vicious-word

...

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Those Night

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 26  Urmatorul
AutorMesaj
Andy Sixx

Data de înscriere : 01/01/2011

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 03, 2011 7:28 pm

Il pirveam atent in timp ce a vorbit,simtind cum inima mea mi se rupea,ma durea ingrozitor cand rostea acele cuvinte.Ma intorc cu fata spre el cand vad ca se apropie de mine,crezand ca vrea doar sa ma imbratiseze in semn de ''la revedere''.Nu ma asteptam deloc sa faca altceva,ba chiar sa ma sarute.Maresc ochii cand ii simt buzele,pentru o clipa vrand sa ma als purtat de val ins anu puteam.AM rupt sarutul,lasandu-ma in jos,alunecat,stand in sezut
-De ce...?De ce faci asta?Iti place atat de mult sa te joci cu ceea ce simt pentru tine?Am vrut sa plec sa te las in pace,sa fi fericit langa Zelot,macar tu sa fi...insa..de ce?..
Incerc eu sa spun,abtinandu-ma sa nu plang.Chiar daca eram ca mare pentru asta,eram si om si ma durea si pe mine sufletul
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 03, 2011 7:35 pm

Cand oprise sarutul, nu am avut nicio reactie, fiind constient ca asa va face. Vazandu-l jos, m-am aplecat, muscandu-mi buza inferioara. Picioarele imi erau deja intepenite, numai sa le indoi imi mai trebuia! Eram sigur ca numai aveam sanse sa ma ridic de jos, dar nici ca imi pasa. Tac, dorind sa pastrez totul pentru mine, nevrand sa ii dau explicatii tipului. Din pacate, ma nascusem cu un astfel de caracter ce isi batea joc de oameni, oricat incercam sa ma abtin nereusind. Imi era frica sa ii dau de inteles ca si eu il iubesc, nefiind sigur ca eu sunt persoana potrivita. Inghit sec, ducandu-mi mainile dupa gatul sau imbratisandu-l strans. Inca mai traia cu aceasta falsa impresie, ca sunt cu Zelot. Oricum, nu vroiam sa i-o schimb, decizand sa fiu eu cel ce pastra distanta cu toate ca trupul meu tanjea sa il simta pe al sau, neabtinandu-se
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 03, 2011 7:38 pm

Cand simt ca ma stranse in brate,imi duc si eu ezitat mainile in jurul corpuluui lui,lasandu-mi chipul pe uamrul acestuia
-Zelot mi-a spus ca nu sunteti impreuna...E adevarat?
Intreb caci vroiam sa ma lamuresc odata cu asta.Il strang si mai mult in brate,lipindu-l de-a dreptul de corpul meu.Gata,ma saturasem de tot!Daca il iubeam aveam sa-l tin pentru mine fie ca era cu Zelot fie ca nu
-Nu te las sa te intorci la el.Vreau sa ramai cu mine...
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 03, 2011 7:44 pm

Simtindu-i din nou atingerea placuta a mainilor sale, imi inchid ochii sarutandu-i usor gatul. De ce trebuia sa fie atat de complicat? Auzindu-i prima intrebare aveam de gand sa il mint iar, cu un raspuns pozitiv, a doua replica tipului blocandu-mi vorbele.Auzindu-l imi simt din nou ritmul inimii luand-o razna. Tipul ma innebunea, otravindu-mi inima infecta de ura cu o inexplicabila caldura.
-Cred ca e momentul sa pleci.
Spun cu mici ezitari, sarutandu-i din nou gatul, realizand ca insistarile mele il vor convinge la un moment dat pe tip. Pe oricine ajungeam sa conving astfel, ce ar avea diferit brunetul?
-Iti voi simti lipsa.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 03, 2011 7:47 pm

-Nu,nu plec,nu fara tine!
Spun eu hotarat,indepartandu-l putin de mine,cat sa-l privesc.Aveam o expresie serioasa si vroiam sa-l conving ca nu glumeam deloc
-Adeon,te iubesc,iar eu nu renunt la cineva pentru care simt asta.Acum,pentru mine nu mai esti un simplu pusti ci ai devenit tot ce am eu mai important
Ii explic in timp ce-l priveam patrunzator in ochi,culoarea ochilor mei parca vrand sa-l vrajeasca.Nu eram ca toti ceilalti.Atunci cand tinema la cineva chiar as fi dat totul pentru el si nu aveam de gand sa-l pierd pe pusti,nu acum cand aveam nevoie de el
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 03, 2011 7:51 pm

Nu reuseam sa inteleg shimbarea brusca de comportament al tipului. Ma simteam din ce in ce mai vulnerabil vorbelor sale. Imi las barbia pe umarul sau, simtind cum corpul ramane fara pic de stabilitate, incepand sa se amplifice durerile.In momentul acela am inceput sa respir din ce in ce mai greu lasandu-micapul la pieptul sau. Vroiam sa stau numai langa el si nicaieri altundeva. Cel mai rau era cand trebuia sa ma bazez pe picioare, acest lucru provocandu-mi o stare insuportabila de ameteala.
-Iarta-ma ca nu iti impartasesc sentimentele. Ar fi cu mult mai bine daca ai pleca.
Spun insistand in continuare, sesizand ca daca va pleca nu va ramane mare lucru din mine, revenind la viata mea handicapata de copil razgaiat a carei viata monotona nu se schimba deloc.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 03, 2011 7:56 pm

Chiar daca el rostea acele cuvinte,corpul li nu vroia sa-mi dea drumul deloc.Stiam ca si el simtea la fel chair daca nu vroia sa o recunoasca,si aveam sa intorc jocul in favoarea mea
-Daca vrei atat de mutl sa plec de ce nu ma alungi,de ce continui sa ma ti langa tine?Stiu ca si tu ti la mine,altfel nu m-ai fi sarut,n-ai fi vorbit asa cand ai auzit ca plec.vreau sa incep o noua viata,langa tine.Vreau sa te iau cu mine peste tot prin lume cand voi fi plecat in turnee.Vreau sa te invat cum e sa iubesti cu adevarat Adeon...
Spun miscandu-mi tandru mainile pe spatele lui,imbratisandu-l strans
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 03, 2011 8:00 pm

Fiecare cuvant de-al sau ma facuse vulnerabil , mai ales cand ma imbratisa atat de strans.Stiam ca nu sunt bun la ascuns sentimente dar nici chiar atatea greseli sa fac! Corpul incepu sa imi tremure din nou sub atingerile sale, strangandu-l si eu in brate la fel de tare cat am simtit nevoia.Nu vroiam sa ii spun ce simt, cu toate ca gesturile mele ma dadeau de gol, exprimandu-ma prin simple miscari. Ma indepartez de el pret de cateva secunde simtindu-i respiratia, vantul cald ce imi mangaia usor fata. Brusc starea de ameteala isi relua locul, incepand sa se invarta intreaga camera cu mine. Nu reuseam sa mai spun ceva, neavand forta nici sa imi mentin pozitia.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 03, 2011 8:03 pm

Vazand ca ceva er aineinregula cu el,il privesc ingrijorat,analizandu-i fiecare msicare.Il prind repede cand da sa cada la pamant,stiind ca inca era sunb efectul acelor droguri,mai ales a supradozei.Acum ca ma gandema mai bine,cu siguranta Zelot imi imprumuta flacon de-l slavase de aceea supradoza.Il iau in brate,ca pe o mireasa,ridicandu-ma de jos.Il intind pe pat,stand in genunchi langa el,pe jos,mangaindu-i tandru si protector parul.Poochi s-a asezta pe abdomenul acestuia caic,se spunea ca daca ti-era rau,o pisica neagra te avuta foarte mult daca statea in bratele tale si torcea,revenindu-ti,si chair asta facea si Poochi
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 03, 2011 8:09 pm

Buza inferioara imi tremura usor, fiindu-mi de-a dreptul frig. Imi tin ochii deschisi, reusind sa ii simt din nou bratele tipului. De data asta el invinsese, eu reusind sa pierd pentru a treia oara in aceasta luna.
-Uite ce e.Nu vreau sa te ingrijorez.
Spun scurt, privind in partea opusa. Imi duc mainile cu greu pe umerii sai, tragandu-l astfel incat sa vina deasupra mea, dorind sa il simt cat mai aproape, stiind ca se putea mai bine decat in genunchi langa mine.
-Si eu tin la tine. Scuza-mi insistentele de a pleca, dar..
Incercam sa gasesc orice motiv , oricat de absurd ar fi, nevrand sa ii spun ca mi-a fost o adevarata frica.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 03, 2011 8:11 pm

Il ascultam cua tentie,marind putin ochii cand m-a tras.M-am trezit deasupra lui,insa m-am sprijinit in maini ca sa nu stau cu toata greutatea pe el.Am zambit larg cand a spus ca tine la mine insa acel ''dar'' ma facea de-a dreptul curios si vroiam sa aflu ce era cu el,de ce se comportase asa
-Dar ce?
Ii soptesc la ureche in timp ce Poochi ne dade atarcoale curioasa,mieunand scurt,ins apleca cand a vazut ca nimeni nu o baga in seama.Momentan eram cam ocupat si o alintasem destul
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 03, 2011 8:18 pm

Nu aveam de gand sa continui fraza cu toate ca tipul probabil era curios. Imi duc mainile dupa gatul sau, sarutandu-l scurt pe buze de nenumarate ori.
-Nu conteaza. Face parte din trecut, sper
Spun, ramanand in aceeasi pozitie, nedorind ca vreo miscare de-a mea sa il faca pe tip sa se miste si el. Adoram cand statea asa, fiind cat de aproape posibil.Imi trec limba peste buzele sale, muscandu-i-o usor pe cea inferioara.
-Stii cuvintele alea doua de le rostesti cand esti .. adica daca ajungi sa tii la cineva ii spui...
Astept sa ma completeze, fiind do alta ironie de-a mea, ce aveam de gand sa o intorc in favoarea mea.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 03, 2011 8:23 pm

Ii accept fiecare sarut in aprte,luandu-ma usor prin surprindere cand vad cat de numeroase era.Fusesem totusi dezamagit ca nu vroia sa spuna ce era cu acel ''dar'' insa aveam sa aflu eu odata si-o data.Cand ii simt limba pste buzele mele,apoi mi-o musca,ranjesc larg,privindu-l patrunzator,usor strengar.L-am ascultat tacut,fara sa ma misc macar din acel loc,fiind comod
-Adica ''te iubesc''?
Intreb stiind oricum ca ele erau insa de ce nu le pronuntase chair el?Avea ceva in minte?Continuam sa ranjesc larg si sa-l privesc,incercand sa-i ghicesc gandurile
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 03, 2011 8:27 pm

Zambesc larg, auzind ceea ce vroiam. Cu toate ca le-a spus sub forma de raspuns, tot el le rostise, eu avand o incapacitate de a le rosti:
-Ma bucur ca ma iubesti pitic!
Spun cu un ranjet larg pe fata, privind in ambele parti. Patul era destul de mare cat sa ma rostogolesc in el, chiar asta si facand. Vroiam sa fiu eu cel de deasupra, donrinta ce mi-am indeplinit-o. Acum ca era sub mine, imi las usor capul aplecat sarutandu-l pe gat, trecandu-mi buzele pana la urechea sa, muscandu-i usor lobul. Adoram sa musc parti ale corpului cand eram excitat, de data asta fiind din pura iubire. Imi trec limba peste gatul sau, lasand dare de saliva, bineinteles scriindu-mi numele cu toate ca tipul nu avea sa-si dea seama
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 03, 2011 8:33 pm

Cand aud ce faza mi-a facut,incep sa rad amuzat,ins anu prea tare.Pustiul asta chiar era interesant nu gluma
-Bine pustiule,mi-ai facut-o de data asta
Spun amuzat,privindu-l zambitor.Ins anu l-am privit pentru mult timp ca deja m-am trezit rostogolit,tinandu-l deasupra mea.AM privit o clipa in jur,analizandu-i apoi chipul ce se apelca usor si incet spre mine.Strang din ochi cand incepuse sa ma sarute pe gat,fiind punctul meu slab,mai ales cand era pus in legatura si cu lobul urechii ca acum.Geam scurt,muscandu-mi buzele de placere cand incepuse sa lase acele rume de saliva lungi pe gatul meu
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 03, 2011 8:38 pm

Auzindu-i acele gemete ce parca doreau sa ma atraga intr-o noua capcana ridic usor o spranceana neintelegand ce facusem...? Sa fie gatul devina? Ranjesc larg . stracurandu-mi usor mana astfel incat sa ii simt pielea a carei val de caldura mi-l impunea chiar si mie. Continui sa imi trec limba peste gatul sau, prinzandu-i usor pielea cu dintii, sugandu-i-o astfel incat sa ii simt aroma, de parca a lui era diferita de'a mea.
-Te ..aaa..ahm.. iubesc!
Spun, rasufland usurat, continuand sa ma joc pe gadul sau, acesta prinzand o usuara nuanta de rosu deschis in jurul locului muscat.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 03, 2011 8:41 pm

Doamne,ce tot avea pustiul asta?Daca mai cont amult asa avea sa se trezeasca cu o surpriza acolo jos.Maresc ochii cand il aud ce-mi spusese,ranjind larg si pervers.Deci,in sfarsit a avut curajul sa o recunoasca.Ahhh,cat de fericit eram!!!Cand a continuat sa se lege de gatul meu,nu m-am mai putut abtine iar mandria mea s-a trezit la viata,cu siguranta simtind-o usor si pustiul,caci la cat de mare se trezise,asa,dintr-o data,ar fi fost chiar imposibil sa nu o simta.In plus,era numai vina lui.Daca nu ar fi facut asta nu s-ar fi trezit
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 03, 2011 8:45 pm

Continuand sa il sarut si sa ma joc pe pielea sa de la nivelul gatului, observ o usoara ridicatura. Chicotesc, trecandu-mi mana peste acel loc, avand de gand sa ma joc putin cu el, acum ca ii stiam slabiciunea. Tot eu castigam in cele din urma! Ma sprijineam in mana libera, celalalta inca jucandu-se pe blugii sai, prefacandu-ma ca ii deschid fermoarul, retragandu-mi-o in scurt timp.
-Scumpule da te exciti repede!
Spun, ranjind larg avand de gand sa il tachinez in privinta asta. Stiam ca am toate sansele sa o fac si nu vroiam sa pierd ocazia.
-Daca ma gandesc bine, mai repede chiar si decat mine!
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 03, 2011 8:49 pm

Strang din ochi cand isi puse mana in acel loc,fara sa renunt la ranjet.Imi deschid ochii cand incepe sa vorbeasca,privindu-l atent.Imi duc mainile dupa ceafa,chicotind malefic.Sarmanul,chair nu reusise sa dea peste tipul acela de persoane care s-ar fi rusinat din cauza asta.Eu eram genul nesimtit cand venea vorba de chestii de-astea si eram pervers
-Sa zici merci ca raspund atat de repede si ca nu trebuie sa astepti o mie de ani
SPun facandu-i scurt cu ochiul
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 03, 2011 8:52 pm

Ha?! Asta puse capac! Era mult prea ciudat tipu'. Nimic nu reusea sa il atinga? Oftez, lasandu-ma langa el imbufnat. De ce naiba nu reuseam sa il fac sa se intimideze macar odata si sa devina vulnerabil? Scoteam sunete specifice starii de nervi provocate de brunet, ce parea a fi invincibil:
-Bine, ai castigat. Esti atotputernicul Andy! Nimic nu te atinge..
Spun imbufnat, cu tenta de ironie in voce, De ce nu reuseam ce imi propuneam? Oftez, lasand aceste ganduri si semne de intrebare sa se evapore, nevrand sa puna accent pe acest lucru minor. La urma urmei, tinea la mine si uneori era bine sa ai un astfel de caracter
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 03, 2011 8:57 pm

Incep sa rad cand ii vad reactia,cuvintele lui amuzandu-ma la culme.Chiar numai intalnise pe nimeni ca mine pana acum?Ma intorc cu fata la el cand s-a dat jos de pe mine,desii amndria mea tot nu a revenit la normal ci era inca intarita
-Sti ceva pustiule,cand vine vorba de cel pe care-l iubesc nu am de ce sa ma intimidez sau sa-mi fie rusine.In plus,nu as avea motiv sa ma comport asa.Am 21 de ani in care am facut multe chestii deci nu are logica ce incerci tu sa faci.Desii,trebuie sa recunosc ca a fost foarte palcut si te pricepi
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 03, 2011 9:02 pm

Cand isi intoarse fata spre mine, il privesc imbufanat, ascultandu-l .
-Câh, Câh!
Mormai, ramanand cu aceeasi expresie de copil mic si prostut pe fata. De ce imi doream atat de mult sa il vad de-a dreptul vulnerabil? Normal oricine si-ar dori sa fie partea fricoasa, sa aiba pe cine sa se bazeze, la mine nefiind cazul. Nu suportam sa ma vad pe mine las, cu lesa la gat. Oftez scurt, ducandu-mi mana pe obrazul sau privindu-l incruntat.
-Tot nu mi-au trecut nervii!
Spun, stramband din buze, fiind io fire foarte usor de enervat. Cred ca brunetul observase deja asta deci nu aveam de ce sa ma ascuns
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 03, 2011 9:06 pm

Imi inchid ochii scurt cand isi puse mana pe obrazul meu.Chicotes cusor cand vad cum reactionase prima ata,fiind de-a dreptul hilar.Ii iau mana,sarutandu-i-o tandru
-Nu trebuie sa fi nervos pe mine,eu oricum te voi iubii mereu
Spun ca sa-l desii nu asta era motivul principal pentru care i-am spus ci doar am simtit nevoia sa spun acele lucruri.Mi-am indreptat privirea spre el,zambindu-i larg si calduros
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 03, 2011 9:09 pm

Oftez, in scurt timp simtindu-mi mana sarutata .In acel moment imi maresc involuntar ochii, retragandu-mi mana.
-Imi place cum minti
Spun imediat ce ii aud replica,reluandu-mi locul deasupra lui.Il sarut apasat pe buze, ducandu-mi mana pe abdomenul sau, incercand sa ma bucur de fiecare clipa. Imi inchid ochii, simtind nevoia de a face acest lucru. Cuvintele a caror pronuntie era dificila pentru mine ma innebuneau, facandu-mi inima sa o ia din nou razna. Corpul continua sa imi vibreze involuntar, stiind ca fiecare atingere a sa imi putea dicta corpul dupa buna sau plac, devenind vulnerabil
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Lun Ian 03, 2011 9:12 pm

Cand am vrut sa-i spun ca nu minteam deloc,buzele mi-au fost acoperite de ale lui.AM lasa-to balta,bucurandu-ma in schimb de ceea ce aveam parte acum.Incepeam sa ma obisnuiesc cu lucrurile astea,vrand sa le simt mereu,mai ales acele saruturi pasionale.Mi-am pus mainile pe mijlocul lui,strangandu-i carnea intre degete in timp ce mandria mea se intarea din ca in ce mai mult.Adoram sa-i simt corpul vibrand,lucrul asta starnindu-mi si mai rau poftele ascunse.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Those Night   

Sus In jos

Those Night
Sus 
Pagina 6 din 26Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 26  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
vicious-word :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: