vicious-word

...

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Those Night

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 13 ... 26  Urmatorul
AutorMesaj
Adeon

Data de înscriere : 01/01/2011

MesajSubiect: Those Night   Sam Ian 01, 2011 9:57 pm

Era una dintre zilele proaste ce ma indispuneau mereu. Oftez luandu-mi blugii skinny cu tur lasat, tricoul larg negru cu diferite semnaturi pe el ce faceau parte din model si conversele preferate, acestea cu greu pastrandu-le intregi. Iau bagajul din camera mea, despartindu-ma cu greu de propriul laptop.Nu vroiam sa il iau cu mine pentru a nu-mi descarca si pe acesta nervii ce cu siguranta ii voi simti in cladirea aia de oameni uitati.Inchid cu cheia, lasandu-i-o prietenului meu Zelot, muscandu-mi agitat buza:
-Ai grija de frumoasele mele. Laptop-ul si masina! Casa nu conteaza.
Spun, dezlipindu-ma cu greu de usa casei mele.Din pacate iar am recurs la o metoda de-a face transportul prosteasca. Trebuia sa imi fac lipsita prezenta macar cateva zile, cat se rezolva problemele.Nici avocatii mei nu ma ajutau sa scap de prostii astia! Oftez intrand in taxi, spunandu-i cu o oarecare raceala in voce adresa. Imi era greu sa ma despart iar de masina si laptop-ul meu, mai ales de fetita mea, Liah, cateaua mea de cand eram mic. Prins in propriile ganduri, abia realizez ca am ajuns. Cand soferul rostise ceva, indescifrabil in astfel de minute, il privesc scuturandu-mi usor capul. Ii intind banii , luandu-mi bagajul din portbagaj si pasind lent spre cladire. Imediat ce am urcat toate scarile, privesc in jur, apasand clanta usii. Brr! Aici trebuia sa stau? Deja deveneam irascibil.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Sam Ian 01, 2011 10:04 pm

Tocmai ce veneam de la un nou concert,nu prea obosit insa nici prea odihnit.Parchez masina sport,neagra in parcarea din fata cladirii,coborand din ea.Imi iau rucsacul,punandu-l in spate,uitand complet ca nu am avut timp nici macar sa ma demachiez sau sa ma schimb.Eram imbracat tot in negru,cu blugi skinny,cureaua mea cu tinte si lant argintiu,cizmele in stil rock.Aveam un maieu negru,iar pe deasupra o geaca de piele ce-mi completa stilul iesit din comun.Fata-mi era inca foarte alba,fiind naturala,insa creionul negru de la ochi,acele linii facute ca sa para lacrimi si cicatricea din coltul gurii o accentuau si mai mult.Paru-mi era usor ciufulit,aranjat cat sa completeze si mai mutl aspectul,ochii mei albastrii fiind singurii ce mai dadeau culoare acelui aspect.Activez alarma masinii,apropiindu-ma de intrarea in caldire,privind inainte
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Sam Ian 01, 2011 10:12 pm

Imediat ce mi-am simtit corpul din nou incalzit, fiind o adevarata batalie in mintea mea , oftez scurt incercand sa imi caut camera printre usile astea ce pareau a nu avea tablite cu numere. Unde naiba m-au adus astia?! Lucrul asta imi provoca mii de nervi, dar nici ca asta era predominanta.Ma durea ca imi lasasem cateaua singura acasa, cu Zelot. Invatasem sa nu imi pun increderea in nimeni, nici chiar in putinii amici pe care ii aveam.
-1,2,3,4,5,7,9!
Spun in timp ce treceam pe langa usi, repirand usurat, sperand sa fi numarat bine. Apas clanta, privind speriat. Nimerisem intr-o lume total paralele cu a mea. Peste tot jucarii de plus, barbie si mingi. Raman incremenit, facand un pas inapoi, incercand sa imi revin din soc.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Sam Ian 01, 2011 10:16 pm

AM intrat in caldire,urcand repede scarile caci vroiam neaaparat sa fac un dus si sa ma relaxez cu o cafea tare si o tigare.In plus,imi fusese dor de camera mea decorata in stil pure goth.Vazandu-mi de drum,mergand nu prea grabit de data asta pe hol,observ un pusti ce privea de-a dreptul stupefiat.Ridic o spranceana,apropiindu-ma de el,privind si eu in camera din spatele lui.Bufnesc in ras cand observ peste ce camera a dat
-Cred ca ai incurcat camerele amice.Aici sta o fata
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Sam Ian 01, 2011 10:21 pm

Incercam sa imi revin socului, avand ochii mariti involuntar. Ce, ce putea fi asta?! Un colt al Iadului?! Inghit sec muscandu-mi buza agitat. Scos din propriile ganduri si intrebari, vocea ce o facuse parea a fi a unei persoane de sex masculin. Imi indrept privirea asupra persoanei respective, confirmandu-mi-se banuiala. Auzindu-i replica ma linistesc, luand loc jos, pe podea, reusind sa imi recapat ritmul normal al respiratiei. Pe moment pe speriasem, crezand ca va trebui sa traiesc acolo cateva minute bune, asta pana daramam totul si o modelam dupa propriul stil:
-A unei fete zici?
Intreb, incercand sa ma asigur ca extraterestrii nu sunt reali. Cine putea sta acolo frate?! Era oribil, tot rozul ala predominant imi provoca greata

Ultima editare efectuata de catre Adeon in Sam Ian 01, 2011 10:25 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Sam Ian 01, 2011 10:24 pm

-Mda.Si dupa cum vezi e o fata foarte...ummm..una de pe alta planeta ca sa ma exprim asa
Spun stramband usor din buze.Imi las privirea asupra pustiului,analizandu-l fugitiv.La 1.90m ai mei,mi se parea atat de mic si fragil.In plus,ce cauta el aici?Era nou nu-i asa?Mai ales ca tragea dupa el si bagaje.Trebuia sa recunosc,cladirea asta anormala rau,mai ales ca nici macar nu erau numerotate camerele.Nici nu ma miram ca a dat de...o astfel de priveliste nu prea placuta
-Oi,vrei sa te ajut?
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Sam Ian 01, 2011 10:30 pm

Trebuia sa imi las orgoliul la o parte si sa ii accept ajutorul oferit cu toate ca nu suportam lucrul asta. Nu vroiam sa mai intru in veo camera asa de oribila, evitand asta cu tot posibilul.
-Uhm..
Spun, lasandu-mi barbia pe genunchi, in timp ce am cazut pe ganduri incercand sa rostesc cuvintele potrivite:
-Faci ce vrei. Nu iti cer sa imi tii companie.
Zic lasandu-mi tenta de ironie si raceala sa iasa la iveala. Ma ridic de jos, scuturandu-mi blugii ce permiteau vederea boxerilor de culoare inchisa. Apuc iar bagajul, scotandu-mi telefonul si privind ceasul.Acest lucru imi oferise si posibilitatea de a mi se vedea reflexia lucru ce ma speria.Nu aveam niciun pierce pus, chipul n-aveam niciun pic de machiaj sau creion iar parul imi statea cat de cat bine. Aratam ca un boschetar dupa parerea mea.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Sam Ian 01, 2011 10:35 pm

-Nici o problema,nu ma deranjeaza chestia asta
Spun privind in jurul meu,amintindu-mi de felul in care aratam.Doamne,era de-a dreptul groaznic.Ma mir ca pustiul nu se speriase inca de mine.Imi scot telefonul din buzunar caci imi vibra,primind mesaj ins an-aveam chef de asta acum.Il bag la loc,indreptandu-mi privirea spre pusti.In regula,chair era scund fata de mine
-Deci,ce camera cauti?
Intreb caci altfel nu stiam pe care sa o caut
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Sam Ian 01, 2011 10:41 pm

Auzindu-i intrebarea,incerc sa imi aduc aminte,uitand totul in urma socului suferit:
-Camera...15!
Mormai numarul, dand usor din umeri.Daca imi aduceam bine aminte acesta era. Ma apropii de el, privindu-l in ochi.Chipul sau nu se afla la mare distanta de al meu, dar nici ca ma deranja,nu atata timp cat eu facusem aceasta miscare.Stramb din buze, constientizand ca sunt mai mic decat el. Acest lucru imi displacea,cu toate ca nu aveam ce face pentru a-l schimba.Mormai scurte injuraturi indescigrabile printre dinti, continuand sa stramb din buze. Nu putea veni un de 1.60? Atunci il priveam si eu de sus pe ala. Oftez, incruntandu-ma usor.Oricum, acest amanunt nu aveam sa il retin, asa ca incercam sa ma calmez, fiind o fire irascibila, usor de enervat cat si de influentat.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Sam Ian 01, 2011 10:47 pm

-In regula,haide
Auzind numarul camerei,ma abtin sa nu rad.Geez,ce chestie.Camera mea era la 13 iar el statea la 15?Interesant lucru.Dupa ce mormai numarul mai mult,nu am mai stat pe ganduri plecand imediat de pe loc.Imi bag mainile in buzunare,tinand inca rucsacul pe umarul drept.Mergeam nu prea repede pe hol,privind fiecare usa,oprindu-ma in fata usii lui
-Uite,aici stai.Daca ai vre-o problema eu stau la 13
Ii spun scurt parasindu-l,apropiindu-ma de usa mea.Scot cheile,deschizand-o,intrand inauntru,inchizand usa in urma mea fara sa o incui.Privesc fericit in jurul meu ca in sfarsit eram acasa.Cat imi fusese dor de camera asta gothica a mea.Pana si de elemntele sinistre imi fusese un dor enorm
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Sam Ian 01, 2011 10:53 pm

Eram purtat de pasii sai, mergand cu mici ezitari. Oare puteam avea incredere in el?Lasandu-ma fara vreo explicatie sau vreo intrebare ci cu o simpla fraza in fata unei usi dau usor din umeri, comstatand ca se grabea. Inima-mi batea cu forta, nefiind pregatit pentru un alt soc. Inchid ochii in timp ce deschid usa, redeschizandu-i cand trecusem pragul usii.Imi maresc involuntar ochii,fiind de-a dreptul uimit. Camera arata a dracului de bine, incadrandu-se perfect printre preferate.Intru,uitand sa inchid usa dupa mine. Las bagajul de cum m-am asezat pe pat,asternutul fiind de culoare inchisa.
-Raiul pe pamant!
Spun,lasandu-mi corpul sa deguste placerea.Era atat de moale patul , acest lucru blocandu-mi necesitatea de a ma ridica. Cu o asa camera,cine s-ar plange?
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Sam Ian 01, 2011 10:56 pm

AM aruncat rucsacul pe patul cu asternuturi negre,incepand sa ma dezbrac.Auzeam de pe-acum cum striga dusul dupa mine si abia asteptam sa-l simt.Imi strang hainele caci nu suportam dezordinea,punandu-le la loc.Imi infasor un prosop in jurul taliei,pasind in baie.Las usa deschisa,cum aveam obiceiul,lasandu-mi prosopul sa cada jos.AM intrat sub dus,dand drumul la apa fierbinte,lasand un geamat lung sa se auda.Doamneee,cat de bine putea sa fie.Mi-am lasat capul pe spate,lasand ca apa sa-mi spele machiajul atat de pe fata cat si de pe corp
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Sam Ian 01, 2011 11:05 pm

Cu greu, ma dezbrac ramanand in boxeri. Nu aveam chef de un dus,avand in vedere ca facusem inainte sa vin aici. Inghit sec, cautandu-mi in bagaj blugii skinny rosii si tricoul larg gri simplu. Ma schimb rapid, accesorizand vestimentatia cu doua curele cu tinte de diferite culori, o pentagrama lunga si multe bratari de culori diferite.Inelul, cu un cap de mort in centru, de pe deget nu mi-l scoteam nici batut, potrivindu-se cu bratarile. Imediat ce am rezolvat aceasta problema, imi scot toate pierce-urile punandu-le la loc: trei pierce-uri in buza inferioara, unul in limba si unul in spranceana. Puteam sa imi fac mai multe, dar am decis doar atatea pentru a nu parea prea incarcat. Imi retusez ochii cu creion negru, avand grija sa accentuez fiecare linie. Ma privesc in oglinda, cautand o priza. Cand o gasesc iau placa, bagand-o in priza. Imediat ce se incalzise, imi intind bine parul folosind fixativul pentru a avea grija sa nu se strice. Varfurile mov se puteam observa bine, avandu-le pe intinse pe obraji. Ies din caera imediat ce am strans tot, scotandu-mi o tigara din pachet si sprijinindu-mi spatele de usa. Imi aprind tigara, incepand sa fumez fara vreo grija
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Sam Ian 01, 2011 11:09 pm

AM continuat dusul mult timp de-acum.Era pur si simplu prea bine ca sa renunt la el prea curand.In sfarsit ma simteam si eu ca in al noua-lea cer.Fata-mi si corpul erau perfect curate,tot acel machiaj disparand dupa ce m-am sapunit.Era mult mai bine asa,ma simteam mai liber.AM inceput sa-mi sapunez si parul cu sampon,fredonand una dintre melodiile trupei mele,doar ca sa fac acest moment si mai placut
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Dum Ian 02, 2011 1:28 pm

Devenea de-a dreptul enervant imposibilitatea de a-mi face propriile miscari. Oftez, continuandu-mi tigara dupa bunul plac, lasandu-mi corpul sa alunece usor stand pe podea , in sezut. Dunhill-u era marca mea preferata, nereusind sa renunt la el pentru Kent sau altceva asemanator.
-Liah fetito..
Mormai, expresia faciala fiind una de-a dreptul potrivita stilului meu si modului de viata. Mereu ajungeam sa regret mutarile facute, folosindu-i pe toti drept pioni, chiar si pe cel ce se considera cel mai bun amic. De fapt,Zelot a fost ultimul meu prieten, prin asta referindu-ma la iubit. El inca mai tinea la mine, eu doar profitand din asta, nestiind sa il apreciez. Incercam dar imi era greu, de aceea am considerat ca e mai bine sa pastrez o oarecare distanta
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Dum Ian 02, 2011 1:38 pm

Dupa mult timp petrecut sub dus,hotarasc si eu ca e timpul sa termin.Desii fusese atat de bine,ca in Rai,nu vroiam sa racesc tocmai acum cand aveam vacanta.Am oprit apa fierbinte,iesind din dus.Am luat prosopul de pe jos,stergandu-mi chipul.M-am apropiat de oglinda,privindu-mi atent fata in ea.Alba ca deobicei iar ochi-mi albastrii erau mult mai stralucitori acum ca nu aveau acel contur negru.Incep sa-mi sterg parul,ciufulindu-l cat d emult puteam.Vroiam sa evit feonul caci imi ardea mult prea rau podoaba capilara si nu vroiam sa raman chel de la varsta asta.Imi sterg fugitiv corpul,punandu-mi prosopul in jurul taliei,parasind baia.AM intrat in camera mea,apropiindu-ma de dulap ca sa-mi caut schimburi.AM luat o pereche de boxeri curati,un maieu negru si o pereche de blugi cu turul foarte jos,largi,negrii cu cenusiu.Ma imbrac repede,punandu-mi cureaua cu lant,impreuna cu cele doua perce-uri din buza.Acum ca nu mai aveam jacheta de piele,tatuajele mele se vedeau foarte bine,pielea alba oferindu-le un aspect mult mai reusit.Mi-am aranjat si parul,punandu-mi o bentita neagra ca sa nu-mi mai vina bretonul in fata,ciufulindu-l la spate.Acum ca eram gata,trebuia sa ma duc la un vecin sa o iau pe Poochi de la el.Doamne,cat de mult imi lipsise pisicuta mea!Apuc telefonul,indreptandu-ma spre usa,parasind camera intr-un final
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Dum Ian 02, 2011 1:45 pm

Imi intindeam corpul cat de mult puteam, simtindu-l din nou amortit. In ultimul timp aveam mici probleme, avand chiar si vanatai pe intreg corpul, bineinteles evitand fata. Acolo chiar faceam urat! Detestam lucrul acesta, sa-mi stric corpul doar din cauza unor retardati mintal, experimente esuate. Imediat ce ajung la jumatatea tigarii o arunc, ridicandu-ma de jos si calcand cu piciorul. De fiecare data stingeam tigata, acest lucruri trezindu-mi amintiri de-a dreptul penibile dar amuzante.Cand sa imi mai aprind una il observ pe tipul de mai devreme, privindu-l de-a dreptul ciudat. Acum parea o cu totul alta persoana. Imi maresc involuntar ochii, asezandu-ma din nou pe jos, oferindu-i posibilitatea sa treaca peste picioarele mele ce erau bine intinse si nici ca aveam de gand sa ma mai ridic acum.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Dum Ian 02, 2011 1:49 pm

Ma intorc cu fata spre pusti,observandu-l intr-un final.Ma opresc in loc caci daca as fi continuat,cu siguranta as fi facut contact cu podeaua.Trec peste picioarele lui,luand-o la fuga spre camera unde era acel baiat.Lantul de la pantaloni faceau un sunet amuzant,ce ma facea sa chicotesc.Eram cam rar sa ma vezi pe mine alergand insa de data asta abia asteptam sa o vad pe Poochi.Ma opresc la un etaj mai jos distanta,batand in usa,asteptand.Intr-un final s-a deschis si usa,lasand un blond mult mai scund ca mine si dragut sa iasa,tinandu-mi pisica in brate
-Poochi!!!
O iau repede imbratisand-o,incepand sa ma joc cu ea.Ii multumesc pustiului ca a avut grija de ea,spunandu-i ca ma voi revansa curand.Nu stau mult acolo,ci ma intorc,lasand-o pe Poochi sa stea pe umarul meu asa cum ii placea ei
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Dum Ian 02, 2011 1:55 pm

Observandu-i graba , dau usor din umeri, negasindu-i motiv. Era prea ciudat pentru a intelege ceva. Auzind numele unei ... fete cel mai probabil, la cat de entuziasmat era, stramb din buze, sesizand ca are prietena. Toti din jur erau cuplati dom'le?! Numai eu nu credeam in asa ceva?.. Oftez, continuandu-mi tigara nedorind sa o vad pe tipa asa ca intru nervos in camera trantind usa. Fiind prea prins in propriile ganduri nu inchid usa, nici ca aveam obiceiul asta. Ma intind pe intreaga suprafata a patului, scotand un mic marait. Se cunostea ca sunt nervos, doar era vizibil acest lucru. Aveam prostul defect de a nu reusi sa imi maschez adevarata stare, corpul reactionand imediat. Chipul alb imi prinse o nuanta de rosu' deschis, dand posibilitatea oricui de a-mi citi starea.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Dum Ian 02, 2011 2:00 pm

In timp ce ma apropiam de camera mea,continui sa ma joc fericit cu Poochi.Imi lipsise mult.Pisica asta o aveam de cand eram mai mic,decand toti se legau de felul cum arat,cum ma port,de lucrurile pe care le fac si de muzica pe care o ascult.Mi-a fost daruita de parinti,de ziua mea,si era singura fiinta ce ma intelegea cu adevarat.Ma durea ca o vedeam atat de rar,neputand-o lua cu mine in deplasari insa mereu ma puteam baza pe Yoru cand venea vorba sa aibe grija de ea.Intr-o clipa de neatentie,Poochi imi sari de pe umar,fugind in camera a carui usa era deschisa.
-Nu,Poochi!
Alerg dupa ea,dand buzna in camera fara sa-mi pese a cui era,observand-o pe pisica mea neagra,cu ochii verzi,ca statea pe corpul unui pusti,dandu-i tarcoale
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Dum Ian 02, 2011 2:06 pm

Imi inchisem ochii, dorind sa am parte de cateva momente de liniste. Nervii pe care ii capatasem atat de usor, nu ma lasau nici sa gandesc, asa ca preferam sa am parte de un alt cosmar. Imediat ca am dat sa ma intorc, simt o usoara greutate pe abdomen. Imi deschid incruntat ochii, observand mai intai o vietate complet neagra, sesizand in scurt timp ca era o pisica.Imi duc lent si cu mici ezitari mana mea ea, mangaind-o.Doar animalele de companiei erau singurele vietati ce mai suportam in ziua de azi si de care ma atasam usor.
-Pisu'. A cui trebuie sa fii tu?
Intreb cu un slab zambet pe fata, auzind in scurt timp intrarea cuiva pe usa. Pasii imi spuneau tot, explicandu-mi prezenta pisicii.
-Tu! Tu! Ce faci aici?
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Dum Ian 02, 2011 2:11 pm

Imi indrept privirea spre pusti,observand cine era defapt si ca-l cunosteam.Ah,uitasem complet ca statea in camera asta.Oricum,nu conta.Bine ca Poochi nimerise cu el nu cu un ucigas de animale cum mai obisnuia cladirea asta sa aibe.Uram din tot sufletul persoanele alea.Ma apropii de pat,luand pisica caci poate il deranja si deja era destul deranjul
-Nimci special.Poochi a fugit aici si am venit s-o iau
Spun frecandu-mi nasul fericit de nasul pisicutei.O las sa se agate iar de umarul meu si sa stea in pozitia ei preferata
-Scuze de deranj.See ya'
Spun dand sa plec din camera,fericit ca nu patise nimic iubirea mea
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Dum Ian 02, 2011 2:17 pm

Ha?! Raman de-a dreptul uimit. Poochi era pisica?Asta da partenera de viata! Ma simteam ca in misiunile alea prostesti ce au acelasi sfarsit, vestit mereu de aceeasi replica "Tocmai ti s-a facut o farsa fraiere!Nah, nah, nah!" Br! Incep sa rad amuzat, nereusind sa ma abtin. Nici nu ma gandeam ca asa zisa Poochi e o simpla pisica neagra, nimic mai mult. Ma ridic prinzandu-l pe tipul ce era cu mult mai inalt decat mine, avand de gand sa nu ies in pierdere cu personalitatea mea. Ii iau pisica din brate, zambind slab:
-A intrat in camera mea. Nu poti sa o iei pur si simplu.
Spun, expunandu-mi aceeasi expresie malefica, ranjetul facand totul:
-Trebuie sa faci ceva sa o recuperezi. Practic ai intrat pe proprietatea mea.
Continui cu acelasi ton prostesc ce avea tenta de ironie, dominanta fiind raceala pe care o foloseam mai mereu.
Sus In jos
Andy Sixx

MesajSubiect: Re: Those Night   Dum Ian 02, 2011 2:22 pm

Dand sa ies din camera,il simt pe pusti cum ma oprise,in clipa cealalta ramanand si fara pisica.Imi maresc ochii cand nu-i mai simt greutatea lui Poochi,intorcandu-ma cu fata spre pusti.Il priveam mirat,de sus,uneori enervandu-ma si pe mine ca eram atat de inalt.Il ascult cu atentie,analizandu-i cuvintele.Acum mai trebuia si sa o recuperez?Stramb usor din gura,punandu-ma pe gandit,zambind larg si amzuat cand imi veni o idee.Apuc pisica,intinzandu-ma in acelasi timp spre pusti,oferindu-i un sarut scurt pe buze,luand-o din bratele lui,continuand sa zambesc larg.
-Ne vedem mai incolo pustiule
Spun parasind camera,bucuros ca o recuperasem pentru a doua oara
Sus In jos
Adeon

MesajSubiect: Re: Those Night   Dum Ian 02, 2011 2:29 pm

Am ramas incremenit cand ii observam rapiditatea cu care se apropia de fata mea, mai ales cand ii simt buzele. In acel moment am putut simti mici fiori si sentimentul de frica ce ma cuprinse.Reuseam sa imi aud propriile batai ale inimii, abia reusind sa ma misc pana la pat. Ha?! Ramasesem si fara pisica, fara nimic. Normal asta trebuia sa ma deranjase dar nu aveam timp sa ma gandesc la asa ceva. Ce-a fost in mintea timpului? Credeam ca imi doresc un sarut, sau ce? Tot nu ma puteam prinde,negasind logica pentru aceasta situatie. Ce naiba se-ntampla?
-Ah! Tipu' asta e doar o durere de cap in plus!
Spun, trecandu-mi limba peste buza inferioara si pierce-uri.Imi las corpul sa cada cu rapiditatea pe pat, ducandu-mi mainile la nivelul capului. Incepea sa imi plesneasca de durere, numai asta imi mai lipsea. Gata! Vroiam pisica inapoi! Trebuia sa imi iau revansa, nu?!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Those Night   

Sus In jos

Those Night
Sus 
Pagina 1 din 26Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 13 ... 26  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
vicious-word :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: