vicious-word

...

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Those Night

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Urmatorul
AutorMesaj
Adeon

Data de înscriere : 01/01/2011

MesajSubiect: Re: Those Night   Vin Ian 28, 2011 3:10 pm

Sarutul acela imi hranea orice gand, dand uitarii tot ce se intamplase. Lasasem regretele deoparte, savurandu-i aroma. Stiam ca fara el nu puteam trai, nu eram complet, oricat de dramatic ar fi sunat asta. Din momentul in care era sa il pierd realizasem ca a-i spune unei persoanei ceea ce simti pentru ea nu e un mod prin care iti arati slabiciunea, ci unul prin care ii demonstrezi adevarul.Adoram sa ii ating limba, sa ii simt buzele, sa ii mangai abdomenul... Oricine ar fi dorit sa fie in locul meu, cu un astfel de iubit. Cu toate ca probabil majoritatea ma priveau aiurea ca pot saruta un baiat si acesta era Andy, nu conta. Lumea mea se limita la el si la prieteni, cu toate ca puteam renunta la ei pentru brunet. Orice dorinta de-a lui o luam drept o porunca, incercand s afac imposibilul posibil.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Vin Ian 28, 2011 3:16 pm

Oricat de mult as fi dorit sa continui un asemenea sarut pasional,nu am fost in stare,lipsa aerului luandu-ma pe nepregatite.Separea totusi ca plamanii mei nu erau chiar complet vindecati,facandu-mi rezistenta la saruturi sa fie de doi bani.Rup imediat sarutul cand simteam ca ma sufoc,oferindu-i inca unul scurt,fugitiv pe buze.Imi pun o mana pe chipul lui angelic,mangaindu-i tadru obrazul fin,totusi atat de alb
-Te iubesc pustiule.Si nici o cicatrice nu m-ar putea face sa nu mai simt asta
Ii spun ca sa-si bage odata mintile in cap ca nu-mi pasa de semnul ala enervant.Oricum ar fi fost eu tot as fi continuat sa-l iubesc,cum era normal.Ii zambesc larg,privindu-l in ochi,culoarea ochilor mei capatandu-si din nou stralucirea fantomatica
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Vin Ian 28, 2011 3:23 pm

Imediat ce a oprit sarutul, ridic o spranceana realizand ca nu suporta prea mult lipsa aerului. Constientizam de ce e asa, preferand sa tac.Simtindu-mi obrazul atins de palma sa imi musc usor buza inferioara, inchizandu-mi ochii.Adoram sa imi simt obrazul mangaiat de mana sa. Auzindu-l zambesc slab, dand pozitiv din cap, asta insemnand ca intelesesem asta. Se pare ca sentimentele sale nu se schimbau in functie de aspect, dar nici nu aveam de gand sa profit de asta. Tot vroiam sa fac ca acea operatie sa dispara.
-Si eu te iubesc pitic!
Spun, imbratisandu-l strans, simtind nevoia de a o face. Il adoram, il divinizam! Era al doilea tip din viata pentru care simteam asta si prima persoana careia ii spuneam ca il iubesc
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Vin Ian 28, 2011 3:28 pm

-Ma bucur sa aud asta
Ii raspund la imbratisare,bucuros ca intelesese cum stateau lucrurile,zambind larg.Devenise foarte usor pentru el sa-mi spuna ca ma iubea,lucru pe care deja incepusem sa-l ador.Ma simteam bine cand spunea asta,stiind ca eram si eu iubit de cineva,dubiile disperand imediat.Fara sa realizez,mandria mea incepuse sa se intareasca si cu siguranta pustiul a fost primul care a simtit asta,mai ales ca statea in poala mea,cu sezutul pe ea.Intr-un fel era destul de penibil insa mi se intampla des asta mai ales dupa un asemenea sarut.Eram genul de om care se excita mai din orice si putea incepe o partida mai prin toate locurle.Imi miscam mainile pe spatele lui,masandu-l usor,intr-un tarziu dandu-mi si eu seama ca ceva acolo jos prinsese viata.Inghit in sec,sperand ca in curand sa se culce la loc ca altfel ar fi fost de rau
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Vin Ian 28, 2011 6:35 pm

Imi miscam mainile usor pe spatele sau, realizand ca baiatul era deja excitat. Imi dezlipesc corpul de al sau pret de cateva secunde, ducandu-mi un deget sub barbie:
-Pf! Iar mi-ai luat-o inainte!
Spun rautacios, privind in jos apoi revenind asupra fetei tipului. Era subinteles ceea ce vroiam sa spun . M-am ridicat putin, asezandu-ma la loc, miscandu-mi si mai rautacios corpul dorind sa simta acea placere ce nu o poate controla. Imi muscam usor buza inferioara pentru a nu ranji larg, lucru ce cred ca mi-ar fi dat in vileag planul , dundu-ma imediat jos de pe el. Odata ca m-am oprit, imi las mana sa cada pe blugii lui, apasand usor si ridicandu-ma in genunchi, bineinteles cu intentie de cateva secunde. Adoram cand era vulnerabil, lucru ce imi va placea mereu!
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Vin Ian 28, 2011 6:43 pm

Oftez adanc cand aud ce spune,dorind sa nu fi observat ca eram excitat insa ar fi fost practic imposibil.Inghit in sec cand incepe sa-si miste corpul,marind involuntar ochii.Ce tot facea?!Ah,chestia asta ma excita din ce in ce mai mult si daca mai continua mult cu asta jur ca nu as mai rezista.Chestia asta nu era buna deloc si ii placea atat de mult sa ma tachineze!Eu,care ma gandeam la sanatatea lui si ma abtineam,tocmai eu sa patesc asa ceva din partea lui?!In momentul in care isi puse mana pe mandria mea,apasand usor,las un geamat sa se auda,oprindu-l imediat
-Tu...inceteaza sau nu o sa ma mai pot abtine mult
Spun incercand din rasputeri sa-mi pastrez calmul si sa nu ma gandesc la lucruri ce mi-ar putea dauna starii si sa ma excite mult mai mult decat eram acum.De ce trebuia sa fie atat de rau cu mine,nu intelegeam
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Vin Ian 28, 2011 6:48 pm

Auzind acel geamat inghit sec, adorandu-l pur si simplu. In momentul ala am incetat din respirat, ritmul bataii inimii fiind unul alert. Auzindu-l ridic o spranceana, nici ca aveam de gand sa il las.
-Sa incetez din ce?
Intreb, reluandu-mi pozitia, asezandu-ma pe mandria sa miscandu-ma rautacios si stramband din buze:
-Eu incerc sa imi gasesc o pozitie comoda!

Spun, dand pozitiv din cap, pentru a-mi sustine afirmatiile. Cu toate ca minteam, nu conta, nu?O minciuna minora nu schimba situatia, oferindu-mi posibilitatea de a masca intr-un mod nereusit adevarul.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Vin Ian 28, 2011 6:54 pm

Strang din ochi cand incepe iar cu acele miscari,observand ca nu mai aveam nici macar puterea sa-l opresc sau sa-l dau jos de pe mine.Corpul meu incepuse sa se simta prea bine ca sa mai asculte de mine
-Adeon,te previn...ince..inceteaza.Numai o pozitie nu-ti cauti tu acum
Spun inghitind in sec,incetand a mai vorbii caci altfel riscam sa las alte gemete sa se auda si nu vroiam asta.Felul in care se misca pe mandria mea o facea sa se intareasca si mai mult,blugii devenind foarte incomozi in zona aceea.Doamne,ce efect putea sa aiba asupra mea,mai ales ca deja trecuse prea mult pentru mine de cand nu am mai facut-o.Intr-un fel era mai bine caci la cat ma duruse parca trecusem prin iad insa ma simtisem si bine totodata,asta fiind un dezavantaj pentru mine pentru ca vroiam sa simt aceea placere din nou si din nou
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Vin Ian 28, 2011 6:59 pm

Auzindu-l il priveam a un zambet slab, oarecum malefic. Ma prevenea? Ma prevenea din ce? Pf! Replica sa ma duse cu mintea la desenea animate, eu fiind cainile si el pisica, incercand sa ma traga de coada. Incep sa rad slab, muscandu-mi buza pentru a ma opri. Ce efect avea asupra mintii mele! Uitandu-ma din nou la nivelul mandriei sale, oftez, ducandu-mi mana pe umerii sai si impingandu-l pe pat, sarutandu-i gatul. Deja devenise vulnerabil si nu avea cum sa ma opreasca pana simteam eu nevoia. Imi duc o mana la fermoarul sau, deschizandu-l crezand ca ii era cam incomod cu ei.
-Vezi? Ma gandesc si la tine!
Mormai cu o expresie copilareasca pe fata, imediat dupa sarutandu-l pe gat urcand pana la lobul urechii sale, muscandu-i-l usor.Ma intrebam, daca ajungeam in stadiul de a-l excita prea tare... si ma opream brusc, ce facea? Cum reactiona?
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Vin Ian 28, 2011 7:08 pm

Devenea din ce in ce mai greu sa ma pot abtine.Deja incepusem sa-mi amintesc scene din fosta noastra partida,inrosindu-ma puternic in obraji.Maresc ochii cand ma impinsese pe spate,stand acum lipit de suprafata moale a patului,cu el peste mine.Ooo nu,orice dar nu gatul!Las un geamat sa se auda in momentul cand ma saruta pe gat,muscandu-mi buza inferioara.In momentul in care imi simt mandria libera,rasuflu oarecum usurat fiind ingrijorat pentru ce avea sa mai urmeze
-Vai,ce dragut din partea ta
Spun ironic simtindu-ma atins ca se gandea astfel la mine.Oricum,daca avea sa continue era treaba lui,eu ma gandisem la el si m-am abtinut asa ca sa nu planga daca i se va deschide rana din cauza efortului
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Vin Ian 28, 2011 7:14 pm

Continuam sa il sarut pe gat, pana ii aud vocea din nou. Era atat de adorabil rosu! Nu am putut sa nu observ schimbarea bruasca a nuantei din obraji, lucru ce ma amuza. Ce-mi placea sa ma joc cu el! Inca o revansa din partea mea, fiind cu mult in fata:
-Vezi? Apa aia rece inca imi facea corpul sa tremure!
Spun, trecandu-mi limba peste gatul sau, oprindu-ma in scurt timp si lasandu-mi corpul peste al lui. Stau cateva secunde astfel, vrand sa ii dau impresia gresita ca ma opresc din a-l necaji. Inca priveam ceasul, cronometrand secundele de rezistenta. Noroc ca mi-l luasem rezistent la apa alfel...Imediat dupa imi las mana la fermoarul sau, jucandu-ma cu el apasand din cand in cand acea zona.
-Ma intreb..? Toti avem aceeasi slabiciune?
Intreb, strecurandu-mi mana in boxerii sai, doar atingandu-i mandria cu degetele si nimic mai mult.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Vin Ian 28, 2011 7:18 pm

Daca ar fi s ainvat un lucru din toate chestiile astea,atunci acela ar fi ca niciodata in viata mea sa nu ma mai pun cu el!Eu ma razbunam odata iar el o facea inzecit si tot eu aveam de ''suferit'' in urma razbunarii lui.Lucru foarte neplacut daca erai in locul meu,intr-o situatie ca aceasta,abtinandu-te sa nu faci vre-o prostie,sa nu gemi si sa incerci din rasputeri sa-l opresti.Daca era corect?Nu,nu mi se parea deloc corect pentru ca,odata ce el punea stapanire pe corpul meu,observam ca nu mai eram in stare de nimic fiind de-a dreptul vulnerabil.Gatul,fiindu-mi cea mai sensibila zona posibila a corpului,era mereu acaparat de el si imi facea mandria sa stea cat de mult intarita putea ea,scotand mici gemete
-Adeon...stai..nu..nu mai rezist..mult..
Incerc sa-i spun,lasand un geamat mai lung sa-mi paraseasca gura cand imi atinsese mandria
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Vin Ian 28, 2011 7:29 pm

Fir-ar! Gemetele sale si ceea ce spunea ma excita chiar si pe mine, lucru ce detestam! Ma simteam ca in Rai astfel, dar deveneam salbatic cand venea vorba de excitare. Astaera diferenta dintre noi doi: eu actionam intr-un mod brutal iar el ramanea vulnerabil.
-Nu rezisti din...?
Intreb, continuand sa imi misc degetele pe mandria sa, doar atingand-o usor si nimic mai mult. Il sarut scurt pe buze, ridicandu-i putin tricoul si trecanu-mi mana libera peste abdomenul sau. Fara a-mi retrage mana din boxerii sai, ma las la nivelul abdomenului sau, sarutandu-i pielea. Ma intrebam care era limita sa sau daca si-o intrecuse. Ii musc pielea, tragand de ea, adorand sa fac asta. Observ nuanta usoara de rosu ce o prinse sarutandu-l din nou. Ma ridic din nou la nivelul fetei lui, lasandu-mi buzele pe semnul lasat de atat timp. Nici nu credeam ca il mai avea, fiind mandru ca eu i-l facusem. Imi trec limba peste el, inchizandu-mi ochii
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Vin Ian 28, 2011 7:36 pm

Respiratia mea deja devenea din ce in ce mai ingreunata,simtindu-ma oarecum incomod.Gandul ca ma tachina atat de mult nu-mi convenea insa corpul meu se simtea atat de bine incat nu vroia sa-l opreasca pe pusti fara vre-un motiv groaznic de intemeiat,motiv pe care nu erma in stare sa-l gasesc,mintea incepand sa se goleasca.Deja imi intrecusem limita si eram foarte aproape sa incep sa-l rog sa o faca cu mine.Imi arcuiesc spatele cand isi trecu limba peste abdomenul meu,fara sa mai pot tine in frau gemetele,lasandu-le sa se faca auzite fiind mai bine si pentru mine.Imid eschid putin ochii,stanjenit,privindu-l complet rosu la fata.Imi duc mainile pe umerii lui in momentul in care ii simt gustul buzelor,gandindu-ma ce mai avea de gand sa-mi faca cand deja eram in starea asta de excitare.Inghit in sec,incercand sa-mi reglez respiratia si sa-mi revin macar putin caci situatia asta nu era prea favorabila pentru mine
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Vin Ian 28, 2011 7:42 pm

Era amuzant faptul ca el ma intrecuse al cursa, dar realitatea era tocmai opusul acelei imagini. Clar ar trebui sa pun un panou ca sa demonstrez ca eu sunt mai puternic psihologic vorbind.
-Ah! Da ce putin rezisti! Ma amuza lucrul asta.
Spun rautacios, ascultandu-i fiecare geamat ce ma excita tot mai tare. Corpul meu deja se incalzea, lucru ce vroiam sa opresc. Nu doream sa ma excit, nu intr-o astfel de situatie, conditie. Imi duc mana pe pansament, parca dorind sa ma asigur ca trupul imi va rezista,lasandu-ma iar la nivelul abdomenului sau, muscandu-l usor, dorind parca sa ma asigur ca el e bine. Ii prind mandria in mana, in cele din urma, miscandu-mi-o incet, bineinteles gandindu-ma si la el. Daca incepeam cum aveam obiceiul intr-un mod brutal si rapid, pentru a scapa, cu siguranta nu ar fi rezistat! Daca nici la ritmul asta nu facea fata, apai la stilul meu...
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Vin Ian 28, 2011 7:49 pm

Imi infing degetele in canrea de pe umerii lui,muscandu-mi buza inferioara.Placerea imi cuprindea intregul corp cu fiecare secunda in care atingerile lui nu-mi dadeau pace,facandu-mi temperatura sa creasca din ce in ce mai mult.Corpul imi tremura usor sub saruturile lui,inchizandu-mi la loc ochii.Mi-am lasat capul pe spate,arcuindu-mi usor spatele cand incepuse sa se joace cu mandria mea,lasand un geamat lung sa se auda.Ceva era schimbat la el,puteam observa asta.Era atent cu miscarile pe care le facea,gentil si lasase brutalitatea deoparte,lucru ce sincer ma bucura enorm.Stiam ca avea sa o duca pana la capat si totusi ma simteam usor incordat,gandindu-ma daca avea sa ma doara iar cum m-a durut atunci.Imi era teama de asta,nu suportam durerea desii aveam tot timpul de-aface cu ea,insa,pana la urma nu aveam incotro,nu?Trebuia sa ma resmnez si sa indur daca vroiam ca el sa fie fericit
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Vin Ian 28, 2011 7:55 pm

Cand isi infipse unghiile in umerii mei am tipat slab, fara vlaga strangand din ochi. Am strambat usor usor din nas,hotarand intr-un final sa ii dau tricoul jos, asta ajutandu-ma mai mult ca totul sa fie credibil. I-l arunc neglijent in camera pe podea, trecandu-mi limba peste buze:
-Pitic, esti instare sa continuam?
Intreb,eu fiind in stare sa continui indiferent de consecinte. Nu cred ca avea sa se deschida operatia de la acest lucru. In plus, daca iar avea sa sangereze ma ocupam iar de ea si gata. Doream sa ii simt corpul, pielea, buzele, atingerile...totul. Stiam ca imi apartine si numai aveam de gand sa plec vreodata de langa el
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Vin Ian 28, 2011 8:00 pm

Auzindu-i intrebarea,inghit in sec,deschizandu-mi ochii.Il privesc atent,zambind slab
-Atata timp cat tu vrei nimic nu mai conteaza
Ii spun caci tot ce vroiam eu era ca el sa se simta bine,necontand daca avea sa ma doara sau nu.Daca el credea ca era in stare sa duca o partida pana la sfarsit,atunci ce mai conta ce spuneam eu?Mie imi era indiferent daca eram in stare sau nu,pentru el sacrificand fiecare bucatica din mine.Vroiam sa-l simt,sa fiu iar conectat cu el si sa ma reindragostesc de el,sentimentul fiind absolut divin.Imi duc bratele in jurul gatului lui,sarutandu-l scurt pe buze,trecandu-mi limba peste ele intr-un mod provocator.Desii nu eram in stare de prea multe,stiam ca el avea sa se descurce perfect si sa ma faca sa innebunesc de placerea unei partide fara cusur
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Vin Ian 28, 2011 8:09 pm

Auzindu-l maresc involuntar ochii, incercand sa inteleg daca el ma punea mai presus de orice si de ce. Inghit sec, inchizandu-mi ochii si redeschizandu-i in momentul in care sa continui:
-Bine pustiule.
Mormai, stiind ca greseam ca foloseam apelativul pustiule, dar imi scapase.Cu toate ca eram putin mai mic ca el, de fapt.. acum ca adusem vorba, nici nu ii stiam varsta.Doar inaltimea isi spunea cuvantul si nimic mai mult. Rasuflu usurat in momentul in care ii simt din nou pielea, sarutandu-i abdomenul . Ii adoram pieptul! Atat de bine lucrat, atat de perfect! Corpul lui era perfectiune, nu tindea ca al meu. Ma ridic astfel incat sa ajung la buzele sale, muscandu-i-le usor asta fiind doar o distragere. Ceea ce vroiam era sa scap de blugi, lucru ce reusisem sa fac intr-un final.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Vin Ian 28, 2011 10:28 pm

Pnetru mine nu era nimic mai important decat el,nici macar sanatatea mea.Atata timp cat el era fericit atunci eram si eu fericit.Imi inchid ochii,incercand sa ma relaxez si sa ma pregatesc pentru ce avea sa urmeze,stiind ca nu va fi ceva tocmai placut la inceput.Imi musc buza inferioara cand incepu sa sa-mi sarute iar abdomenul,intrebandu-ma daca a renuntat la gat in schimbul lui.In momentul in ce ii simt dinti pe buzele mele,imi deschid putin ochii cat sa-l privesc,fara sa realizez ce vroia el defapt sa faca.Eram prea captivat de frumusetea lui si de dorinta de a-i simti iar gustul buzelor incat sa realizez ca am ramas fara blugi.Plus ca,momentan,eram foarte ametit de tachinarile suferite pana acum ca sa bag mai toate lucrurile minore in seama.Imi tinema mainile pe umerii lui,de data asta fara sa-l strng,ci doar imi micam usor degetele sub forma unui masaj tandru.Deja imi simteam inima batand ca o nebuna si respiratia din ce in ce mai ingreunata insa incercam sa-mi pastrez totusi calmul ca sa nu mai patesc ca data trecuta cand am lesinat imediat dupa ce si-a dat drumul in mine
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Vin Ian 28, 2011 10:41 pm

Adoram sa imi simt corpul atins de mainile sale, sa ii gust aroma buza ... Adoram simplul fapt ca inca ma pot bucura de clipe alaturi de el.Clipe total perfecte ce nu as vrea sa se intrerupa pentru nimic in lume. Inghit sec imediat ce simt acea operatia ce parca luase foc. Imi duc mana dreapta la nivelul sau, prefacandu-ma ca nimic nu se intamplase. Imi continuam miscarile, neavand de gand sa ma gandesc la operatie.La urma urmei..acum era o simple operatie. Ma ridic pana la nivelul barbiei sale, lasand in urma urmei de saliva. Ii musc usor gatul apoi lobul urechii, inchizandu-mi ochii, strangand usor din ei.
-Te iubesc scumpu' meu!
Mormai aproape soptit, sarutandu-i fruntea muscandu-i imediat dupa buza inferioara
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Vin Ian 28, 2011 10:47 pm

Prea mult lucruri dintr-o singura miscare.Acum era la nivelul abdomenului,in cliap urmatoare acaparandu-mi buzele.Nici eu nu puteam intelege cum de se misca atat de repede insa un lucru am putut observa.Si anum ca ceva nu era in regula cu operatia lui.Mi-am indreptat privirea spre ea,observand ca se tinea cu mana in zona aia.Nu,oricat de mult vroiam sa-l stiu fericit nu puteam face asta.M agandeam prea mult la sanatatea lui iar o partida ar fi fost un efort prea amre ca sa o poada duca.Imi inchid scurt ochii,ridicandu-ma in sezut cu greu,chiar daca corpul meu zvacnea sub o excitare mult prea amre
-Si eu te iubesc pustiule,si de asta spun sa ne oprim acum.Stiu ca nu te simti bine si ca ai probleme cu operatia.Nu vreau sa patesti nimic,sa faci un asemenea efort.Mai bine lasam pe alta data,cand te vei vindeca
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Vin Ian 28, 2011 10:53 pm

Vazand ca se ridic in sezut m-am vazut obligat sa ma asez in genunchi, privindu-l nedumerit.Ce vroia sa faca?Il ascultam atent,incruntandu-ma vizibil deranjat. Nu suportam ca acest lucru sa-mi stea in cale:
-Sunt bine,serios! Cu tine nu simt nimic.
Spun dand pozitiv din cap pentru a-mi sustine afirmatiile. Ce-i drept, nu vroia sa se sfarseasca asa. Clar nu lasam ca asta sa fie asa! Inghit sec, ducandu-mi ambele maini in jurul gatului sau, sarutandu-l brusc si scurt pe buze, miscarea fiind mult prea brusca pentru ca trupul meu sa o suporte:
-Vezi..nu..am absolut nimic!
Spun, zambind slab inchizandu-mi ochii si lasandu-mi capul inclinat intr-o parte
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Vin Ian 28, 2011 11:00 pm

Imi maresc ochii cand vad cat de incapatanat putea sa fie,enervandu-ma in acelasi timp.Cum putea sa fie atat de neglijent cu o operatie care-i dadea dureri?In momentul in care ii simt buzele si corpul lipit de mine,eram sigur ca prostul isi cauzase astfel o noua durere,lucru vizibil in felul cum vorbea si se purta.Dau negativ din cap,continuand sa refuz partida
-AM spus nu,si nu va ramane pana ce nu ai sa iti revi si vei fi in stare de asa ceva
Spun privindu-l serios.In plus,ce avea sa-mi faca daca refuzam?Sa ma violeze?Nu prea cred,in plus trebuia sa se gandeasca ca faceam asta spre binele lui,nu al meu.Daca nu mi-ar fi pasat de el si de faptul ca-l durea atunci am fi facut-o de mult insa nu eram asa
-Mai bine ai incerca sa te odihnesti ca sa te poti recupera mai repede
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Vin Ian 28, 2011 11:07 pm

Observandu-i insistenta cu care refuza, oftez, imbufnandu-ma.nca un motiv in plus pentru a-mi detesta operatia proaspat facuta. Imi las corpul sa cada pe pat, inchizandu-mi ochii. Eram obosit si faptul ca ma refuzase imi facuse nevi:
-Am nevoie de tigari. Da-mi-le si mie. Sunt in sertar.
Spun, punandu-mi capul sub perna,aratandu-i dulapiorul cu mana. Cu toata ca doctorul si Zelot imi atrase atentia asupra faptului ca fumez mult prea mult, nu ii ascultam. Nu eram obisnuit sa urmez ordine.Daca asa ma simteam viu, fumand doua trei pachete pe zi,ei cu ce drept se bagau in viata mea? Oftez facandu-ma mult mai comod, venindu-mi in momentul de fata sa-mi bag cutitul in operatie si sa tai toate firele , scotandu-le personal.Noroc ca era tipul de fata,altfel la cum ma stiam,eram in stare sa fac asta
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Those Night   

Sus In jos

Those Night
Sus 
Pagina 23 din 26Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
vicious-word :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: