi asa.Nu aveam sa pierd nici in ruptul capului.Nu cred ca era atat de greu sa te abtii din a trage un nenorocit de fum in tine,nu?Ranjesc larg cand ii observ tentativa de a ma face sa pierd,privindu-l patrunzator
-Nu,multumesc.Mi-e foarte bine si asa
Spun trecandu-mi limba peste buzele sale,facandu-i scurt cu ochiul.Cobor de pe pervarz,indepartandu-ma de el,avand si eu metodele mele de a-l face sa piarda pariul,plus ca aveam de partea mea ce-l mai grozav corp din lume care,la nevoie,putea sa fie mai sexos ca niciodata!Acum aveam eu sa-l vad cat va putea rezista fara sex si alte lucruri care sa ii dauneze sanatatii si sa-i deschida rana
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Vin Ian 28, 2011 11:55 pm

Stramb din buze in momentul in care refuzase, fiind aproape sigur ca avea sa accepte.Oftez, privindu-i nedumerit miscariile realizand ca totul este jocul inventat de mine deci aveam si propriile reguli,nu?
-Cum vrei.Sa nu zici ca am fost rau cu tine!
Spun, scotand limba afara intr-un mod copilaresc muscandu-mi-o cu dintii.Nu reuseam sa inteleg cum se poate abtine. Iau cearsaful de pe pat, punandu-mi-l pe umeri apucandu-ma frigul.Totul ma luase pe nepregatite, avand de gand imediat ce mi se uscau blugii sa ma duc sa-mi cumpar haine noi.Petreceam ore bune in fata oglinzii si in magazine, fiind un adept al perfectiunii dupa cum ,cred, ca ii lasasem si lui impresia. Am inceput sa tusesc, stramband din nas.Doar sa nu racesc, singura dorinta!
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Sam Ian 29, 2011 11:45 am

M-am apropiat de pat,intinzandu-ma pe suprafata moale a acestuia,cu fata-n jos.Imi tineam mainile pe langa corp,inchizandu-mi ochii.Daca vroiam sa ma abtin trebuia sa nu ma mai gandesc la tigari,sa depasesc nevoia de a fuma si sa-l evit cat pot de mult pe pusti atunci cand fuma.Eram al naibii de capos si,poate ca toata cehstia asta avea sa-mi fie de folos mai incolo.Cu o operatie la plamani nu cred ca fumul m-ar fi ajutat prea mult sa-mi duc recuperarea la sfarsit.Doamne,numai de n-as mai avea gustul asta tampit in gura.M-as fi multumit si fara acel ''ultim fum'' sincer sa fiu.Stramb din buze simtind cum ma lua iar durerea de spate.Sa fiu al naibii daca nu imi venea sa-mi bag un cutit in spate si sa ma paralizez numai sa nu simt durerea aia infernala.Azuindu-l tusind,ma intorc cu fata-n sus,privindu-l atent
-Ai racit sau sunt tigarile de vina?
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Sam Ian 29, 2011 1:51 pm

Auzindu-l imi indrept privirea spre el, zambind slab:
-Uhm..M-am innecat!
Mormai, asezandu-ma langa el pe pat.Imi duc mana pe abdomenul sau, tragandu-l astfel incat sa stea intins, langa mine.Tentatia era a naibii de mare dar incercam sa ma stapanesc.Pf!Dar cu o astfel de perfectiune..cum sa nu te atingi de el?Ma ridic in genunchi, sarutandu-l apasat pe buze, incercand sa ma multumesc cu atat:
-Al meu va fi targul scumpule!
Spun fericit, dand pozitiv din ca pentru aa-mi confirma afirmatiile. Din pacate stiam ca acest lucru va fi unul dificil dar asta e!Pentru binele atat al meu cat si al sau trebuia sa ma abtin. Spatele sau sigur avea sa se refaca la interventiile lui Robb
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Sam Ian 29, 2011 7:38 pm

Il priveam cu atentie,zambind intr-un mod senzual.Avema de gand sa-l fac sa piarda pariul insa fara sa exagerez.Maresc usor ochii cand ma intinde pe pat,si ma saruta,incrundandu-ma scurt.Deci,asa juca,ai?Adica pueta sa-si aline chinul sarutandu-ma insa eu nu puteam face nimic sa-mi fie mi bine.Imi duc mainile pe umerii lui,tandru,privindu-l seducator
-Mai vedem noi asta,iubire
Spun tragandu-l aproape de chipul meu,trecandu-mi limba peste buzele sale,impiedicandu-l sa ma mai sarute.De ce sa sufar numai eu?Sa sufere si el!Totusi,jocul asta devenea foarte interesant,astfel facandu-ne un bine amandurora,iar firea mea competitiva crestea din ce in ce mai mult
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Sam Ian 29, 2011 7:51 pm

Auzindu-l il privesc intrebator, neintelegand cum avea de gand sa ma faca sa pierd acest pariu. Un sarut imi alina nevoia, fiind de-a dreptul bucuros si cu atat. Observand ca nu ma lasa sa continui , trecandu-si limba peste buzele sale, imi maresc usor ochii , incruntandu-ma imediat dupa. Juca dur si nici ca-mi convenea!
-Oh nu! De data asta numai pierd in fata ta!
Mormai nemultumit si imbufanat, asezandu-ma in sezut si ducandu-mi picioarele sub bine, incrucisandu-mi mainile la piept. Imi inchid ochii, stand neclintit, gandindu-ma la niste catuse ceva ca sa ma tina pe loc. Imi musc buza inferioara, deschizandu-mi ochii si privindu-l. Pf! Clar nu facusem pactul potrivit. Inghit sec, luand cearsaful, punandu-mi pe cap, numai pentru a nu-l vedea:
-Sa stii ca pot rezista mult!!
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Sam Ian 29, 2011 7:55 pm

AM ranjit larg cand am vazut cum reactionase,stiind ca sunt pe drumul bun in ciudat cuvintelor pe care le rostea.Ma indrept spre el,trecandu-mi doua degete peste chipul acestuia
-Mai vedem noi,amore,cine rezista mai mult
Ii fac scurt cu ochiul,ridicandu-ma din pat.M-am indreptat spre baie,mergand intr-un stil cu care eram sigur ca avea sa ii ridice cateva idei in cap,facandu-ma apoi envazut.De data asta chiar vroiam o baie fierbinte!Dau drumul la apa fierbinte dupa ce am golit cada,stand complet gol pe marginea cazii,picior peste picior,asteptand ca sa inchid apa si apoi sa ma relaxez cat vroiam eu de mult,astfel sperand sa-mi inabus dorinta de a fuma
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Sam Ian 29, 2011 8:02 pm

Auzindu-l si vazand ca se intrepta iar spre baie, inghit in sec, trecandu-mi limba peste buze. La naiba cu perfectiunea asta! Avea sa ma omoare intr-o buna zi.
-Bine, bine! Unde naiba mi-e paharul de whisky? Unde?!
Intreb de-a dreptul panicat, ducandu-ma putin dezichilibrat spre telefon, comandand o sticla de whisky. Nu durase mult pana mi-o aduse, platindu-i un mic avans. Cu toate ca tipa se uita cam ciudat la mine, am preferat sa o ignor. I-am inchis usa, asezandu-ma pe pat incepand sa beau direct din sticla. Pentru a rezista aveam nevoie multa energie si bautura. Dintr-o singura gura am ajuns la jumatatea sticlei lucru ce-mi provocase aparitia unor lacrimi:
-Ai! Asa e aiurea!
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Sam Ian 29, 2011 8:05 pm

Acum ca totul gata,cada fiind plina cu apa fierbinte,am ranjit larg,intrand inauntru.Noroc ca era destul de mare ca sa-mi incapa si mie picioarele.M-am lasat in jos,pana cand nivelul apei mi-a ajuns la gat,lasandu-mi capul sprijinit de marginea cazii.Imi tineam ochii inchisi,ranjind satisfacut,simtindu-mi fiecare celula din corp cum se relaxa
-Ahhhh,ce bine eeeee!
Spun cu un usor marait,sau mai bine zis tors,simtind ca eram in al noua-lea cer.Mai bine de atat nici nu cred ca se putea insa,acum chair ca simteam envoia sa fumez o tigare.Insa nu aveam de gand sa fac asta nici in ruptul capului!Nu vroiam operatie si cu asta basta!Aveam sa castig pariul chiar daca asta insemna sa-mi vand si sufletul,vorba vine
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Sam Ian 29, 2011 8:12 pm

Continuam sa beau acea sticla pana mi s-a facut rau, nereusind sa las sticla din mana. Fug pana la baie, sprijinindu-ma de chiuveta, trecandu-mi o mana peste fata. Mi se facuse a dracului de rau. Poate pentru simplul fapt ca ma dezobisnuisem sa beau atat de mult. Ma uitam in oglinda, tinandu-mi mana libera la nivelul gurii, incercand sa ma abtin din orice. Reflexia baiatului imi trezise mii de idei, lucru ce nu puteam admite:
-Hai! Pierzi si tu pariu asta!
Mormai, punand sticla jos, pasind spre el. Pactul era sa nu mi se deschida rana nu sa nu o fac cu el , nu? Intru in cada langa el, punandu-mi o mana pe abdomenul sau, sarutandu-i gatulu, fie ca vroia, fie ca nu.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Sam Ian 29, 2011 8:16 pm

Imi deschid imediat ochii cand vad ca da buzna in baie,ridicand o spranceana.Ce tot avea?Insa mai apoi am inteles eu,in momentul in care vazusem sticla in mana lui.Mda...nici nu ma mira.Pariu ca acum era beat crita la cat mai era in sticla.Oftez adanc,inchizandu-mi ochii la loc.Asta era problema lui.Oricum,nu as fi rezolvat nimic daca i-as fi spus sa nu bea,deja ii impusesem sa renunte la prea multe lucruri.Auzind ce-a spus,stramb din gura oftand din nou
-Nici vorba
Ii spun convins de faptul asta.Auzindu-l ca se indrepta spre mine,nu l-am bagat in seama decat cand a intrat in cada,marind involuntar ochii cand imi saruta gatul
-Adeon,inceteaza!
Strig la el,impingandu-l de pe mine.Era beat si sigur nu realiza ceea ce facea
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Sam Ian 29, 2011 8:57 pm

Imediat ce mi-am simtit corpul impins, am oftat, ascultandu-i replica dandu-i o importanta deosebita.Privesc sticla, dand pozitiv din cap:
-Da. Mi s-a terminat sticla. Ma duc sa-mi iau alta!
Spun intr-un mod copilaresc, ridicandu-ma din cada, luand sticla goala si punand-o in chiuveta. Ies din camera, luandu-mi prosopul pentru a-mi sterge corpul.
-La naiba!
Mormai stramband din buze. Iar uitasem de operatie si pansamentul.Apuc telefonul cu mana dreapta, ducandu-mi mana libera la nivelul capului. Incepea sa-mi plesneasca si nu-mi convenea. Stramb din nas, asezandu-ma pe pat in sezut,tragand telefonul dupa mine.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Sam Ian 29, 2011 9:01 pm

Am rasuflat usurat cand m-a lasat in pace,crezand pentru o clipa ca avea sa ma violeze.Auzind ce vroia sa faca,ma incrunt iesind imediat din cada.Apuc un prosop,imfasurandu-l pe mijloc,ducandu-ma dupa el
-Ce crezi ca faci?!Da imediat telefonul ala incoa,ai temrinat cu bautul pe seara asta!
Strig la el caic ma enerva la culme sa-l vad asa,mai ales pentru faza de mai devreme.Ma apropii de el cu gandul de a-i lua telefonul din mana.Devenea deja imposibil si nu vroiam sa-l mai las sa bea.Cum naiba sa bei tu o sticla de wisky si sa mai vrei inca una?!Mai era si operat pe de-asupra si nici macar n-avea voie sa puna picatura de alcool in gura
-Haide,da odata telefonul ala!
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Sam Ian 29, 2011 9:18 pm

Auzindu-l imi indrept privirea spre, el, recunoscandu-l dupa pasi si nimic mai mult. Eram in starea in care credeam ca ma pot intalni chiar si cu presedintele Americii.
-Ha?
Intreb pentru a ma asigura ca am inteles bine, ducand telefonul la spate:
-Vrei telefonul?Nu ti-l dau!
Spun, scotand copilaresc limba, asigurandu-ma ca voi avea parte de o alta sticla. Cum sa ii dau telefonul? Aia nu aia nu, aia nu. Apai ce aveam voie? Oftez, lasandu-mi chipul pe genunchi, incercand sa formez numarul, rapiditatea cu care formam facandu-ma sa gresesc si sa anulez de fiecare data apelul.
-Asta da ghinion! Si-au schimbat nemernicii numarul!
Spun mai mult rastit, gasind acest lucru inacceptabil.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Sam Ian 29, 2011 9:22 pm

Strang din pumn abtinandu-ma sa nu fac vre-o prostie.Uram sa-l vad in halul asta,simtindu-ma de-a dreptul vinovat.de ce naiba a trebuit sa bea si sa se imbete ca un porc ce era?!Ma napustesc asupra lui,incercand sa-i iau telefonul din mana,stand in poala acestuia,sperand doar sa nu incerce cu un nou viol
-Da drumul!
Spun apucand telefonul incercand sa i-l smulg din mana
-Da drumul odata!Nu mai vezi nicio sticla sa fie clar!Esti deja destul de beat si-asa.Da da odata drumul!!!
Strig de-a dreptul nervos la el cand vad ca nici de-al naibii nu vroia sa renunte.Decat sa incerce sa se puna cu mine mai bine si-ar fi luat o vacanta
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Sam Ian 29, 2011 10:08 pm

Vazand ca se napustise asupra mea, strang cu putere telefonul la piept, inchizandu-mi ochii. Orice replica, atingere imi trezea noi ganduri, fiind hotarat sa-mi mai iau o sticla pentru a-mi adormi simturile, sau cel putin credeam ca astfel reusesc:
-Nu ti-l dau!
Tip, tinand firul cu dintii telefonul la fel de strans.
-De ce ti l-as da?
Intreb reutacios, dand negativ din cap, refuzand cu vehementa lucrul de a-i da telefonul. Nu vroiam sa i-l dau,lucru ce ma ambitiona. Imi deschid ochii, vazandu-i din nou acel chip perfect. Las telefonul din maini sub mine, ducandu-mi-le in jurul gatului sau, sarutandu-l apasat pe buze, tinandu-l de data asta pe el strans. Nu vroiam sa se miste, sa ii dau drumul. Nu vroiam acest lucru si nu avea cum sa se opuna!
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Sam Ian 29, 2011 10:12 pm

Contiui s atrag de telefon nereusind nici acum sa i-l iau.De ce naiba tinea atat de mult sa-si mai comande o sticla,asta nu puteam intelege,insa trebuia sa-l opresc cu orice pret altfel ar fi ajuns in coma alcoolica.
-Da-i drumul!Adeon,fi intelegator si lasa-l!Mi-l dai pentru ca nu vreau s-o patesti!
Strig la el,marind ochii cand,in loc de telefon,alesese sa ma stranga pe mine,pierzand si de data asta intrecerea asta infantila.Strang din ochi incercand sa-l indepartez de tot de mine si sa rup acel sarut ce imi cauza greata de la gustul de alcool.Nici asta nu puteam sa fac,tinandu-ma prea strans de el.Nu vroiam asa ceva,nu in starea in care era insa oare aveam vre-o sansa de scapare?Nu stiam ins atrebuia sa incerc.Il impringeam de umeri cat puteam de mult insa de data asta era mult mai puternic ca mine
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Sam Ian 29, 2011 10:31 pm

Toate incercarile sale de a scapa nu facea decat sa duca spre acelasi lucru, ala de-al strange mai tare. Adoram sa ii simt buzele, lucru ce era inevitabil. Sarutul devenise unul brutal si nu vroiam sa il fortez, asa ca ii dau drumul, impingandu-l usor pe podea pentru a avea posibilitatea de a suna iar si a comanda inca o sticla. Scot telefonul de sub mine, ridicandu-ma in sezut si cautandu-mi si telefonul meu:
-Unde naiba le-am pus?! Numarul era.. unu dupa zero sau zero dupa unu?
Intreb confuz, ducandu-mi mana la cap, inghitind in sec. Imi provoca mii de draci numarul acesta de telefon, nememorandu-l.Imi indrept coloana, privindu-l speriat pe tip, stiind ca nu fac frumos la bautara
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Sam Ian 29, 2011 10:36 pm

In momentul in care m-a trantit pe podea am simtit cum lumea mea incupse sa cada,lovindu-ma la bratul unde aveam operatia,strangand din dinti.Nu-mi venea sa cred ceea ce pututse sa faca...Mi-am indreptat speriat,mai bine zis ingrozit privirea spre el,simtind cum ochii mi-au fost invadati de lacrimi.Cum putuse sa-mi faca asta doar pentru ca nu am vrut sa ma culc cu el?Corpul incepuse sa-mi tremure spasmatic,ridicandu-ma repede de jos,indepartandu-ma de el.Se saturase deja sa incerce a o face cu mine si gata,ma si arunca ca pe ocarpa,din nou?Nici macar nu am mai fost in stare sa spun ceva,fiind prea speriat de cum a reactionat si de gandul la ce mai avea sa-mi faca pana isi va reveni.Am fugit imediat din camera,inchizandu-ma in baie,privind usa cu ochi mari,cazand in genunchi,incepand sa plang
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Sam Ian 29, 2011 10:43 pm

Il priveam dezorientat, imediat ce am vazut ca s-a dus spre baie, fugind dezichilibrat spre usa. M-am impiedicat de cearsaful ce-mi statea in cale, cazand pe podea, izbitura fiind mult prea puternica pentru ca operatia sa rezista. In momentul acela am scos un tipat puternic, simtind cum corpul mi se descompunea incetul cu incetul. Cu toate astea, imi duc mana la nivelul abdomenului asezandu-ma langa usa:
-Andy..?Andy da drumu'!Andy!
M-am rastit, dorind sa-mi refac greseala.Inca nu eram constient in totalitate, apucandu-ma o stare de somnolenta profunda. Daca nu avea sa-mi dea drumul cu siguranta aveam sa iau somnifere pentru a scapa de durere, indiferent de consecinte.
-Andy, iarta-ma pitic. Da-mi drumul, hai! Clarificam totul, hai!
Spun la fel de rastit, ultimul cuvant fiind lipsit de vlaga.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Sam Ian 29, 2011 10:46 pm

AM marit ochii cand l-am auzit vorbind,fiind ingrozit de tonul pe care-l folosea.Ma simteam ca si cand eram intr-o scena din romanul horror ''Shining'',sotul nebun venind cu toporul dupa mine ca sa ma omoare.M-am indepartta si mai mult de usa,lipindu-mi spatele de peretele de langa geam.Nu,nu aveam sa-i deschid.Daca a fost in stare sa ma arunce in halulu ala pe podea atunci cine stie ce mai era in stare sa-mi faca
-Nu!Lasa-ma!
Tip la el,incepand sa plang si mai rau.Trebuia sa gasesc o modalitate de a-l chema pe Zelot imediat aici.Observ ca in baie era un telefon,sunand la receptie sa-mi faca legatura cu Zelot.Ii spun disperat,repede unde eram si sa vina imediat dupa mine.Stiam ca pustiul era in stare de orice cand era beat si nu vroiam sa-i fiu victima
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Those Night   

Sus In jos

Those Night
Sus 
Pagina 24 din 26Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
vicious-word :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: